Як обробіті ванну кімнату пластиковими панелями: доповідна покроковий інструкція

Ремонт у ванній, як известно, є й достатньо дорога процедура относительно середньостатістічніх витрат на квадратний метр ремонтованої площади всієї квартири. І если вінікла необходимость в облагороджування даної кімнати, но ві обмежені у ФІНАНСОВИХ коштах, то Радимо вам всерйоз задуматись про ті, як обробіті ванну кімнату пластиковими панелями.

При Авторитети на відміну від облицювання ванни керамічною плиткою, что требует и Особливе навічок, и чималий досвіду, обробка ванної кімнати пвх панелями может буті Зроблено Швидко і просто даже ЛЮДИНОЮ, зовсім НЕ мают досвіду будь-которого ремонту.  як обробіті ванну кімнату пластиковими панелямиЩоб здійсніті кріплення пластикових панелей у ванній, нужно наявність таких ІНСТРУМЕНТІВ:

 • електродрілі;
 • шуруповерта;
 • ножівкі або ножиць;
 • лінійкі;
 • уровня;
 • олівця.

Из чего почату ремонт у ванній

Починаючі ремонт ванної пластиковими панелями - відео про виконан которого буде наочно ДОПОВНЕННЯ до Нашої інструкції, необходимо подуматі НЕ только про ті, Яким чином обробіті стіні, підлога и стеля, но кож про конфігурацію и розташуванні сантехніки та освітлення.

Если вибір зупинення на обробці ванної кімнати пластиковими панелями, то крім економії коштів, з'являється можлівість ВИДАЛИТИ з інтер'єру ванної Водопровідні, каналізаційні труби и електропроводки. Їх просто можна заховаті за панелями.

ванна кімната з пластикових панелей

Альо перед ЦІМ бажано злегка розшіріті простір в пріміщенні. Цього можна досягті пробачимо відаленням зі стін старого оздоблювального матеріалу и штукатурки.

Звичайний, від цього ванна значний НЕ додасть в площади, однак з урахуванням того, что для укладання панелей нужно установка спеціального каркаса (обрешіткі), це дозволити Зберегти площу приміщення примерно на КОЛІШНИЙ Рівні.

Все буде залежаться від товщина шару колішньої облицювання и штукатурки. Комусь це может здать «ловом бліх», однак если об'єктивно поглянуті на розміри ванніх ще радянського домострою, то ЦІ Дорогоцінні сантиметрів у результате, можливо, дозволяти вмістіті в кімнату невеликі тумбочку або пральну машину.

Детальний уявлення про ті, як обшитий ванну панелями - відео-материал на Дану тему, знайденій в мережі, зуміє дати Найкращий чином.

як Встановити панелі у ванній

Штукатурка в старих Будинка, як правило, виконан з піщано-вапняних Розчин, тому безпосередно очищення стін від неї не склад Особливе труднощів.

Основну проблему тут, швидше, створює пив, но, тім не менше, и от неї можна захістітіся, скоріставшісь респіраторною маскою и огорнувші дверний отвір целофановий плівкою, Щоб не допустіті Проникнення пилу за Межі ванною. І маску, и плівку можна прідбаті в будь-якому спеціалізованому будівельному магазині.

Если штукатурка на стінах у ванній виконан з піщано-цементного Розчин, все одне буде краще позбавітіся від неї.

Нехай це буде и не настолько легко, но зате потім звільніліся цінних сантіметрів площади, можливо, буде достаточно для забезпечення необхідної місткості кімнати.

У старих ванніх практично всегда мают місце металеві сантехнічні труби.

Бажано буде сделать заміну таких труб и вісь чому:

 • Приховуватися за панелями старі металеві труби Небезпечна, оскількі ймовірність їх протікання значний вищє в порівнянні з новімі пластиковими трубами.
  Розводка, як правило, віконується з ЗАСТОСУВАННЯ ПВХ або металопластикових труб.
 • Старі труби почти всегда розташовуються на значній відстані від стіні. З цієї причини для їх закриття нужно Значне вісування обрешіткі від ОСНОВНОЇ стіні.
  У підсумку Корисна площа в кімнаті буде скорочена ще более.

Перед тім, як обшитий ванну панелями, необходимо візначіті місця вісновків тихий чі других проводів, віконаті розлучення електромережі в кімнаті.

Принцип пристрою підрозетніків на пластикових панелях аналогічній їх установці на гіпсокартоні.

Різновиди каркасів и методи їх установки

Обробка ванної кімнати пластиковими панелями своїми руками віробляється в кілька етапів.

Нами Вже Було Розглянуто етап підготовкі до монтажу панелей, на Який, втім, піде не менше сил и годині, чем безпосередно на саму установку облицювання.

Спробуємо покроковий описати, як обшитий ванну пластиковими панелями.

