Вибір та збирання душової кабіни Serena

Необхідно поміняти душову кабіну або просто є рішення оновити санвузол, змінити його вигляд, поставивши замість звичного резервуара, хорошу душову кабіну. Але тут стикаєшся з декількома труднощами:

 • по-перше, який тип кабіни вибрати;
 • по-друге, як зібрати і встановити.

Почнемо по порядку, з вибору корисної моделі. На сучасному ринку сантехніки душових кабін сотні. Всі вони різні, як щодо конструкції, так і ціни. Подивимося на види кабін. Залежно від конструкції можна розрізнити два типи:

 • збірні;
 • цілісні.

У чому ж різниця? Збірні конструкції - душові, які складаються з декількох деталей, як мінімум кабіни і піддону. Але більшість з них не має стінок. Ними служить основна стіна. Тому дуже важливо в такому випадку провести хорошу гідроізоляцію, закрити всі можливі зазори між піддоном і стіною, обробити їх кахельною плиткою, краще глянсовою, вона менше затримує воду і просто чиститься. Ці душові кабіни не можна пересувати, навіть при великому бажанні. Вона надійно монтуються в підлогу.

sborka-dushevoj-serena_8

Цілісні конструкції простіше. По суті, це натуральна кабіна вже з усім необхідним. Цілісні душові оснащені відразу:

 • дверцями;
 • піддоном;
 • стінками;
 • дахом;
 • душовою стійкою;
 • додатковими опціями.

Таку кабіну досить встановити і підключити до водопроводу. Також можна виділити кілька видів і за формою конструкції:

 • квадратні кабіни можуть встановлюватися в будь-якому місці ванною;
 • кутові округлі кабіни монтуються в кут кімнати.

Є ще круглі, овальні, трикутні та інші, але вони менш поширені. Стандартний формат - кабіна 1/3 кола.

За габаритами піддону кабіни можуть бути глибокі і неглибокі. Деякі конструкції настільки масивні, що піддон непогано зійде за повноцінну ванну.

Серена

Тепер поговоримо про конкретній марці душових кабін, так як марка Serena пропонує повноцінні кабіни з самими різними установками. За вартістю кабіни Серена знаходяться в середньому ціновому сегменті. За якістю: є приклади з акрилу і полімеру або скла. В основному кабіни Серена мають глибокий піддон.

sborka-dushevoj-serena_1

Усередині зазвичай кабіни оснащені:

 • стінками;
 • стелею;
 • тропічним душем і стійкою для основної лійки;
 • гідромасажем;
 • поличками для шампуню;
 • зручними блокаторами зливу.

Кабіни Serena - повноцінна невелика душова кімната. У марки можна знайти продукцію менших і великих габаритів. Деякі конструкції - прямокутні, оснащені містким резервуаром. У деяких присутній внутрішнє освітлення.

sborka-dushevoj-serena_2

Виробництво Серена знаходиться в Китаї. Компанія вже давно зарекомендувала себе як надійний партнер. Сантехнічне обладнання зроблено з високоякісних матеріалів. Відгуки про продукцію можна визначити як оптимальне поєднання вартості та якості. В основному відгуки позитивні, особливо щодо опцій і ергономіки кабіни.

sborka-dushevoj-serena_7

Збірка

По суті, збірка куточка або кабіни Серена - це з'єднання вже підготовлених елементів даху, стін, піддону.

sborka-dushevoj-serena_3

Кілька неважких кроків і корисних рекомендацій дозволять виконати всю роботу без зайвих проблем. Умовно можна зібрати кабіну двома способами. Або вже повністю в приміщенні великого об'єму, після чого готову встановити у ванній, або відміряти і відзначити положення всіх складових частин щодо стіни і один одного і збирати по черзі.

sborka-dushevoj-serena_6

Природно, спочатку збирається піддон. Для цього на ньому кріпляться спеціальні штатні ніжки. Кабіна Serena може йти з трапами замість сифона. Для більшого комфорту використання краще придбати окремо гнучкий сифон.

Важливо заздалегідь приміряти стулки один до одного. Дійсно, як Серена сумніватися не варто, але от правильна збірка - запорука комфортного використання. Не завжди отвори збігаються з кріпленнями, тому не зайвим буде озброїтися дрилем.

sborka-dushevoj-serena_5

На стіну кріпиться панель, стінки і основні елементи. Також варто перевірити роботу додаткових опцій: радіо, підсвічування, вентилятора і т.д.

Після того, як стулки зібрані, їх слід помістити на піддон. Для цього в останньому існують спеціальні напрямні. Кріплення виконується на штатних саморезах. Місця під кріплення необхідно обробити герметиком. Зайвий силікон забирається відразу. Таким же чином встановлюється і дах. Зайві заводські отвори, які можуть не збігатися, також варто обробити герметиком, закривши їх. Зворотний бік стиків повинна бути оброблена таким складом.

sborka-dushevoj-serena_4

Найкраще при покупці кабіни Serena взяти додатковий комплект кріплення.

Установка кабіни на місце відбувається після того, як застигнуть всі оброблені стики і поверхню. Для установки піддону в остаточне робоче положення необхідно відрегулювати його ніжки, для цього на них встановлені спеціальні гвинти.

Після основної установки навішуються двері. Заключний етап монтажу - запуск і перевірка роботи всієї системи. Коли закривається фартух піддону, кабіну можна вважати зібраною. Збірка своїми руками кабіни Серена - нескладний, але відповідальний процес, помічником в цьому буде відео інструкція, фото процесу складання і основна схематична інструкція, що додається до кабіні.