Настінні панелі для ванної: як вібрато для себе відповідній варіант

Настінні панелі для ванної - це один з матеріалів, Який дает можлівість легко І ШВИДКО обшитий приміщення, витрати при Авторитети мінімум сил, часу и коштів.

Стінові панелі для ванної відіграють велику роль - це и способ захисту приміщення від Волога, и Надання Їй естетичного, красивого зовнішнього виглядах.

настінні панелі для ванної

Переваги стінових панелей

Стінові пластикові панелі для ванної відрізняються рядом перевага.

 • За ними дуже легко доглядаті, й достатньо просто протерті Такі панелі, и смороду будут віглядаті як нові.
 • Смороду НЕ піддаються Утворення цвілі и грибка, что очень Важлива для ванної кімнати, в Якій вологість часто підвіщена.
 • Їх легко монтуваті, тому як необхідні елементи комплектуються потрібнімі кріпленнямі. Більше того, перед обробка стін ванної пластиковими панелями, їх НЕ нужно буде вірівнюваті або відаляті з них стару фарбу.
 • Вибір панелей и матеріалу, з которого смороду зроблені, й достатньо великий.
 • Демократичні ціни, Які помітно нижчих вартості того ж кахлю.

Правила установки стінових панелей у ванній

Ремонт ванної кімнати стіновімі панелями можливий без запрошення майстра и витрати зайвих коштів. Про легкості установки таких панелей говорити вищє.

Для цього знадобляться Прості інструменти, Які знайдуться в більшості будинків и бажання Встановити оздоблювальні панелі для ванної самостійно.

Зверніть увагу!

Перед тім як почату монтаж стінових панелей у ванній НЕ нужно вірівнюваті стіні. Смороду пріховають всі наявні Недоліки и нерівності.

Установка стінових панелей у ванній НЕ требует Особливе навічок або знань, що не потрібні и складні, дорогі інструменти.

Пластикові панелі для ванної кріпляться на звічайна обрешітку и закріплюються прямо на стіні помощью клею.

стінові панелі для ванної

Зверніть увагу!

На сучасности Сайти Вся Надано дуже широкий асортимент різніх панелей, Які дозволяють вібрато Потрібний колір або відтінок, материал и можлівість комбінування.

Обробка ванної кімнати стіновімі панелями хороша и тім, что вона НЕ требует особлівої підгонкі, всі панелі збіраються легко, як Іграшковий пазл. Більше того, смороду легко ріжуться и не доставляються зайвих проблем.

Роблячі ремонт ванної стіновімі панелі не Варто використовуват звічні цвяхи и молотки. Промахнувшись зовсім Небагато можна буде зіпсуваті панель.

Так само нельзя делать Мітки Гостра предметами, тому что Згідно смороду НЕ зітруться.

Для того щоб делать Різні Позначки, Варто користуватись спеціальнімі олівцямі або маркерами, Які легко стерти помощью вологої серветки.

Популярні матеріали для оздоблення стін

Перш чем приступати до ОБРОБКИ стін ванної панелями, нужно їх вібрато. Спочатку нужно буде візначітіся з тім, Який материал буде для Вас кращий.

Розрізняють стінові панелі для ванної кімнати з:

 • МДФ;
 • ПВХ;
 • пластика;
 • дерева.

Стінові панелі з МДФ мают вагомі плюси. Например, от перепадів температури або ее Підвищення, смороду НЕ розширюють. Альо ї Недоліки Їм прітаманні, например, частина з них має низька вологостійкість. У випадка з Обробка ванної кімнати це становится непріпустімім.

Стінові панелі для ванної ПВХ відмінно підходять для даного приміщення Завдяк своїй стійкості до Волога. Цей матеріал НЕ боїться ні води, ні підвіщеної вологості. Більше того, ВІН НЕ деформується и є дуже гігієнічнім.

стінові панелі для ванної пвх

Вібіраті стінові панелі ПВХ для ванної краще Всього світлого відтінку, особливо, если Ваша ванна має невелікі розміри. Вся справа в тому, что глянсовий Поверхня здатно візуально збільшуваті простір, делать его более и Ширшов.

Найбільш прідатнімі є следующие відтінкі:

 • персиковий;
 • світло-рожевий;
 • золотисто-жовтий;
 • блакитний;
 • ніжно-зелений.

Пластикові панелі теж мают свои Переваги. Смороду являються собою дуже практичний материал, Стійкий до бруду и різніх перепадів температури, что й достатньо актуально для ванної кімнати.

Знову ж таки, вібіраючі пластик у виде облицювальна матеріалу для своєї ванної кімнати, Ві отрімуєте широкий асортимент відтінків и Розмірів, Який задовольніть найвібаглівішого покупця.

стінові панелі пвх для ванної

Виробники стінових панелей и ціни

Стінові панелі для ванної віпускаються багатьма виробник, однак Рамус слід звернути на Такі фірми, як «CANEXEL» (Канада), «АВТСо» (США) и «CANFOR» (США). Смороду займаються випуском панелей Вже прежде п'ятдесят років и встіглі зарекомендуваті собі з позитивного боку.

Основою панелей, Які віпускають дані фірми, є деревина, яка віготовляється Особливе способом. Спочатку вона розщеплюється на волокна, а потім спресовівается під високого тиску и при вісокій температурі. Таким чином досягається велика щільність матеріалу, яка Згідно НЕ дает дереву деформуватіся, дробітіся або тріскатіся.

В процессе виготовлення на шкірні панель наноситися декілька шарів фарби або ж ламінату и в результате утворюється дуже хороший захисний шар.

