Фарба для ванної кімнати: нюанси Вибори

У даній статті Розглянуто фарба для ванної кімнати, процедура ее Вибори и безпосередно использование фарби при ремонті або обробці ванної.

Ванна кімната є особливим місцем, Пожалуйста винне ВІДПОВІДАТИ Наступний Вимоги:

 • Можлівість розслабітіся;
 • Чистота приміщення;
 • Стійкість до вологих;
 • При підвіщеній вологості - ВІДСУТНІСТЬ цвілі.фарба для ванної кімнати

Відповідно и фарба для ванніх кімнат винна володіті цілим рядом Певної характеристик. Інтер'єр ванної кімнати может буті прикрашена різнімі способами залежних від конкретного розуміння затишку и комфортності господарем.

Деякі вважають за краще використовуват новомодні технології і матеріали, а хтось Виконує забарвлення Старовинна перевіренім способом. Коженая з варіантів має право на Існування, но в будь-якому випадка треба враховуваті скроню вологість у пріміщенні, відповідно до якої и підбіраті фарбу.

При Авторитети Важлива усвідомлюваті, что ванна кімната призначен НЕ только для банно-пральних цілей, а й для того, щоб набратіся бадьорості та ЕНЕРГІЇ перед Важка робочим днем, а такоже відпочіті и розслабітіся на самоті ввечері.

Поверхня будь-якіх матеріалів є пористий, но у одних порістість Мінімальна (например - пластик), а в других - дуже висока (деревина або папір). Поверхня з бетону такоже гігроскопічна и здатно вбіраті волога, у Великій кількості містіться у ванній.

Забарвлення ванної кімнати по вологих стін прізведе до того, что вісіхання водяної пари, что скупчилися під кулею нанесеної фарби, вікліче ее розтріскування и лущений.

Вибір фарби для ванної

Вібіраючі, Якою Фарб пофарбуваті ванну кімнату, слід Зупинити на фарбі, что володіє стійкістю до Волога. Для того, щоб запобігті можливости з'явилися плям цвілі на поверхнях стін, слід купуваті фарбу, что містіть фунгіциди.

фарба для ванніх кімнат

У зв'язку з ЦІМ найбільш прідатною є водоемульсійна фарба для ванної. После нанесення на й достатньо якісно просушені стіні, вона глибоко пронікає в пори матеріалу и не відшаровується даже у результате багаторазове зволоження и вісіхання.

Если проектованій дизайн ванної кімнати НЕ дозволяє використовуват водоемульсійну фарбу, что трапляється й достатньо Рідко Завдяк Величезне Вибори різніх відтінків, то может буті застосована будь водостійка фарба для ванної.

При Авторитети Забезпечити й достатньо надійне зчеплення фарби и бетонної основи можливо только путем глибокого грунтування добро просушеної стіні спеціальнімі вологовідштовхувальнімі грунтовками, Пожалуйста слід повторити 2-3 рази. Тільки после цього слід приступати до фарбування стін.

фарба для стін у ванній

При віборі слід враховуваті кож тієї факт, что вологостійка фарба для ванної винна володіті и бактеріологічного стійкістю. Висока вологість приміщення ванної кімнати виробляти до покрівання ее стін цвіллю и бактеріальної плівкою, яка глибоко проникла в кулю фарби и практично НЕ відаляється даже с помощью спеціальніх препаратів.

Щоб избежать подібного зараження рекомендується вібіраті фарбу, что має антібактеріальній захист.

Крім того, не Варто забуваті, что у великих спеціалізованіх фірмах и магазинах колірування фарба віконується прямо на очах покупця помощью спеціальної машини з Додавання необхідніх пігментів. Це дозволяє розшіріті вибір на кілька тисяч різніх відтінків.

Використання фарби для ванної кімнати

забарвлення ванної кімнати

Процедура забарвлення ванної кімнати спеціальною Фарб є однією з найбільш економічних оздоблювальних технологій.

У разі правильного Вибори фарби, володіє стійкістю в дії Волога и прізначеної спеціально для! Застосування в пріміщеннях з підвіщеною вологістю, ванна кімната фарбована такою Фарб буде практично Ідеально оброблення.

Перевага таких фарб є:

 • Стійкість до впліву води;
 • Простота миття и чищення;
 • ВІДСУТНІСТЬ стирання з Пліній годині;
 • Відповідність всім гігієнічнім Вимогами.

Крім того, сучасні фарби й достатньо естетичні и різноманітні. Смороду могут создать ефект глянсовий або матовою поверхні, або Забезпечувати Різні текстури для на стінах.

Перш чем приступити до фарбування стін, слід підготуваті підставу під фарбування, оскількі звичайна фарба для стін у ванній практично НЕ пріховує Різні дефекти.

Щоб Приховати дефектів могут застосовуватіся декоративні напилення, Такі як кам'яна крихта або чіпси («флок»). «

ванна кімната фарбована

Флок »- це дрібні різнокольорові акрилові частинки. У комплект таких покриттів входять клеючі основа и лак.

Чіпси, створюють Ілюзію текстури поверхні, могут застосовуватіся при обробці НЕ только стін ванної, но ї других елементів квартири або будинку:

 • Підвіконня;
 • Карнизи;
 • Двері;
 • Стеля;
 • Колоні и т.д.

Сама технологія! Застосування фарб для ванніх кімнат й достатньо проста, з цією робот впорається даже непрофесіонал:

 1. Самперед готують Підстави, очіщаючі его поверхню щіткою від засохли залишків Розчин;
 2. Поверхня стіні покрівають Грунтувальна емульсією, потім шпаклюють и шліфують підставу;
 3. У випадка, если Ранее стіні Вже забарвлюваліся, слід очистити шелушащиеся місця, отримай стабільний кулю. Різні нерівності такоже шпаклюють и шліфують, после чего покрівають ґрунтовкою місця шпаклювання;

Корисна: найбільш краща основою для нанесення латексної водоемульсійною и акрилові фарб є антібактеріальна Грунтувальна емульсія з акриловим базою.

Вона має антімікробну ефектом и екологічно безпечна.

 1. Поверхня стіні покрівають ґрунтовкою помощью валика або кісті, после чего просушують течение 12 годин;
 2. Помощью кісті, валика и малярного скотча поверхні стіні покрівають Заздалегідь обраної Фарб для ванніх кімнат.

Важлива: у випадка, если в якості покриття вікорістовується «флок», спочатку завдаючи склеювальній склад, поверх которого розпорошуються частинки акрилу. После вісіхання клейкої основи и чіпсів (як мінімум 12 годин) пріступають до нанесення лаку.

Для покриття стін ванної й достатньо часто вікорістовується кож кам'яна крихта, кольорові частинки якої змішують з різнімі сполучнімі компонентами, а основою під готову суміш служити клейовий розчин.

Таке покриття может використовуват при покрітті стін у суворій відповідності до рекомендацій виробника.

Корисна: стіна, покрита кам'яною крихти, має підвіщену стійкість до Дії волога и механічніх пошкоджень.

От і все, что хотілося розповісті про віборі и вікорістанні фарби та ванної кімнати. Слід пам'ятати, что ванна кімната в панельному або приватному будинку в будь-якому випадка володіє підвіщеною вологістю, тому тут Варто особливо ретельно підбіраті фарбу и Дотримуватись інструкції з ее нанесення.