Підключення ванни до каналізації: інструкція до Дії

После того, як ві прідбаєте и встановіть ванну в Призначення для неї приміщення, ее необходимо під'єднаті до інженерних комунікацій.

Підключення ванни до каналізації НЕ є складаний операцією, однак, щоб вона правильно функціонувала, необходимо знаті декілька Важлива моментів. Підключення ванни до каналізації

Кілька необхідніх рекомендацій

каналізація у ванній кімнаті
 • Підключаті чашу до каналізаційного трубопроводу нужно с помощью спеціального сифона для ванн. ВІН має Вузли під'єднання, як до відчинили зливу, так и переливу.

При самостійному монтажі сполучної системи, що не Варто використовуват гнучкі гофровані трубки. Смороду мают масу недоліків.

У них велика гідравлічний Опір. Крім цього, гофра Швидко накопічує забруднення, тому Швидко засмічується, а очіщенні піддається погано.

 • Оптимально, використовуват або гладку Гнучкий, або жорсткий пластикові труби.
 • Перед тім, як підключіті ванну до каналізації, добійтеся облаштування правильного висотного перепаду, На ділянці между точкою під'єднання и сурму зливу.
  При Авторитети нужно грамотно підібраті висота випуску сифона, щоб Зливні води краще йшлі з ванни. Врахуй, что если висотного перепаду НЕ буде, або ВІН буде маленьким, вода в чаші буде застоюватіся.
 • Постарайтеся Залишити до сифона вільний и Зручний доступ. Надалі, у вас буде вінікаті неодноразовому необходимость его демонтажу, для очищення внутрішньої поверхні від Накопичення Забруднення.

Підключення ванній до системи каналізації

Если у Вашому будинку змонтована каналізація з пластмасової труб, то сифон необходимо з'єднуваті з нею спеціальної Гнучкий гладкою трубкою, что має діаметр 40 мм, або обрізком звічайної жорсткої пластікової труби, з тім же діаметром.

Зверніть увагу!

Если каналізаційний Трубопровід володіє діаметром 50мм, тоді вам додатково потрібен буде пластиковий перехідник з 40 мм на 50.

Колі монтаж каналізації у ванній БУВ проведень помощью чавуна труб, то необходимо використовуват для з'єднання муфту з гумі 73-40. У всьому ІНШОМУ, всі Ваші Дії повінні буті такими ж, что и у випадка з пластиковими трубами.

 • Зберіть сифон по Доданий до него виробник інструкції.
 • При Авторитети не забудьте прокласті всі потрібні герметизирующие прокладки. В ІНШОМУ випадка может вінікнуті сморід у ванній.
 • Встановіть сифон (обв'язки для ванни).
 • Затягуючі всі пластикові елементи кріплення, Дійте дуже Обережно и только руками. Використовуват Який-небудь інструмент, що не можна, тому як ВІН может або зірваті різьбу, або зламаті деталь.
 • Колі прилад змонтованій, підключіть до него одним кінцем трубу, протилежних доведіть до злівного відчинять в каналізаційній трубі и зробіть з'єднання.
 • Колі монтується каналізація у ванній кімнаті, обов'язково перевіряйте щільність збіраються стіків и їх герметічність. Обнаружили якіх неполадки, тут же усувайте їх, в ІНШОМУ випадка, вам придется замінюваті ті чі Інші елементи системи.
 • Если ванна встановлен впрітул до стін, то стіки между бортом чаші и ними необходимо надійно герметізуваті. Це нужно для того, щоб вода не потрапляла під ванну.

Що робити, если у ванній вінікають непріємні запахи

у ванній пахне каналізацією

Если у ванній пахне каналізацією - чому це відбувається? Питання далеко не пусте, а проблема серйозна. Розглянемо всі причини Виникнення запаху каналізації у ванній.

Зверніть увагу!

Цілком ймовірній випадок, что внутрішня каналізація в пріміщенні змонтована неправильно.

Самперед, перевірте, чи є під ванною, раковиною в сифонах, а такоже в унітазі водяний замок.

ВІН необхідній для відсікання спеціфічніх запахів.
Если унітаз має гідрозатвор, но у ванній смердить Ранее, Переконайся, чи правильно поставлені сифон під сантехнічнімі приладами.

Если вместо них стояти звічайні гофровані шланги, підключені до каналізації, то водяні пробки в них не утворюються. Поміняйте всі подібні трубки на сифоні.

Колі подібної возможности немає, то необходимо зігнуті шланги, таким чином, в них буде збіратіся вода и вінікне гідрозамок.

ВІДСУТНІСТЬ водяній пробки может віклікаті и поломки сифона. Про це могут повідоміті характерні Гучні хлюпаються звуки. Звічайні причини виход з ладу сифона - це велика довжина або ухилу підводки до санвузли. Внаслідок цього, відбувається різке Падіння тиску води.

У подібному випадка необходимо буде поміняти сифон.

ВІДСУТНІСТЬ водяній пробки может вінікнуті и внаслідок Порушення вентиляції в каналізаційній системе або занадто маленького діаметру стояка. У підсумку цього, відбувається завоздушіваніе трубопроводу. Усунення даної проблеми требует серйозно робіт, тому, у такій ситуации, Найкраще запросіті сантехніка.

Випаровуваності води в затворі может відбуватіся, если приміщення трівалій годину не вікорістовується.

У даного випадка, если у ванній пахне каналізацією, заливайте в гідрозамок рідина, яка буде віпаровуватіся Повільно (например - машинне масло).

Колі, здавай б, всі причини запаху усунені, а ВІН НЕ пропадає, перевірте, чі має система вентіляційну трубу. Вона під'єднується до каналізаційного стояка на верхньому поверсі, а потім виводу на покрівлю. Така труба грає роль витяжки и відаляє запахи, Завдяк природній тязі.

Если смердить у ванній, можете додатково перевіріті герметічність ревізійніх люків. Нерідко буває так, что при монтажі люка на каналізаційну трубу, гумка з него зіскакує, внаслідок чого прилягання становится нещільнім и запах начинает пронікаті в приміщення.

До подібної проблеми может такоже прізвесті и механічне пошкодження каналізаційної труби або порушена щільність з'єднань на ній.

І, Нарешті, остання причина поганого запаху у ванній - каналізація, просто, забита. Прочістіть ее будь-яким доступним способом.

Если вам своими силами так и не удалось позбутіся смород, то залішається один вихід - віклікайте ПРОФЕСІЙНОГО сантехніка, щоб ВІН розібрався з цією непріємною проблемою.