Заміна труб у ванній: поради майстрів

Збіраючісь делать ремонт у своїй квартирі, ви неодмінно зіткнетеся з проблемою - необхідної заміною труб у ванній кімнаті. Аджея даже Самі Надійні комунікації рано чи Пізно могут війта з ладу.

Яким чином віконується заміна труб у ванній кімнаті своїми руками, Які види труб існують, з чого виготовляють и Пожалуйста їх призначення - наша стаття. заміна труб у ванній

Каналізаційні та Водопровідні труби - їх види

На сьогоднішній день среди каналізаційних и водопровідніх труб розрізняють:

 • Металеві труби. Виготовляють смороду Із Сталі и МІДІ. Металеві труби могут буті безшовні, зваренімі, мати на кінцях Різьблення и буті без неї, мати антікорозійне покриття и не мати.
  Іноді разом з трубами в комплект поставки йдут такоже з'єднувальні елементи - фітинги.
 • Чавунні труби. Цей вид труб характерізується міцністю и довговічністю, вікорістовується в основному, для зовнішньої каналізації. Недолік - Схильність іржавіння.
 • Труби пластикові. Маючі невелика Вагу, ЦІ труби легко обробляті и монтуваті.
  Їх гладка поверхня має підвіщену пропускну здатність, материал труб не піддається корозії. Єдиний недолік - погана стійкість до низьких або високих температур.
 • Азбестоцементні труби. Переваги - легка вага, стійкість до хімічніх Речовини, что знаходяться у воде, й достатньо Прості в обробці.
  Область! Застосування - каналізація и витяжні системи. Що стосується недоліків, то тут слід Зазначити кріхкість азбестоцементних труб, можлівість їх розшарування, з'явилися відколів на торцях при необережному поводженні при транспортуванні або зберіганні.
 • Керамічні труби. Даній вид труб є Гарньє альтернативою заміні чавуна труб, в якості зовнішніх систем каналізації.
  Труби з кераміки водонепронікні и стійкі до різніх вплівів - Завдяк Спеціальному нанесенням шару глазурі Всередині и зовні самой труби.
 • Металопластикові труби. Мабуть, цею вид труб є одним з найостаннішіх винаходів и найвдалішім.
  Пластикова основа труби має покриття - куля з металу, Стійкий до корозійніх та іншім вплива. Завдяк легкій вазі, монтаж труб у ванній віконується легко. Материал труб здатно вітрімуваті Великі перепади температур, характерізується добре довговічністю.
  Тому металопластикові труби найчастіше Використовують НЕ только для проводки каналізаційних систем, а й опалювальних.

Вибираємо труби

як поміняти труби у ванній

Отже, вам Належить установка труб у ванній? Варто Заздалегідь візначітіся, Які труби слід закупити для розведення труб у ванній.

Що стосується діаметру, то для магістральних труб необходимо брати труби, діаметром 110 см.

Труби з діаметром 40 мм підходять для внутрішніх стояків, 15 и 20 мм - для проводки Гаряча і холодного водопостачання, а 60 мм - каналізаційного зливу.

! під гарячу воду та патенти брати металопластикові труби, під холодну - пластикові або мідні.

Такоже дуже хорошими властівостямі володіють сталеві труби, зі спеціальнім покриття з цинку - найбільш довговічні, Міцні и добро захіщені від іржавіння.

Если ві вірішіте провести у ванній заміну старих труб на полімерні - монтаж труб у ванній буде значний полегшеній тім, что зварювання НЕ буде нужно, оскількі труби легко гнути в будь-якіх Напрямки.

А сама система прослужити Довгий, если віконаті правильно монтаж и провести надійну герметізацію.

Що стосується труб з металопластику, то Такі труби клопоту и непріємностей вам теж не доставляти, Термін служби мают трівалій, вітрімують и скроню, и низьких температур.

Гладка внутрішня поверхня труб має підвіщену пропускною здатністю и спріяє запобіганню небажаним засмічень труб, так что Ві почти НЕ задаетеь Харчування як прочістіті засмічення в металопластикових трубах у ванній.

Важлива: перед покупкою обов'язково підрахуйте необхідній метраж труб, ремонт або заміну якіх ві будете Проводити.

Радимо Заздалегідь прорахуваті плановані вигінна, прикинути, скільки вам буде нужно фітингів для того, щоб провести правильний монтаж своїми руками.

Чи не буде зайвих и порада фахівця про ті, як поміняти труби у ванній - сделать правильні проводки и Дотримуватись оптімальної послідовності виконан робіт.

Крім того, досвідчений сантехнік может помочь порадою на майбутнє, як Проводити профілактіку засмічення труб або як прочістіті труби у ванній в разі їх засмічення.

Приклад: заміна старих труб у ванній на Нові - поліпропіленові.

Розглянемо на прікладі заміну труб у ванній, поєднаної з туалетом. Поруч з ванною кімнатою находится кухня - оскількі труби з ванни підводяться такоже на кухню, то перше, что слід сделать - звільніті місце на кухні від миття.

установка труб у ванній

Далі:

 • Помощью болгарки необходимо зрізаті и прібраті всі старі металеві труби у ванній кімнаті. як прочістіті труби у ванній
 • Готується місце монтажу поліпропіленовіх труб монтаж труб у ванній
 • Виводимо труби як замініті труби у ванній
 • Помощью Відводів и з'єднань согласно зі схемою проводки віконується монтаж з'єднань всех труб. заміна труб у ванній кімнаті своїми руками
 • Далі віконується Висновок труб до місця Розташування змішувача для ванни. Висновок труб до змішувача
 • Встановлюємо вентиль для перекриття води до бачка унітазу на тій випадок, если Знадоби перекритий водопостачання для заміні шланга для бачка. установка вентиля
 • Далі через стіну слід вивести труби на кухню. виводимо труби на кухню
 • До Вже новим трубах у ванній Встановлюємо змішувач. установка змішувача у ванній

Підводячі підсумок віщевікладенім рекомендаціям, як замініті труби у ванній, можна Сказати - заміна труб Цілком может буті проведена своїми руками.

Аджея сегодня много матеріалів й достатньо зручні в плане технологічного процесса їх підготовкі, стікування, ОБРОБКИ и монтажу, так что істотно полегшується питання як сделать ремонт труб у ванній. Крім цього, труби нового поколения характеризуються довговічністю и практічністю.