Умивальник для ванної: різноманітність відів

Для СУЧАСНИХ людей умивальник є Вже звичних предметом в інтер'єрі ванної кімнати.

Однако ще трохи более століття тому наявність у будинку умівальніків для ванної вважать елементом розкоші, а сегодня - Цілком Будьонного предметом в інтер'єрі ванної кімнати будь-которого будинку або квартири.

Умивальник для ванної

Віді умівальніків за способом кріплення

Накладні умивальником

Накладні умивальником прізначені для установки на спеціальну тумбу або вологостійку стільницю, яка может буті Виготовлена:

 • з натурального каменю;
 • зі скла;
 • з дерева, Пожалуйста проходити спеціальну обробка.

Особлівість конструкції накладної Раковини для ванної Полягає в плоскому дні чаші. У зв'язку з ЦІМ такий умивальник у ванну Підходить для монтажу над тумбочкою або пральну машину.

Форма чаші накладного умивальника может буті виконан Наступний форм:

 • кругла;
 • напівкругла;
 • овальна;
 • прямокутна.
умивальник у ванну

Зверніть увагу, часто у Деяк моделей накладних умівальніків может буті відсутнім отвір під змішувач. У подібніх випадка змішувач можна вмонтуваті в стільницю або стіну.

Если ві вірішіте монтуваті змішувач в стільницю, вібіраті стоит високий змішувач.

Накладні умивальник, Виконання з натуральних матеріалів або скла, Ідеально доповнять стиль ванної кімнати, Виконання у Дусі східного мінімалізму.

Консольні (підвісні) умивальником

Консоль - це найпростіші умивальником для ванніх кімнат. Умивальник даного типу й достатньо Прості и зручні для монтажу.

Смороду кріпляться до вертікальної стіні помощью кронштейнів або спеціальніх кріпільніх елементів.

Форма чаші консольних умівальніків может буті:

 • овальна;
 • напівкругла;
 • прямокутна.

у ванну умивальник

Злівну систему накладних умівальніків найчастіше відводять в стіну. Варто відзначіті, что Підведення води и злівну каналізацію можна закрити від сторонніх очей.

Для цього раковину у ванній слід Встановити на витонченням п'єдестал (напівп'єдестал) або спеціальну тумбу. Консольної умивальник, встановлений на п'єдестал, такоже назівають «тюльпаном» через зовнішньої схожості з відомим кожному квіткою.

Як правило, консольні умивальником Вже мают відчини для установки змішувача. Для Деяк моделей Виробники предлагают стільниці, Які мают шірокі бортики для комфортного зберігання гігієнічних приладдя, необхідніх для ванної кімнати.

Врізні умивальником

Врізні умивальником монтуються в отвір стільниці зверху чи знизу:

 1. Монтаж умивальника дерло способом (зверху) здійснюється на стільницю, яка має Виступ примерно один-три сантиметри.

Обов'язково загерметізуйте шов.

 1. При монтажі Раковини знизу необходимо використовуват г-подібні кріплення, помощью якіх умивальник кріпіться до основи стільниці.
Умивальник для ванніх кімнат

Кутові консольні (підвісні) умивальником

Як и звічайні консольні умивальником, кутові моделі такоже кріпляться до вертікальної стіні помощью кронштейнів, дюбелів або кріпільніх елементів.

Відмінність Полягає лишь в тому, что отвір під змішувач розташовується не по центру бортика умивальника, а в кутку. У зв'язку з ЦІМ кутові консольні умивальником монтуються в кут.

кутові

Як правило, кутові Раковини для ванної компактні, тому смороду підходять для невеликих ванніх кімнат. Такоже смороду підходять и для монтажу в суміщеніх санвузлах.

Меблеві умивальником

Меблеві умивальником, як правило, поставляє виробник меблів для ванніх кімнат. Монтуються умивальником на тумбу або стільницю, яка идет в комплекті з умивальником.

розміри

Розміри умивальника

Умивальник - це Сантехнічне обладнання, Пожалуйста призначення для щоденної ЕКСПЛУАТАЦІЇ: миття рук, умівання, чищення зубів.

Сучасні Виробники предлагают споживачам великий асортимент сантехнічного обладнання, Які один від одного відрізняють:

 • форма;
 • розміри;
 • фактура;
 • кольорове оформлення;
 • способ кріплення и ряд других параметрів.

Однак при віборі умивальника слід орієнтуватіся НЕ только на Зовнішній вигляд, но ї розміри вироби (висота, ширина, Глибина).

Ширина умивальника

Оптимальною для монтажу в ванну кімнату вважається ширина умивальника 50-65 сантіметрів. При віборі більш компактної моделі існує ймовірність розбрізкування струменить води на підлогу и на стіні ванної.

Если дозволяє простір приміщення, можна Встановити и подвійну раковину.

кімнати

Між центрами умівальніків відстань винна буті не менше 90 сантіметрів.

Глибина умивальника

Важлива характеристикою умивальника є Глибина. Найбільш оптимальною Прийнято вважаті глибино, яка дорівнює 48-61 сантиметр.

умивальник інтер'єрі ванної кімнати

Існує способ, что дозволяє візначіті, чі Підходить дана модель умивальника конкретно для вас: підійдіть до ВИРОБИ якомога Ближче и протягніть руку вперед.

Если умивальник закінчується посередіні долоні або у кінчіків пальців, значити, модель вам Підходить.

Висота умивальника

Висота умивальника - це параметр, підібраті Який вельми складно, оскількі умивальником корістується КОЖЕН з членів сім'ї.

У стандартній квартирі у ванну умивальник слід розташовуваті на вісоті у Середньому від 80 до 85 сантіметрів від підлоги до краю бортика, прот дана цифра не фіксована.

Умивальник

Правильно підібраній умивальник заощадіть вільний простір ванної та подарує комфорт во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ.