Сифон для умивальника: огляд різніх моделей

У наших Будинка існує много непрімітніх устройств та приладів, згадуєш про якіх вельми Рідко. У ванній кімнаті таким прістроєм є сифон. Без него обнаружили непригодна даже дорозі Сантехнічне обладнання. Найбільш затребуванім на російському Оголошення Сайти Вся є двобортній и Пляшкова сифон для умивальника.

Смороду прістосовані для спуску стоків в каналізацію. Паралельно смороду блокують вісхідні потоки газу з Загальної каналізаційної системи. сифон для умивальника

Пристрій сифона

Сифон, по суті, представляет собою трубку або систему трубок з вигінна або колбу. Як и інше Сантехнічне обладнання Виробники Постійно вдосконалюють сифон для умивальника.

для умивалки сифони

Однако комплектація сіфонів й достатньо стандартна:

 1. Захисна решітка або сітка з п'ятьма-шістьма отворами, діаметр якіх не винних перевіщуваті десяти міліметрів.
 2. Товсті гумові прокладки товщина три-п'ять міліметрів. Зверніть увагу, зазвічай прокладку віпускають чорного кольору. У більш дорогих моделях вона біла.
 3. Випускний або відвідній патрубок з невеликим бортиком для установки прокладки и двома-трьома рельєфнімі кільцями.

Зверніть увагу, залежних від моделі патрубок может буті обладнання отводком для Підключення посудомійної або пральної машини.

 1. З'єднувальній гвинт, діаметр которого не винних перевіщуваті восьми міліметрів.

Краще вибрати модель Із з'єднувальнім Гвинт з нержавіючої сталі.

 1. Корпус сифона.
 2. Гайки.
 3. Каналізаційні відводі.

Материал для виготовлення сіфонів

Материал для виготовлення сіфонів винен буті термічно и хімічно Стійкий. Зазвічай сифони для умівальніків виготовляють Із пластику, чавуну, нікелю, латуні або сталева латуні та бронзи.

сифон для умивальника

Найбільш практичність з точки зору ЕКСПЛУАТАЦІЇ є пластикові сифони. Смороду НЕ іржавіють, не гниють и не схільні до Виникнення корозії.

Такоже довговічні и мідні сплави латуні и бронзи, Які зазвічай покрівають кулею хрому. Такі сифони НЕ схільні до корозії, смороду НЕ іржавіють.

Проти з годиною смороду покріваються кулею оксиду. За вініклі нерівності начинает чіплятіся бруд, Яким з годиною становится все более. Сифон Із пластику в Авторитети відношенні набагато практічніше.

Пластиковий сифон має незаперечно предпочтение перед МЕТАЛЕВИЙ. Пластик володіє великим коефіцієнтом Розширення, что значний спрощує процес монтажу.

При установці сіфонів з пластика не нужно Додатковий матеріалів для ущільнення - їх замінює муфта.

Різновиди сіфонів

На сьогоднішній день існує й достатньо много різновідів сіфонів.

До основних відносяться:

 • Сифон для ванн, складаються з двох труб - зливу и переливу. Смороду об'єднуються перед водяним затвором. Далі вода идет в каналізацію Вже по одній трубі.

Сифон для ванни не винних буті монолітнім.

Его труби повінні легко регулюватіся по довжіні ї підходіті до будь-которого злівного відчинилися.

 • Сифон для душового кабін мают й іншу Назва - «трап». Его встановлюються в піддон кабіни або монтуються безпосередно в підлогу.
 • Сифон для пральної машини. Сифон поміщеній в коробку, якові прікріплюють до стіні (за прально машиною, над нею або збоку від неї).
 • Сифон для кухні. Найчастіше для кухні вібірають сифон з переливом для умивальника з декількома відгалуженнямі, щоб можна Було підключіті Посудомийні машини. Встановлюються его под раковину.
 • Сифон для умівальніків и раковин (Гофровані, трубні и пляшкові).

При установці сантехнічного обладнання Варто скористати сифоном підходящої різновиди. Монтаж не відповідного пристрою может прізвесті до поломки або протечкам обладнання.

Гофровані сифони

Конструкція гофровані сифона є найбільш простий. Для того, щоб утворівся водяний затвор, одна его частина є вигінна, Який закріпленій за помощью пластікової стрічки. Інша его частина залішається рухомий и добро гнеться.

сифон з переливом для умивальника

Гофровані сифони для ванни и умивальника Прості для монтажу. Гнучкий каркас дозволяє его Встановити в будь-якому місці. Однако его складки й достатньо Швидко забіваються жиром, Бруда, мильної відходамі, и утворюється засмічення в ванній. Усунуті его можна помощью хімічніх ЗАСОБІВ або попросту, розібравші сифон.

Трубні сифони

Незаперечно перевага трубних сіфонів є Невеликий розмір, тому смороду Ідеально підходять для установки в невеликих ванніх кімнатах типових квартир.

Зазвічай трубні сифони виготовляють у виде букви S або U. Це загнута пластикова або металева трубка, оснащена люком для чищення и зливу води. Монтаж сіфонів даного типу можливий лишь, коли простір під умивальником й достатньо ровері.

сифон для умівальніків

Пляшкові сифони

Візуально сифон Пляшкова для умивалки Знайомий практично всім. Даній тип сифона володіє Жорсткий конструкцією, Зовнішній вигляд якої нагадує пляшку або колбу. Конструкція такого сифона Зручна для прочищення засмічень, так як їх низ зроблений відкручуваті.

Пляшкова сифон затрімує запах Загальної каналізаційної системи Завдяк того, что вода з сифона Повністю НЕ идет.

сифон Пляшкова для умивалки

Найчастіше пляшкові сифони обладнані «переливами». Службовці смороду для контролю води в чаші умивальника. «Перелив" не дает возможности воде перелита через край умивальника.

Вибір сифона

При віборі сифона слід орієнтуватіся, а Першу Черга, на клас сантехнічного обладнання. При стандартних параметрах и характеристиках для умивалки сифони підібраті й достатньо просто. Для стандартного вихідного відчинили підійде стандартний сифон.

Пляшкова сифон для умивальника

Если раковина для ванної булу Виготовлення за індівідуальнім замовленням, слід прідбаті сифон вместе с готуємо вироби, даже если его ВАРТІСТЬ перевіщує ВАРТІСТЬ стандартних сіфонів.

При віборі враховуйте об'єм води, Який сифон буде пропускаті Щодня.

Дизайн сифона не менше Важлива, чем его експлуатаційні характеристики. Сифон могут буті вузькими, широкими, з накладною крішечкою або вбудованої пробкою.

При ПОКУПЦІ зверніть увагу на якість гумових прокладок и ущільнювачів - це позбавіть вас від непріємностей во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ.