Ремонт у ванній кімнаті панелями: тонкощі оформлення

Досить скроню Популярність пластикових панелей в СПОЖИВЧИХ середовіщі легко поясніті їх відносною дешевизною, простий использование, легким І ШВИДКО монтажем. Однако ремонт у ванній кімнаті панелями ПВХ володіє и іншім вагом перевага, знайомиться, як правило, только досвідченім будівельнікам: за пластиковими панелями можна легко заховаті як Водопровідні та каналізаційні труби, так и електропроводки, якіх предостатньо в будь-Якій ванній.

Причем у випадка Виникнення аварійної ситуации з тією чи іншою системою комунікацій, дістатіся до неї й достатньо просто: достаточно зняти одну або декілька панелей, а после Усунення неполадки змонтуваті їх на колишнє місце. Довбатися стіні и плитку при Авторитети немає необхідності.

ремонт у ванній кімнаті панелямиТім не менше, володіють пластикові Листові панелі для ванної та Деяк недолікамі.

Например, обробка ванної кімнати пластиковими панелями может відніматі Деяк часть Корисної площі ванної кімнати, особливо, если монтується на дерев'яну обрешітку. Крім того, є такоже деякі претензії относительно міцності подобной облицювання.

Правила монтажу пластикових панелей помощью обрешіткі з дерев'яних рейок

Віділяють два методи укладання ПВХ панелей:

 • На обрешітку з дерев'яних рейок (або спеціального алюмінієвого профілю).
 • Помощью клею.

Перший способ установки пластикових панелі для ванної є найбільш дешевим и пробачимо. Під него немає необхідності в Ідеально оштукатурені стінах, дорогих Матеріалах и спеціальніх інструментах.

Буді нужно только запам'ятати порядок Виконання робіт, а такоже деякі основні правила:

 • За вісоті стін з кроком один від одного в 35-40 см закріплюють дерев'яні рейки в 2 см завтовшки. Особливе Рамус пріділяють їх вертікальності и паралельності между собою.
  Всі рейки обрешіткі повінні знаходітіся такоже у єдіній вертікальній площіні, тому для Досягнення цього может знадобітіся Підкладка пластин з доступного Жорсткий матеріалу.

  Листові панелі для ванної
 • Проводять розрахунок необхідної кількості матеріалу для ОБРОБКИ ванної кімнати пвх панелями и додаються на відбраковування около 10% матеріалу додатково.
  У продаж є Листові стінові панелі для ванної різних розмірів як по довжіні, так и по шіріні.
  З них и слід вібіраті ті, Які підійдуть и за забарвленням, и за розміром для зниженя кількості відходів. Такоже необходимо придбання різніх стікувальніх профілів для зовнішніх и внутренних кутів, для верху и низу.
  Для них запас винен буті немного более, тім более что смороду й достатньо дешеві и не зроблять істотного впліву на Загальну собівартість ремонту.
 • Оздоблювальні роботи почінають з найбільш помітного кута, В якому гарантовано можна отріматі ідеальний стик, НЕ требует підгонкі и обрізки.

Від того, наскількі правильно покладаючи перша панель, залежатіме якість роботи в цілому.

Тому Дану панель кілька разів необходимо перевіріті на вертікальність в Кожній з площини по схилах чи рівню. Перший в такому випадка бачіться переважніше іншого.

 • Використовуват як кріплень для пластикових панелей СПЕЦІАЛЬНІ металеві утрімувачі НЕ рекомендується, оскількі порівняно з ЗАСТОСУВАННЯ степлера або саморізів з плоскою головкою смороду Менш Надійні и більш складні у вікорістанні.
  Найпростішій варіант - степлер, прот скоби з годиною почінають слабкіше тримати, а при необхідності демонтажу панелей, оздоблювальні листи можна пошкодіті.
 • Саморізи з плоскою головкою немного довше монтуваті, однак більш легко демонтуваті без ризико пошкодження панелей. Причем и панелі, и Саморізи могут буті вікорістані после демонтажу Неодноразово. Це, мабуть, найбільш Оптимальний варіант кріплення.
 • Листові панелі пвх для ванної

  Кріплення до обрешіткі віробляють тоді, коли закріплені профілі и панель заведена в них з кожної зі сторон.

 • Листові панелі ПВХ для ванної укладають одну за одною, щільно їх прітіскають и закріплюють помощью обраного кріплення.
  Година від годині перевіряють панелі на предмет їх вертікальності, оскількі на розі нерівність буде Згідно помітна неозброєнім оком, и Єдиним методом ее Усунення буде демонтаж панелей на всій площіні и Повторна їх установка.

Правила монтажу пластикових панелей Із ЗАСТОСУВАННЯ рідкіх цвяхів

Подібний способ укладання мало чим відрізняється від оздоблення звічайної керамічною плиткою, єдина Різниця в тому, что панелі класти набагато легше и швідше.

До того ж смороду легше піддаються обробці.

Єдиною умів тут є наявність Ідеально рівніх стін, тобто Попередньо стіні, швидше за все, придется штукатуріті.

Допустима похібка площіні стіні не винних перевіщуваті 2-3 мм, тому, если є сумніві у Власний силах, краща варіантом буде виклик ПРОФЕСІЙНОГО штукатура.

Так звані рідкі цвяхи наносячи на вертикально встановлювані панелі горизонтально смуга в 3-5 см з кроком примерно в 15-20 см и сильно прітіскають в місцях Нанесення клею на кілька секунд.

Листові стінові панелі для ванної

Іншімі словами, обробка ванної стіновімі панелями входити в розряд далеко не найскладніших оздоблювальних робіт (особливо в вікорістанні Першого способу ОБРОБКИ). Тому, взявши на Озброєння представлених нами інструкцію, можете сміліво братися за роботу самостійно.