ремонт ванної кімнати пластиковими панелями відео

Існує два види найбільш вікорістовуваніх каркасів (обрешеток) для укладання пластикових панелей:

 • Каркас з дерева. Для его пристрою стіну розмічають по вертікалі для майбутнього кріплення рейок.
  Крок между рейками підбірають залежних від ширини панелей, Проти ВІН не винних перевіщуваті 40 см, оскількі при Авторитети панельних стінка буде прогінатіся.
  По всій довжіні вертикальних смуг розміткі прікріплюють до стіні СПЕЦІАЛЬНІ Кріпильні скоби. Відстань между скобами по вертікалі может становитися 40-50 см.
  Далі віконують вертикально кріплення рейки до кріпільніх скоб, прікручуючі ее з боків шурупами 25 мм Довжина.
  Вітрімують при Авторитети як фронтальні, так и бічну вертикаль, вікорістовуючі рівень. Рейки застосовують перетин 20 * 50 мм.

Перед тім, як обшитий ванну панелями, необходимо по периметру обшівають площіні закріпіті профільований куточок підходящого перетин.

 • Увійти для ванної кімнати як кріпіті

  Металлопрофільная каркас. Для его виготовлення Використовують Профіль CD, звічайна застосовуваного при установці гіпсокартону.

 • Метод монтажу каркасу аналогічній попередня варіанту, но для кріплення до кріпільніх скоб Використовують дрібні Саморізи, так звані «блішкі».
  Необходимо відзначіті, что при установці крайньому профілю або рейки НЕ буде возможности прігвінтіті его до скоби з боку бічної стіні.
  Тому спочатку прікручують Профіль (рейку) з доступною боку, после чего з недоступною загінають скобу поверх планки и прікручують ее безпосередно з Лицьовий боці.

Обробка ванної кімнати пластиковими панелями - відео про виконан якої можна подивитись на нашому порталі, допустима Із! Застосування будь-которого з відів зазначену каркасів.

Тім не менше, металевий каркас все ж Виглядає краще: чи не Дивлячись на ті, что за вартістю ВІН немного дорожча, металопрофіль більш Стійкий до вплівів волога середовища, тоді як дерев'яні рейки від вогкості з годиною могут згніті.

Облицювання ванної пластиковими панелями

як обробіті ванну пластиковими панелями

Обшивка ванній панелями может буті розпочато відразу после завершення встановлення Підстави під них у виде каркаса.

Кріплення панелей здійснюють помощью саморізів 25мм з плоскою головкою для металу або дерева залежних від вікорістовуваного каркаса. При вікорістанні дерев'яного каркаса оздоблювальний матеріал может буті закріпленій за помощью скоб будівельного степлера.

Обробка ванної кімнати панелями ПВХ - відео про виконан якої можна найти на нашому порталі, віконується за Наступний схемою:

 1. Пластикові панелі для ванної встановлюються у строго вертикальному положенні таким чином, щоб їх стіки припадали на центральні осі планок каркаса.
 2. Кріплення панелі здійснюють у прилягла до планки каркаса стінку паза панелі, при Авторитети кріпільній елемент Згідно закрівається гребінцем замку Слідом укладається панелі.
  Так можна добиться максімальної естетічності без видимих ​​кріплень на оздоблювальної площіні.

Рекомендується додатково загерметізуваті стіки ПВХ панелей нанесенням в паз замка сіліконового герметика Прозоров кольору.

При розміщенні у ванній сушарки та / або радіатора, під ними необходимо Передбачити Тепловідбівач, оскількі пластик при сильному нагріванні має властівість деформуватіся, а такоже втрачати первісній колір.

Виконання Кутового з'єднань помощью стартового и фінішного профілю

Для з'єднання панелей по кутах зазвічай Використовують Зовнішній и Внутрішній кутовий пластиковий ПРОФІЛЬ, такий же, як и при монтажі пластікової вагонки.

Для качана и Закінчення обшивки площіні застосовують подібний ПРОФІЛЬ, Виконання у форме букви L. Нижній стик покриття з підлогою закривати профілем НЕ нужно, оскількі ВІН буде закритий плінтусом.

відео обробка ванної кімнати панелями пвх

Особливості в установці пластикових панелей

 • При незначна розмірах ванній, краще обліцьовуваті стіні світлімі панелями.
 • Зробити інтер'єр ванної кімнати індівідуальнім и орігінальнім можна одночаснім! Застосування вузьких и широких панелей, панелей з малюнком и без такого, правильно поєднуючі їх за розміром.
  Звичайний, є й Інші варіанти ОБРОБКИ ванної кімнати пластиковими панелями, все залежатіме, в Першу Черга, від ваших уподобання.
 • После покупки, панелі повінні полежать у ванні хоча б годину, щоб после монтажу смороду НЕ деформувалася.
 • Монтаж слід почінаті від найбільш помітного кута, оскількі в Авторитети випадка панелі НЕ БУДУТЬ підрізані, и кут в результате буде віглядаті максимально Естетичне.
 • У ванній кімнаті й достатньо много проблемних Місць, таких як куті, труби й інше Сантехнічне обладнання.
  З цієї причини розмітка винна віробляється з особливими ретельністю, панелі прірізаті за місцем, а для забезпечення вільного доступу до найбільш проблемних Місць (например до ПРИХОВАНЕ водолічільніка, трубах и т.д.) краще використовуват спеціальну фальш-панель для ванної.

У висновка представленої нами інструкції, додамо, что даже сьогоднішні Професійні ремонтники колись були новачку, тому не соромлячісь и строго дотрімуючісь наших порад беріться за ремонт своєї квартири самостійно.