Антісіфон: роль в работе пральної и посудомійної машинки

У Сейчас годину пральна машина є в кожному будинку, и вона Вже не предмет розкоші, Як було колись, а необхідній в господарстві прилад, Який значний полегшує працю будь-якої жінки.

Для того щоб пральна машинка працювала ефективна и правильно, необходимо после покупки ее правильно Встановити. Одним з ее елементів, что впліває на якість роботи, є антісіфон для пральної машини.

антісіфон

Для пральної машини необхідній Постійний підвід и відведення певної кількості води. Іноді з ЦІМ Якраз и вінікають певні Труднощі, відбувається самослів.

А такий клапан в пральній машині, Якраз и запобігає такий самослів води, тому ВІН є дуже Важлива деталлю.

Клапан представляет собою невеликі пластмасові Пристрій, оснащений з'єднувальнім наконечником безпосередно під шланг на шкірному его кінці.

Праворуч в тому, что даже если правильно сделать установку пральної машини у ванній або на кухні, то все одне відбувається самослів води даже при піднятому злівному шлангу. Іноді це может відбуватіся через Довгого терміну служби труб, в якіх при зліві вінікає Внутрішнє сіфонірованія в труби. У таких випадка Якраз и допомагає клапан, успішно віконуючі свою роботу.

Альо, на жаль, такий клапан передбачення не у всех видах пральних машин и активно вікорістовується в техніці в основному Європейськими фірмамі. І без него іноді можна спостерігаті таку картину, что машинка стірає дуже довгий годину, причому й достатньо погано.

Це відбувається через том, что або злівній шланг не має має піднятій на необхідну за Інструкцією висота І, набіраючісь, вода тут же вілівається, або Повністю на підлозі для зливу розташована організація Виведення з каналізації.

антісіфон для пральної машини

Робота антісіфона

Продається такий антісіфонній клапан в будь-якому господарському магазині. ВІН, як и сифон для пральної машини є дуже Важлива частина водних систем І, Звичайно ж, водного насоса. Наявність Встановлення антісіфона послужить хорошою охороною проти будь-якої кількості води, яка возвращается знову в насос або Раптена просочується з водної системи.

Сам клапан антісіфона працює безпосередно над лещатах. У тієї годину як лещата від насоса вода вісувається через клапан, ВІН відкрівається. Альо, если Тиск пріпіняється, то тут же закрівається и клапан, формуючі тугу друк, що не пропускає воду.

Щоб вся система добро працювала, необходимо перевіріті інструкції на такий клапан антісіфонній и відповідно правильним параметрами все налаштуваті.

Більша Кількість клапанів встановлен за квадратний дюйм в 5 - 100 фунтів, что є й достатньо широким діапазоном.

Буваю Такі випадки, коли виходе з ладу клапан подачі води. У такому випадка пральна машина не зможу Виконувати завданні Їй програму прання через том, что заливний клапан не подає необхідну Кількість Рідини. Если ж клапан заклинило у відкрітому положенні, то может вінікнуті и Ризик затоплення, особливо если антісіфонній клапан для пральної машини відкрівається НЕ Повністю.

клапан антісіфон

Різноманітність антісіфонніх устройств

Зворотнє сіфонірованія попереджає использование спеціальної водозабірної труби сортаменту з сифоном (див. Що таке сифон тут) помощью з'єднання самой труби з атмосферою. Альо кож існую ї Інші ефектівні методи май цієї проблеми.

Так, если злівна труба проходити безпосередно за прально машиною, то можна спробуваті Встановити муфту - сполучну втулку для шлангів обов'язково з вбудованим клапаном, Який зупіняє зворотнього потік.

Такі з'єднувачі бувають різнімі: з коротенькими наконечниками конкретно під сам шланг, Який прікріплюється ззаді машини до відвідної труби, або прієднуються до самой водозабірної трубі.

Антісіфоні бувають:

  • розбірні
  • нерозбірні
  • врізні
  • мійні.

Важлива роль антісіфона в работе посудомійної машини

Як и в пральних машинах, клапани мают Величезне значення так само и в посудомийних машинах. Смороду забезпечують нормальну и безперебійну подачу води для миття и полоскання посуд. Вода в Посудомийні машини Надходить через шланг, а виходе - через злівній.

Такоже така машина оснащена великою кількістю функцій и режімів миття. І за всю Цю роботу: від подачі води и до миття - відповідають клапани.

Смороду розрізняються за своєю структурою:

  • Зворотній клапан;
  • Впускний клапан;
  • Заливні клапан;
  • антісіфонній клапан.

Если вінікають Труднощі з подачею води, например, в посудомийних машину, Важлива знаті Який клапан за яку роботу відповідає.

Це поможет Швидко виправити всі вініклі поломки.

В основному, всі проблеми машин для миття посуду пов'язані найчастіше зі Злив води. Такоже необходимо знаті, что будь клапан всегда замінюється.

Смороду Доступні за своєю вартістю. Проводять Такі клапани всі ті ж фірми, что и віпускають побутову техніку.

На качана свого мийно ​​циклу Посудомийні машини наповнюється холодною водою через клапан випуску І, звичайна ж, через шланг. Поступаючих далі, вода проходити безпосередно через пом'якшувач жорсткості на дні машини в самому приймальник водосховища.

Колі вода буде доведена до оптимального уровня, то впускний клапан перекрівається вмікачем тиску. Далі запускається нагрівальній елемент, робота которого Полягає в підігріванні води до необхідної температури. Так відбувається нескладних процес миття посуду в посудомійній машині, В якому КОЖЕН клапан грає Важлива роль.

антісіфонній клапан

Головною функцією будь-которого клапана, что находится в посудомійній машині - захист від протікання води. Треба розуміті, что клапанів не є автономними елементами, а складають Загальну систему захисту обладнання від течі.

Таким чином, незважаючі на свои невелікі розміри клапан антісіфон дуже Важлива деталь в будь-якому обладнанні, в Пожалуйста подається вода и после різніх процесів - іде. Если обладнання спочатку не оснащено самє по Собі таким клапаном, то можна самостійно прідбаті и Встановити его, Звичайно ж, Заздалегідь порадує з фахівцямі. Так можна запобігті непріємнім збої в работе улюбленого обладнання.