Ніжки для ванни: що радян професіонали

Ванна на ніжках Вже давно перестала вважатіся ЕКЗОТИКА і її легко можна прідбаті в будь-якому магазині сантехніки, як і СПЕЦІАЛЬНІ декоративні ніжки для ванн.

Смород бувають найрізноманітніші: Регульовані і звічайні, оригінального дизайну. У домашніх умовах, при необхідності, теж можна зробити ніжки для ванни своїми руками.

ніжки для ванни

Чи не завжди ніжки відіграють самє роль необхідної опори. Іноді, ванна, поставлена ​​на Незвичайні ніжки, стає Вже прикрасою ванної кімнати, таким Собі дизайнерським предметом, а не тільки посудину для миття. Зазвічай такий гарний вигляд створює ванна на левів ніжках.

Такі ванни на лапах є Вже Класік і не Виходять з моди вісь Вже Довгі роки. А якщо Додати до ціх ванн НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ: гідромасаж, противоскользящее дно та Інші - то ванна прідбає абсолютно новий статус І Великий Кількість перевага. В основному, Такі ванни ставлять у центрі обширного приміщення, і смород задають тон всій ванній кімнаті.

Декоративні ніжки часто виготовляють з бронзи під старовину у вигляді левів лап, а іноді оригінально прікрашають квітами або міфічнімі Тварини. Така ванна на ніжках чавунна, наприклад, відмінно впишеться і в сучасности ванну кімнату, і в ванну в Старовинна стилі.

Однак Важлива НЕ тільки поставити ванну на гарні ніжки, але ї грамотно підібраті в такому випадка до неї і необхідні сантехнічні аксесуари, Щоб не зіпсуваті загальний її вигляд.

Такоже інтер'єр ванної кімнати обов'язково винен буті Виконання в одному стилі.

Розрізняють декілька відів ванн на ніжках:

 • ванни чавунні на ніжках;
 • сталеві ванни на ніжках;
 • акрилові ванни на ніжках.

Ванна чавунна

Ванна чавунна на ніжках знову в моді. Її все Частіше встановлюються в міськіх квартирах. Так, чавунна ванна на ніжках відмінно підійде для будь-якого приміщення, оскількі смород теж бувають самих різних розмірів від 0,7 м.

Головне врахуваті Вагу подібної ванни і дізнатіся у фахівців вітрімає її підлогу приміщення. Перевага чавунної ванни є її довговічність і гігієнічність. Альо мінус таких ванн Полягає в надмірній кріхкості.

Сьогодні знову вважається модним стиль під старовину.

Як правило, магазини пропонують вигнуті ніжки під ванну чавунну самє в такому стилі.

Така ванна на орігінальніх ніжках додасть пріміщенню вітонченість і створі атмосферу затишку і комфорту. Щоб зовсім ВІДПОВІДАТИ Старовинна стилем, можна такоже вмонтуваті змішувач безпосередно в сам борт ванни, як робілі Раніше.

Так, відмінно віглядають ніжки для ванни фірми roca, Які Ідеально поєднуються з овальною формою чавунної ванни. А наявність, наприклад, антіковзаючого покриття, Яким обладнан дно ванни, створі Незвичайна картину сучасної старовини.

ванна чавунна на ніжках

Ванна чавунна на ніжках може буті оснащена набором корисних функцій:

 • гідромасажем,
 • підсвічуванням,
 • хромотерапією
 • автоматічності підтріманням температури води.

Така ванна Вже буде не тільки красиво, але і корисне, допомагаючі розслабітіся і отріматі пріємні процедури.

Сталеві ванни на ніжках

Сталеві ванни Самі по Собі відрізняються меншим вагою, в порівнянні з Чавун.  Тому на ніжках смород шкір не так багато Важа, а ВРАХОВУЮЧИ їх невелика ВАРТІСТЬ, смород стають Доступні покупцеві з будь-яким рівнем доходу.

Найчастіше в комплекті до Стальова ванн Вже знаходяться звічайні ніжки, Які дозволяють відрегулюваті їх по потрібній вісоті. Альо при необхідності можна такоже прідбаті для них і декоративні ніжки, Намагаючись удосконаліті свою ванну кімнату і Додати в неї, таким чином, якусь Родзинка.

Іноді замість ніжок купують Спеціальний Зовнішній каркас, Виконання, наприклад, з легкої Сталі, що надає ванні Незвичайна вигляд у стилі хай-тек.

ніжки під ванну

Акрилові ванни на ніжках

Ванна акрилова на ніжках такоже останнім Годін Набуль популярності. Самі по Собі акрилові ванни віділяються ТІМ, що смород ї достаточно Легкі і представлені у великому асортименті самих різніх форм і забарвлень. А Дода до них ніжки, можна отріматі абсолютно Незвичайна за зовнішнім виглядах, як саму ванну, так і приміщення, В якому вона розташована.

Як правило, ванни з акрилу мают власний несучих каркас, захованій Всередині самого корпусу. Альо сучасні дизайнери пропонують замість такого каркаса використовуват несучі ніжки для акрілової ванни, на Які вона успішно буде спіратіся. І різноманітність таких ніжок теж представлено й достаточно великим модельним рядом, дозволяючі вібрато товар на свій власний розсуд.

акрилова ванна на ніжках

Отдельностоящая акрилова ванна на ніжках такоже й достаточно доступна сьогодні, володіючі при авторитет прекрасно Естетичне властівостямі. Такоже Такі ванни прекрасно зберігають тепло, дозволяючі ПОВНЕ мірою насолодітіся водними процедурами.

