Інтер'єр ванної кімнати в японському стилі

Японія завжди представлялася європейцям країною, покритої легкої серпанком таємничості, можливо, що бажання доторкнутися до таємниць життя далекої східної країни, стало причиною популярності японського стилю оформлення ванних кімнат.

Основою стилю став мінімалізм, обстановка складається тільки з найнеобхідніших предметів. Японці вважають, що відпочити від міської суєти можливо тільки там, де очолюють повітря і світло, простота форм і чіткість ліній. Пристрій ванної кімнати в японському стилі можливе у двох варіантах, вибір яких залежить не тільки від особистого смаку, але і від розмірів приміщення.

куточок Японії у вашому будинку кілька елементів декору і ви в Японії vannaya-v-yaponskom-stile-06 в інтер'єрі приватного будинку

Власники просторого приміщення можуть відчути себе справжніми жителями Японії, створивши унікальну для росіян традиційну ванну-офуро. Такі ванні, як можна побачити на фото, вимагають площа солідних розмірів. Якщо ванна кімната маленька як в хрущовці для такого вишуканості, то можна просто використовувати стилізацію, застосувавши обробку та елементи декору в інтер'єрі.

Офуро - японська класика

Для виготовлення цієї дерев'яної ванни в Японії використовують особливу породу дерева - хінокі. Його деревина має антибактеріальні властивості, не боїться вологи, комах і цвілі. Для російських умов гідною альтернативою може стати кедр, що росте у великій кількості на території Сибіру і Уралу. Він має аналогічні властивості і володіє прекрасним ароматом.

Для установки ванною-офуро в приміщенні виділяється окреме місце. У самій ванні не миються, для миття призначений душ, встановлюваний в окремій зоні. Для переодягання теж виділяється окрема частина приміщення. Кожна частина ванній відділяється розсувними перегородками або ширмами. Такий стиль приміщення на фото виглядає незвично, але затишно.

бамбук і оригінальна ванна зима, сніг, але ви в Японії проект у ванній в японському стилі vannaya-v-yaponskom-stile-12

Помившись в душі, можна зручно влаштовуватися в офуро і насолоджуватися зігріває процедурою, відпочиваючи, розслабляючись, і вдихаючи приємний аромат распаренного дерева.

Стилізація японського інтер'єру

Для невеликої ванної кімнати оформлення з використанням елементів японського стилю дає можливість отримати стильно і гармонійно оформлене приміщення. В обробці слід використовувати спокійні тони - різні відтінки бежевого, пісочного, молочно-білого кольору.

vannaya-v-yaponskom-stile-09 vannaya-v-yaponskom-stile-10 vannaya-v-yaponskom-stile-11 vannaya-v-yaponskom-stile-08

Для оформлення стін найкращим варіантом стане керамічна плитка, тим більше, що багато виробників пропонують колекції плитки, виконаних з японськими мотивами. Вибрати необхідний колір, фактуру і її розміри можна по фото в каталогах компаній, що розробляють такі колекції.

Цікаво виглядає стіна з обробкою під дерево або солому. На додаток до колекцій плитки компанії випускають також бордюри і панно.

Для освітлення краще використовувати розсіяне світло, світильники слід вибирати невеликі, з лаконічним дизайном. Якщо в дизайні світильника використаний бамбук, це таборі відмінним доповненням до інтер'єру. На загальному спокійному тоні стін відмінно виглядатимуть виконані «під бронзу» металеві деталі.