Ванни Акватика: особливості та переваги

Сучасний вибір багатьох - акрилові ванни. Вони мають масу переваг, наприклад, в порівнянні з традиційними сталевими або чавунними. У результаті безліч виробників пропонує свою продукцію з акрилу.

vanni-akvatika_7

Так, одним з великих гравців на ринку сантехніки є компанія Акватика. Вироби цього виробника відомі своєю якістю і різноманітністю асортименту. В результаті купити можна не тільки стандартну модель, але і фактично басейн з функцією гідромасажу.

Переваги

Ванни Акватика мають ряд переваг, якщо порівнювати їх з виробами інших виробників:

Вироби виробляються за технологією «Термоблок». Вона відмінна від популярної технології, при якій відбувається армування корпусу скловолокном і смолою. Замість цього у ванних Акватика застосовується шар поліуретанової піни, смешенной з кварцовим піском. Це забезпечує відмінні теплоізоляційні характеристики виробів. Це означає, що вода остигає набагато повільніше.

vanni-akvatika_5

Шум практично відсутня при наборі води. При цьому зазначена вище технологія знижує ймовірність деформації через теплових навантажень.

Міцність ванн Акватика висока настільки, що одна модель здатна витримати на собі невелику сім'ю. Також дно і стінки можуть бути посилені вологостійким МДФ.

vanni-akvatika_3

Корпус ванн Акватика виконується з акрилових листів товщиною 6-8 мм виробництва Німеччини. Завдяки щільній структурі пір майже немає, тому матеріал не притягає іржу або бруд. В результаті ванна завжди виглядає красиво і не втрачає природного блиску з часом. Тому ванн Акватика не потрібен спеціальний догляд. Наприклад, виріб можна мити рідиною для миття посуду, однак не використовувати агресивні засоби.

vanni-akvatika_4

Гідромасажні моделі оснащені електродвигунами нового зразка, завдяки чому шум від них набагато нижче, ніж у багатьох конкурентів. В результаті можна просто розслаблятися, приймаючи ванну, відпочивати від сторонніх шумів. У Мережі вистачає відгуків, як це приємно робити, включаючи тиху спокійну музику.

Виробник не зупиняється на досягнутому. В результаті була винайдена і презентована ванна Свінг, яка дозволяє отримувати цілющий водний масаж. Завдяки реверсивної системі водний потік нагадує по відчуттях роботу масажиста. До того ж масажний струмінь може повертатися на 90 градусів. Користь для організму від такого масажу очевидно вище. Однак застосовувати такий гідромасаж слід дуже акуратно.

vanni-akvatika_6

Акватика та оформлення ванних кімнат

Оскільки модельний ряд у виробника складається з 48 виробів, кожен може вибрати навіть для вишуканого та оригінального інтер'єру свою модель, яка буде підкреслювати особливість дизайну.

vanni-akvatika_1

Адже різноманітність форм, розмірів і кольорів вражає.

vanni-akvatika_2

Якщо ви хочете віддати перевагу моделі Акватика, це буде вибір на користь високої якості, унікальної конструкції і високої комфортності.