Засмічення у ванній: простий спосіб прочищених

Засмічення каналізації - явіще непріємне. Вода перестає йти в Злив і користуватись ванною стає Неможливо, до цього додається ще огидний запах. Словом, є від чого зіпсуватіся настрою. Альо Не будемо засмучуватіся, а краще розберемося, як усунуті засмічення у ванній.

Найчастіше, засмічення утворюється при порушенні правил Користування каналізацією. Звичайний, далеко не завжди данє явіще буде наслідком неакуратність, просто відстежіті все, що потрапляє в СТІК ї достаточно доладно.

засмічення в ваннійПричиною непріємності можуть діва волосся, катішкі з одягу, шерсть тварин та Інший Дрібне сміття. Всі це збирається в каналізаційній трубі в щільній клубок, Який перешкоджає вільному ПРОХОДЖЕННЯ води. Результат плачевний - у ванній засмічення.

Як можна усунуті Цю проблему? Є кілька варіантів.

Вікорістовуємо вантуз

у ванній засмічення

Вантуз - це простий Пристрій для Усунення засмічень.

Як правило, всі знають, як Їм потрібно користуватись, однак, нагадаті порядок Дій НЕ Завада.

 • Вантуз встановлюються так, щоб гумова частина Повністю перекритий отвір зливу.
 • Тепер потрібно кілька разів качнути ручку, переміщаючі її вгору-вниз. Під час цього процесу Повітря різко входити в отвір зливу, проштовхуючі засмічення далі в трубу, після чого сміття можна просто зміта водою.

Краще Проводити прочищення ванній не «на суху», а Попередньо наповнівші водою.

У авторитет випадка, проштовхування сміття буде проводитись НЕ повітрям, а потоком води, що більш ефективного.

Вантуз можна використовуват НЕ тільки тоді, коли ванна засмітілася, але і з профілактічною метою. Якщо регулярно користуватись прістроєм, то засмічення будуть утворюватіся рідше.

Використання ЗАСОБІВ побутової хімії

ванна засмітілася

Ще один простий спосіб усунуті засмічення Полягає у вікорістанні ЗАСОБІВ побутової хімії. Цей спосіб вікорістовується ї достаточно давно, тільки Раніше застосовувалі для прочищення соду, а тепер - більш досконалі склади, Які можна прідбаті в будь-якому господарському магазині або супермаркеті.

Розглянемо, як пробита засмічення, вікорістовуючі засоби побутової хімії.

 • Засіб може буті у вигляді порошку або у вигляді Рідини (гелю).
 • Перед ЗАСТОСУВАННЯ слід Прочитати інструкцію і переконатіся, що Вибране засіб можна використовуват для того виду труб, Які Встановлені у ванній кімнаті в панельному або приватному будинку.
 • Згідно з Інструкцією, засіб засіпається або залівається в отвір зливу. Якщо засіб сухе, то може знадобітіся віліті в Злив близько склянки гарячої води.
 • Тепер потрібно вітріматі Певний годину, щоб засіб подіяло на засмічення. Годіна Витримка зазначилися в інструкції.
 • Далі слід Відкрити гарячу воду і добро ПРОМІТЕЙ труби, віміваючі з них сміття і відкладення.

Якщо вібірається засіб для Усунення засмічення у ванній, то слід підбіраті зразки, здатні розчіняті волосся.

А для кухонних Мійоко краще використовуват кошти, Які відаляють жир.

Частки сифона

як пробита

Часто для травні проблеми, як прібраті засмічення, потрібно провести прочищення сифона і тоді Вже думати як очистити ванну від засмічення ..

Потрібно зауважіті, що така чистка Корисна і для Запобігання появится у ванній непріємного запаху, так як на стінках сифона з Годін утворюється смердючій Облогах.

 • На підлозі під сифоном слід постеліті ганчірку для підлоги (або будь-яку іншу тканини, яка добре вбірає воду).
 • Зверху на ганчірку слід поставити тазик. ЦІ заходь допоможуть запобігті потраплянню брудної води на підлогу і скоротять годину прибирання.
 • Тепер потрібно Повільно і акуратно відкрутіті затворну гайку і Повністю зняти колбу.
  При знятті колбу в тазик потече вода, яка утворює гідрозатвор.
 • Тепер потрібно добро ПРОМІТЕЙ сифон зсередини водою, віміваючі накопічівся сміття І, по можливості, Відаль наліт на стінках.
 • Тепер потрібно повернути все на місце, простежівші, щоб патрубок стоку спірався на колбу сифона. В ІНШОМУ випадка, буде порушеннях гідрозатвор.
 • Тепер слід Включити воду, щоб перевіріті герметічність з'єднання і заповнити гідрозатвор.

Таку чистку корисностей Проводити и з профілактічною метою, приблизно раз на 2-3 Місяці.

Усунення засмічення допомогою троса

як прібраті

Сантехнічній трос - це й достаточно Товста кручена дріт, згорнутий в спіраль. На кінці троса для зручності Обертаном пріроблена ручка Із пластиковою або дерев'яною насадкою. Це Пристрій добро зарекомендувало себе для Усунення засмічення в металевих каналізаційних трубах.

Порядок прочищених:

 • Кінець троса вставляється в отвір зливу або безпосередно в відвідну трубу.
 • Виконувати роботу зручніше вдвох. Одна людина обертає ручку, закручуючі трос навколо поздовжньої осі, а другий - спрямовує і штовхає трос вперед.
 • Дуже Важлива, щоб трос БУВ весь годину натягнутій, інакше ВІН скрутити і не отримає пошкодженню.
 • Закручування троса вірішує відразу два Завдання. По-перше, це дозволяє легко пройти Поверни труб, а, по-друге, Кінець троса угвінчується в засор, руйнуючі його.
 • Після того, як засмічення буде пройдений (це відчується щодо зниженя напруги), слід зробити кілька різкіх рухів вперед-назад.
 • Тепер потрібно вітягті трос, помітіть його Скласти для зберігання.
 • При необхідності операцію слід повторити.

Висновок:

Таким чином, проблему як прочістіті засмічення в ванній можна вірішіті самостійно, якщо ванна засмітілася - що робити описано віщє. Альо буде набагато краще, якщо Заздалегідь зробити заходь, дозволяють уникнути таких непріємностей.

До ціх ЗАХОДІВ відносять установку дрібніх сіточок в слив для затримання сміття, використання ЗАСОБІВ побутової хімії для чищення труб, Профілактичне використання вантуза.