Подібним Шляхом досягається и висока якість, и Привабливий Зовнішній вигляд панелей, и Архів НАЙГОЛОВНІШЕ - їх БЕЗПЕКА, Аджея на Жодний етапі виготовлення, материал НЕ піддається обробці будь-якіх смол або подібніх шкідливих Речовини.

Дані фірми предлагают широкий вибір різніх панелей, Зроблений під камінь, дерево, цегла, шпалери або кахель.

Ще однією перевага панелей, что віпускаються Даними фірмамі, є висока вологостійкість більшості.

Например, панелі «АВТСо» зроблені спеціально для приміщень з рівнем вологості, что перевіщує 60%. Це досягається Завдяк нанесеній на панелі мастіці, яка и є перешкоду на шляху Проникнення волога и Утворення в подалі грибка, цвілі.

Контакт з на дані панелі різняться від 24 $ до 27 $.

Такі панелі Найкраще клеїті на Спеціальний водостійкій клей «АВТСо-900».

стінні панелі для ванної

Говорячі про вологостійкості, Неможливо НЕ згадаті и панелі фірми "PlyGem".

Основою виробництва панелей даної фірми є использование волокон дерева евкаліпта. Таким чином, село маса спочатку переробляється у волокна, а потім піддається реконструкції під високого тиску и гарячим пресом, Згідно утворюючі листи ДВП.

Такі панелі покріваються Особливе захисних Прозоров ламінатом, Який и створює високий захист НЕ только от волога, но даже от подряпін и агресивного волога середовища.

Фірма "PlyGem" так само надає високий вибір кольорів, Які підійдуть НЕ только для приміщення ванної кімнати, но и для кухні, кімнати, офісу.

Більше того, догляд за цімі панелями дуже простий. Потрібно только мило з водою и бажання Зберегти їх у хорошому стані якомога довше.

Ще однією перевага Є І ціна, яка немного нижчих, чем у «АВТСо» и варіюється від 19 $ до 20 $.

Керівництво по установці стінових панелей

Для того, щоб Встановити стінові панелі самостійно, Вам знадобляться следующие інструменти:

 1. Панелі.
 2. Саморізи.
 3. Профілі для обрешіткі.
 4. Кути.
 5. Ножівка по металу.
 6. Клей.
 7. Дюбелі.
 8. Викрутка.

Так само можливо Вам будут потрібні перфоратор и молдинги.

монтаж стінових панелей у ванній

При установці настінніх панелей у ванній, слід дотримуватись певної інструкції.

 1. Перед установкою слід Залишити Придбані панелі у ванній Рівно на добу. Це необходимо для того, щоб смороду встіглі «звікнуті» до пануючого там рівню вологості и не деформувалася Згідно.
 2. Стіні, на Які Ві будете кріпіті панелі повінні буті сухими и твердо.
 3. Вікорістовується клей обов'язково повинен буті вологостійкім.
 4. Установку панелей починаєм з кута ванній. Не забудьте переконатіся в тому, что поверхні панелей щільно прітіскається до стіні.
 5. Видалялися надлишком клею дере, чем ВІН встігне засохнути.

Детальна інструкція

 1. Створіть попередня розмітку на стінах, відзначте, де будут фіксуватіся профілі, прізначені для кріплень.
 2. Віміряйте висота Ваших стін. Потім відніміть з отріманої суми величину відступу від стелі до внутрішньої поверхні Ваших панелей. Це буде відстань від підлоги до ніжніх крайок.
 3. Просвердліте відчини для кріплень. Скоректуйте їх таким чином, щоб смороду стали строго горизонтально. установка стінових панелей у ванній
 4. Відзначте на стінах всі положення отворів для кріплення.
 5. Закріпіть металеві напрямні.
 6. Просвердліте відчини в наміченіх місцях.
 7. Вбійте в в отрімані відчини дюбелі и зафіксуйте їх помощью саморізів.
 8. Створіть обрешітку для стінових панелей.
 9. Закріпіть фрагменти профілю горизонтальним чином. Чи не забувайте, что всі торцеві части профілів повінні буті строго в кутах ванній. Кріплення віробляєте помощью саморізів.
 10.  Підготуйте панелі. Если нужно, розріжте їх. ремонт ванної стіновімі панелями
 11. Зафіксуйте саму панель помощью саморізів за обідві монтажні кромки.
 12.  Следующие панелі вставляйте Пазі попередніх якомога щільніше. Задній кромці при Авторитети фіксуйте скобами.

После того, як робота буде завершена, обробіть краю панелей, стіки между ними, щіліні и відчини вокруг фурнітури помощью стовідсоткової сіліконової мастики.

Перед ЦІМ наповніть ванну холодною водою - це поможет в хорошому зчепленні мастики.

Если в процессе роботи Щось пішло не так, не Варто засмучуватіся. Всі види панелей добро доповнюються різнімі декоративними молдінгамі.

обробка ванної кімнати стіновімі панелями

Молдинги - це накладні елементи, Які Використовують для ОБРОБКИ всілякіх конструкцій. Їх метою Якраз и є пріховування різніх дефектів.

Найчастіше більшістю фірм виготовляють молдинги з пластики, а бувають смороду двох відів:

 • Готові до установки;
 • зроблені під забарвлення.

Помощью них можна буде Приховати будь-яку порушує гармонію деталь. При Авторитети, пластик не буде ні деформуватіся, ні тріскатіся.

На завершення хотілося б Сказати, что Який бі материал Ві НЕ вибрать, которого б кольори НЕ були Ваші панелі, головне - зуміті все красиво и правильно поєднуваті, Аджея ванна кімната - це місце, Пожалуйста Ві будете відвідуваті Щодня.

стінові панелі для ванної кімнати

Вдалого Вибори панелей для ванної!