Сучасний дизайн малогабаритної ванної кімнати

Сучасні архітектори розробляють проекти будинків, що дозволяють власникам житла, що знаходиться в новобудовах, користуватися всіма зручностями, відповідними вимогам до сучасного рівня комфорту. Фото інтер'єру квартир в таких будинках показують, що жити в них зручно і затишно.

malogabaritnaya_17 malogabaritnaya_18 small bathroom vanities malogabaritnaya_20

Однак до сьогоднішнього дня величезна кількість населення як і раніше проживає в будинках, побудованих у другій половині минулого століття, де всі приміщення дуже невеликого розміру. Планування квартир у таких будинках не надто зручна, але люди примудряються привести їх у пристойний стан, а от маленькі ванні кімнати стають справжньою проблемою.

Єднаймося з туалетом

malogabaritnaya_21 malogabaritnaya_22 malogabaritnaya_23 malogabaritnaya_24

Важко говорити про сучасний дизайн санвузла, якщо весь його інтер'єр складається з ванної і умивальника. Це приміщення абсолютно не відповідає слову «кімната», адже в ньому навіть пральну машину поставити нікуди. Єдиний варіант розширення площі санвузла - об'єднання туалетного та ванної кімнат в єдине ціле.

malogabaritnaya_09 malogabaritnaya_10 malogabaritnaya_11 malogabaritnaya_12

Не завжди зручно таке рішення при проживанні в квартирі великої родини, але в малогабаритних квартирах іншого способу знайти неможливо. Така перепланування найчастіше є єдиною можливістю установки сучасних побутових приладів, таких необхідних сучасній господарці.

malogabaritnaya_05 malogabaritnaya_06 malogabaritnaya_07 malogabaritnaya_08

Виробники сантехніки швидко відгукнулися на бажання власників малогабаритного житла мати сучасну сантехніку і побутові прилади, дизайн яких дозволить їм вписатися в інтер'єр невеликого приміщення ванної кімнати. Каталоги сантехнічного обладнання не тільки розміщують фото своєї продукції, але й вказують її габарити. Ці цифри показують, що навіть малогабаритне приміщення санвузла можна оснастити всім необхідним для сучасної людини.

Будь в тренді

malogabaritnaya_01 malogabaritnaya_02 malogabaritnaya_03 malogabaritnaya_04

Для того, щоб стильно оформити інтер'єр малогабаритної ванної кімнати, необхідно бути в курсі новинок, що з'являються на ринку сантехніки. Зараз випускають компактні унітази, встановлювані в кутку приміщення, що дуже заощаджує його площа, ванни невеликих габаритів різної конфігурації.

malogabaritnaya_25 malogabaritnaya_26 malogabaritnaya_27 malogabaritnaya_28

Для мешканців, які вирішили повністю змінити дизайн приміщення, пропонуються компактні душові кабіни. Після їх встановлення в простір, що звільнився ідеально впишеться пральна машина. Оскільки зараз випускаються вузькі автоматичні машини для прання, що вміщають велику кількість білизни, то цілком можливо, що і душовою куточок вміститься у ванній кімнаті не найменший.

Трохи про обробку стін

small bathroom design small bathroom design small bathroom design small bathroom design

На фото із зразками інтер'єрів видно, що обробка стін в малогабаритних ванних приміщеннях робиться здебільшого керамічною плиткою, адже це самий якісний, легко миється матеріал. Вибрати плитку можна будь-якого відповідного кольору, але оскільки приміщення невелике, то краще звернути увагу на світлі відтінки. Доповнять інтер'єр оновленої ванної кімнати велике дзеркало і красиві світильники.