чавунна ванна

чавунна ванна

Чавунна ванна є ідеальним придбанням для тих, хто віддає перевагу легким і одночасно міцні конструкції. Тим більше, що асортимент магазинів пропонує широкий вибір вироби. Підібрати підходящу за розміром і формою ванну не становить особливих труднощів.

плюси

  • Вартість. Дійсно, в порівнянні з ваннами з акрилу і чавуну - цей вид найдешевший і доступний багатьом. Ціна у разі не доводить низьку якість виробу.
  • Вага. У зв'язку з тим, що чавунна ванна, як правило, не буває більше 40 кг, її дуже зручно і просто встановлювати. Вона є найоптимальнішим варіантом на дачі. Перевезення не викличе особливих незручностей.
  • Міцність і довговічність. Пошкодити металеву ванну складно. Ніяке зовнішній вплив, не втне від неї шматочок, як це може статися з акриловою ванною. Температурні перепади також не зроблять негативного впливу на металеву ванну.
  • Велика кількість різних форм. Матеріал, з якого виготовлена ​​така ванна, пластичний на етапі створення. Тому ванна незвичайної форми зробить інтер'єр нудним і стильним.
  • Простота догляду. Не вимагає підбору будь-яких специфічних засобів для обробки і чищення. До того ж реставрація металевої ванни - теж варіант бюджетний.
Переваги металевої ванниПереваги металевої ванниПлюси металевої ванни

мінуси

  • Висока теплопровідність. На жаль, вода в металевій ванні охолоне швидко. Але для тих, хто не любить довго лежати у воді, цей показник цілком нормальний.
  • Погана звукоізоляція. Звук набираемой води дуже гучний. Його в якійсь мірі можна приглушити, якщо занурити на третину в короб з піском. У цьому випадку потрібно подбати про естетичний вигляд конструкції і екрану для неї зокрема. Шумоізоляційний матеріал стін ванної кімнати також позбавить від неприємного шуму від наповнюваної води.
  • Деформація, яка викликана вагою набраної води. Прогин днища виробу може становити близько 5 мм. Якщо у металевої ванни є емалеве покриття, то подібний нюанс загрожує негативними наслідками: емаль може потріскатися і відколотися, а це важко виправити.
Недоліки металевої ванни

Розміри

Розміри сталевих ванн досить стандартні. Ширина завжди постійна і становить 70 см. Мінімальна довжина ванни - 1 м 400 см, максимальна - 2 м.

Розміри металевої ванниГабарити ванни з металу

кутові моделі

Чавунна ванна, яка встановлюється в кут, відноситься до нестандартних форм. Але, незважаючи на це, її переваги не можуть не викликати захоплення.

По-перше, кутова модель ідеальна для маленької ванної кімнати. Вона поєднує в собі одночасно комфорт, зручність і не займає багато місця.

Кутова модель внесе в інтер'єр елемент незвичайності і індивідуальності.

В її функціях може бути гідромасаж, видалення залишків води і ще маса чого корисного.

Зарубіжні бренди покривають свої вироби самоочищається емаллю. Така інновація приємно порадує власника.

Кутова металева ванна

Поради щодо вибору

Щоб покупка доставила радість, вибирати її потрібно ретельно, зважуючи всі «за» і «проти».

Якість ванни безпосередньо залежить від заводу-виготовлювача. Тому купувати її потрібно від надійного постачальника, спочатку ознайомившись з відгуками покупців. Якщо товар якісний, то відповідно і відгуки будуть позитивні.

Наступним параметром, на які потрібно звернути увагу при покупці металевої ванни - товщина її стінок. Все, що тонше 3,5 мм не може бути надійним і якісним. Якщо в магазині вам вдалося без будь-яких зусиль зрушити ванну з місця, то це вже має насторожити.

При виборі слід дуже уважно оглянути поверхню виробу. Вона не повинна бути нерівною, мати деформований облицювальний шар, шорсткість. В цілому, хороша емаль характеризується однорідністю.

Поради щодо вибору металевої ванниРекомендації по вибору металевої ванниОсобливості вибору ванни з металу

установка

Після того, як ви визначилися з моделлю і придбали ванну, її потрібно встановити. Легкість конструкції дозволяє виконати установку самостійно. На виклик фахівців можна заощадити. Плюс, всі комплектуючі продаються разом з ванною, шукати якийсь спецобладнання не потрібно.

Найголовніше, правильно підключити до водозабезпечення та каналізації, щоб набирати і користуватися ванною було просто і зручно.

Ванна встановлюється до стіни, а стик заклеюється стрічкою, яка буде перешкоджати проникненню води між ванною і стіною, перешкоджаючи появі зайвої вологи.

На етапі установки можна забезпечити додаткову шумоізоляцію. Як вже було сказано вище, звук води при наповненні ванни, неймовірно гучний. Тому ванну можна просто перевернути догори дном, обробити водою і далі нанести шар звичайної монтажної піни. Після висихання, застиглі надлишки легко зрізаються ножем. Вода в такій ванні буде остигати вже набагато повільніше.

Установка ванни з металуМонтаж металевої ванни

Ванна потребує стійкості. Ніжки занадто витончені і надовго не збережуть свою міцність. Ідеальним в цьому випадку є цегляні опори, які з'являться свого роду додатковим заходом. Сполучною компонентом між цеглинами виступає знову-таки монтажна піна.

Прикріплюють ванну до стіни монтажними гаками, а простір між ванною і стіною заповнюють монтажною піною.

Установка металевої ванни