Сучасні ванни на Незвичайна ніжках

Велике розмаїття, як самих ванн, так і ніжок для них надає Роздолля Вибори навіть найвібаглівішого покупця. Ванна на ніжках володіє хорошим перевага - її НЕ обов'язково ховати в стіні ванної кімнати, закріваючі з усіх боків різнімі екранах для ванної кімнати, щоб заховаті матеріали, Які вікорістовуваліся при її установці.

Таку ванну можна поставити в будь-яке місце: у центрі приміщення або біля вікна, щоб мілуватіся чудовим видом.

ванни на ніжках

Для будь-якої ванни можна прідбаті Незвичайні ніжки у вигляді відкритого каркаса. Такі ніжки будуть Відмінною надією, яка в теж час, істотно НЕ додаючі в інтер'єр ванної кімнати жодних змін.

Такоже ніжки-каркас віконані з легкої Сталі й створюють Ілюзію вісіть в повітрі ванни, хоча, насправді, вона міцно встановлен.

Можна для своєї ванної кімнати вібрато прекрасну ванну в стилі бароко. Вона має овальну форму, а металеві ніжки віконані у вигляді лап. Такі ніжки для ванни roca часто Використовують самє для чавуна ванн.

Ще одним сучасним стилем, Який можна використовуват для ванни, є хай-тек. Ванна, виконан в авторитеті стилі, володіє строгими контурами, а її хромовані ніжки, в основному, мают трикутна або Прямокутній форму.

Найбільш Незвичайна, мабуть, вважаються дерев'яні ніжки, Які нітрохі НЕ гірше здатні добро утрімуваті ванну. Альо при авторитет загальний вигляд такий ванни на ніжках надає Родзинка всьому пріміщенню. Такоже дуже красиво і незвичне буде віглядаті ванна на невісокому постаменті, майстерно оброблений керамічною плиткою.

ванна на ніжках

Установка ванній

При установці ванни самостійно, іноді, вінікає така проблем: необхідно зробити хорошу опору для ванни, яка буде такоже і стійкою сама по Собі. Головне, будь ніжки під ванну повінні буті віготовлені з матеріалу, Який НЕ піддається Дії корозії.

Ніжки й достаточно легко Встановити своїми руками. Найпошіренішім варіантом є наявність Всього двох ніжок в комплекті до ванною. У такому випадка другий край ванни кріплять Гачка до стіні, Дода, при необхідності, кріплення і по всьому периметру ванні.Часто для ванн передбача конструкція з можлівістю прікручування опорних ніжок і регулювання їх на необхідну висота.

Варіантів монтажу ніжок для ванн - велика різноманітність. Деякі ніжки утягивается безпосередно болтами або монтуються на Саморізи. Інші ж вкручуються прямо в підготовлені для них СПЕЦІАЛЬНІ відчіні з різьбленням. Необхідно по максимуму закручуваті Такі ніжки, щоб ванна в наслідок булу дуже стійкою.

Особливості установки ванни

Для того щоб правильно і Рівно Встановити ванну, необхідно скористати будівельним рівнем, Який допоможе вірівняті ванну по вісоті і віміряє кут Відхилення, при його вінікненні. Колі ванна встановлен, слід підкрутіті ніжки для чавунної ванни, наприклад, щоб віставіті необхідну висота самої ванни.

Якщо вінікає такий випадок, коли ванна призначила для великого НАВАНТАЖЕННЯ, тобто Вагу людини, що корістується цією ванною, Значний віщє СЕРЕДНЯ, тоді можна зробити Наступний.

 • Необхідно поруч з ніжкамі своєї ванни рівномірно укласті два ЦЕГЕЛЬНИЙ ряду, а зверху - густий цементний розчин, на Який, власне, і встановлюється сама ванна. При авторитет ніжки повінні дуже впевнена стояти на підлозі під НАВАНТАЖЕННЯ.
 • Далі вініклі щіліні і будь-які зазори промащуються вручну цементом.
 • Ванну з таким зміцненням ніжок можна знизу прікріті спеціальнім екранах або іншім прістосуванням, якщо після віконаної роботи Зовнішній вигляд подібної ванни псує Загальну картину приміщення.
 • Така нескладних установка допоможе ПОВНЕ мірою насолодітіся комфортним Мітт у ванні і прослужіті довгий годину.
ванна на ніжках

Стальова ванна такоже зазвічай у своєму комплекті має опорні ніжки. Смород, в основному, кріпляться або на болти, або на СПЕЦІАЛЬНІ липучки.

Такоже бувають ніжки, віконані у вигляді напівкругліх підставок для цього виду ванн. Таким чином, сам спосіб монтажу ванни покладів безпосередно від виду кріплення ніжок, що знаходяться в комплекті.

У тому випадка, якщо ніжки ванни кріпляться липучками або закріплюються болтами, ванну необхідно покласти на БІК днищем до стіні і прієднаті ніжки, надійно їх зафіксувавші. Після цього ванна ставити на своє робоче місце. Якщо ж до ванни додаються ніжки-підставки, тоді їх встановлюються у Першу Черга І, тільки після цього, на них ставлять саму ванну.

Таким чином, вібіраючі нову ванну, можна підібраті до неї так аксесуар, як ніжки для ванни чавунної, наприклад. Завдяк Їм, можливо, Повністю Змінити Зовнішній вигляд ванної кімнати, Надал Їй якусь таємнічість і Неповторна красу в стилі старовинного приміщення. Альо якщо немає бажання прівносіті модні віяння у ванну кімнату, можна просто вібрато звічайні опорні ніжки для своєї ванни, Які надійно її зафіксують і дозволяті довгий годину насолоджуватіся усім різноманіттям, Які дарують водні процедури.