Висота раковини у ванній: поради від професіоналів

Раковина є одним з найбільш простих сантехнічних виробів и в тій же година одним з тихий предметів, Які необхідні у ванній кімнаті. Тому одним з найбільш Важлива вимог при корістуванні раковиною є зручність.

При установці слід подуматі над тім, Якою має буті висота раковини у ванній, щоб КОЖЕН член родини МІГ користуватись нею й достатньо комфортно. висота раковини у ванній

Оптімальні розміри Раковини

Раковина - це сантехнічній віріб, Пожалуйста призначення для щодень Користування: вмівання, миття рук, чищення зубів.

Виробники сантехнічного обладнання предлагают споживачам Величезне вибір моделей, что відрізняються:

  • Розмірамі.
  • Формою.
  • Фактури.
  • Колірнім оформлення.
  • Способом кріплення та іншімі параметрами.
як Встановити раковину у ванній

Через таке різноманіття годиною буває й достатньо складно вібрато раковину, яка гармонійно впишеться в інтер'єр ванної кімнати. Проти в гонітві за Незвичайна дизайном и фарбувати не пропустіть Важлива деталь - функціональність.

Тому при віборі раковини Варто орієнтуватіся лишь на естетичні характеристики. Подумайте, чи впишеться вибрать раковина у ванну - розміри вироби (ширина, Глибина, висота) i приміщення повінні збігатіся.

Перед покупкою сантехнічного вироби слід:

  1. сделать заміри ванної кімнати;
  2. намалюваті на листку паперу схему, вибрать Певний масштаб;
  3. на схемі слід відобразіті Розташування и розміри предметів и виробів, Які ві плануєте розташуваті по закінченні ремонту.

Наочність поможет візначітіся з розмірамі Раковини та других предметів.

Ширина Раковини для ванної

Оптимальною для установки в ванну кімнату вважається раковина, ширина якої ставити не менше 50-65 сантіметрів. Если вібрато більш компактна модель, існує ймовірність, что брізкі води опіняться на підлозі и стінах біля раковини.

Раковину, ширина якої перевіщує 65 сантіметрів, слід встановлюваті в просторах ванніх кімнатах. Віріб таких Розмірів, встановлення в маленьких пріміщеннях, буде просто «з'їдаті» корисний простір.

Слід реально співвідносіті розміри Раковини и розміри приміщення, щоб при монтажі НЕ вінікало питання, як Встановити раковину у ванній.

Если простір ванної дозволяє Встановити подвійну раковину. Зверніть увагу, відстань между центрами умівальніків має становитися не менше 90 сантіметрів. Лише в Авторитети випадка люди, Які одночасно корістуються раковини, будут почуваті собі комфортно.

висота установки раковини у ванній

Глибина Раковини для ванної

Не менше Важлива характеристикою для раковини є Глибина. Оптимальною вважається Глибина, рівна 48-61 сантиметру.

При віборі Раковини можна перевіріті, наскількі дана модель Підходить самє вам. Впрітул підійдіть до ВИРОБИ, Який ві звертаючись и вітягніть вперед руку.

Если раковина буде закінчуватіся у кінчіків пальців або посередіні долоні, значити, вона Ідеально вам Підходить.

Если в технічному паспорті раковини вказані габарити, заміряйте їх самостійно або зверніться за помощью до продавця-консультанта. Чи не соромтесь, Аджея даже через парі зайвих сантіметрів раковина может просто не помістітіся у вашій ванній кімнаті, и вам придется повернути ее.

Висота Раковини для ванної

Висота Раковини для ванної - це один з тихий параметрів, Який підібраті й достатньо складно, оскількі члени сім'ї зазвічай різного зросту. Існують Нормативні документи, Які регламентують висота установки сантехнічних виробів для дорослих, підлітків и детей.

На нормативи орієнтуються в основному при монтажі сантехнічного обладнання в державних установах, дитячих садах и школах. Например, висота установки раковини у ванній для дорослої людини складає 80 сантіметрів (до борта), для підлітка - 70 сантіметрів (до борта), для дитини - 60 сантіметрів.

У ванній кімнаті звічайної квартири Неможливо Встановити раковину для шкірного окремо. У зв'язку з ЦІМ стандартною висота для Установка раковин вважається відстань 80-85 сантіметрів від підлоги до борту. Даная цифра не фіксована.

Ві можете самостійно візначіті висота раковини, если звертаючись модель дозволяє це сделать. Відрегулюваті висота можна при монтажі підвісних раковин для ванної, Які кріпляться до стіні помощью кронштейнів або спеціальніх кріпільніх прістосувань.

раковина у ванну розміри

Если ві купуєте скляні, металеві або керамічні Раковини для ванної типом «тюльпан» (тобто раковини, Які встановлюються на підставку-п'єдестал), самостійно відрегулюваті висота Вже НЕ Вийди. Такоже нельзя відрегулюваті и висота раковин, Які вбудовані в тумби.

Найчастіше установка раковини у ванній робиться прямо в стільницю. У Авторитети випадка висота Раковини візначається висота столу. Висота таких сантехнічних виробів візначає завод-виготовлювач. Найчастіше Виробники орієнтуються на стандартні висота - 80-85 сантіметрів.

керамічні Раковини для ванної

Параметри Раковини для ванної кімнати Вкрай Важливі. Правильно підібране сантехнічній віріб заощадіть простір ванної кімнати и принесе комфорт у вікорістанні.