Блакитна ванна - морські мотиви у вашому будинку

Коли ми говоримо про підбір кольору у ванну кімнату, першим ділом, перед очима постає колор води або те, що ми з ним асоціюємо. Найчастіше це блакитний. Дійсно, він уособлює свіжість, чистоту, комфорт і умиротворення. Саме тому його так часто використовують для цієї кімнати, в чому можна переконатися, виявивши велику кількість фото в Мережі.

Варіанти обробки

Матеріали для обробки можуть бути абсолютно різні. Це може бути керамічна плитка. Тут існує кілька базових варіантів обробки, які після можуть лише доповнюватися.

Стандарт

goluboj-cvet-01 goluboj-cvet-02

Стандартна укладання плитки - це темний низ і світлий верх, розділені спеціальним бордюром. Тут варіацій блакитних відтінків неймовірна безліч. Такий ремонт потребує часу і хороших вкладень, якщо, звичайно, вибирати якісний матеріал. Пол також може бути темним або шаховим - залежно від побажання.

Виділення зон

goluboj-cvet-05 goluboj-cvet-07

Тут можна більшу частину стін обробити декоративною штукатуркою, рідкими вологостійкими шпалерами, наприклад. А зони умивальника, ванною, душовою або пральної машинки виділити саме керамікою. Наприклад, прекрасно виглядатимуть однотонні блакитні стіни з фактурними темно-блакитними або синіми вставками.

Економ-варіант

Це використання пластикових панелей. На даний момент на будівельних ринках можна знайти колосальний асортимент, а в блакитних відтінках - і того більше. Панелі є з імітацією мармуру, фарбованого дерева, граніту і т.д. Причому все це в потрібному кольорі.

Мозаїка

goluboj-cvet-03 goluboj-cvet-04

Викладання стіни мозаїчною плиткою або ж виділення нею якихось зон буде виглядати дуже красиво. Можна глянути на фото приклади і побачити, що велика частина музичного матеріалу складається з дрібних деталей різних відтінків, того ж блакитного. Загалом, це створює цікаву картину в інтер'єрі.

Поєднання кольорів

Блакитний - цілком самостійний колір. Він не вимагає виділення іншими відтінками, хоча цілком їх допускає. Прекрасно буде поєднуватися відтінки неба з відтінками піску, наприклад. Так, можна обробити ніжно-блакитні стіни штучним каменем, що в поєднанні дасть чудовий результат. Тому як всі відтінки жовтого цілком підходять для цього колера.

goluboj-cvet-06 goluboj-cvet-08

Непогано також поєднуються і різні відтінки, починаючи від блідо-сіруватого відтінку і закінчуючи насичено-блакитним тоном.

Єдине, чого не рекомендується, - змішувати холодну синяву з гарячими кольорами, наприклад, яскраво-червоним, насичено-помаранчевим. Звичайно, є й винятки, проте в такому дизайні потрібно бути гранично обережним, тому як можна зробити повну несмак. І тоді присутність у ванній кімнаті буде не особливо приємним. Є і такі приклади з фото в Інтернеті.

Ідеальним, звичайно, для ванної буде поєднання відтінків одного тону. Можна спробувати експеримент з іншими квітковими відтінками, наприклад, ліловим або ніжно-бузковим, але тут також потрібно бути уважним.