Змішувачі для ванної з душем: як правильно вібрато

Людіні, затіяла ремонт ванної кімнати або ее реконструкцію, буде складно вібрато змішувач, тому что в магазинах їх безліч, и якість їх істотно відрізняється один від одного. Для багатьох змішувачі - НЕ Стільки прилади, Які змішують холодну и гарячу воду, скільки першорядній елемент ее декору, частина стилю. Тому и до покупки поставити скрупульозно.

Фірми, что віпускають змішувачі, регулярно постачають на ринок Нові зразки, что радують спожівачів своими дизайнерський вігадкамі. Сучасний змішувач - це втілення ергономічності, функціональності та економічності. Як НЕ загубітіся в такому різноманітті и вібрато змішувач, відповідній за своими якости и зовнішнім виглядах? Про це розповість наша стаття. змішувачі для ванної з душем

Особливості Вибори змішувача з душем

Віробніків змішувачів багато, и КОЖЕН з них зазвічай предлагает цілу колекцію своих варіантів. Можна даже замовити змішувач категорії «від кутюр».

Головне при Авторитети Керувати нескладних правил:

 1. Змішувачі для ванни и душа відрізняються:
 • У змішувачів для душу немає віліву и Перемикач «ванна - душ», та й за розмірамі смороду більш компактні. Вода Надходить в душового комплект, перемішується и отрімує Бажанові температуру.
  Змішувачі для душу мают часто невісокій вілів. Їх роблять або фіксованімі, або поворотними.
 • Змішувачі для ванни почти всегда укомплектовують ручної Гнучкий РЕГУЛЮВАННЯ. Такоже смороду мают тримач для душу, висота которого можна Встановити таку, яка вам потрібна, прікріпівші его до стіні.
 • В деякі дорогі варіанти душа вбудовують електронні схеми управління.
 • Ще одна істотна відмінність змішувача для ванни - додаткові Зовнішні відчини, зазвічай - три-чотири. Зовні це схоже на ряд рукояток, помощью якіх Надходить вода в ванну.
 1. Чи не Варто забуваті, что змішувач - Це не только оздоба, но и функціональний прилад для перемішування холодної та гарячої води.
  У ванні можна розташуваті кілька змішувачів - в душі, ванні, біде. І фахівці рекомендуються це сделать, тому что у ванній з великою площею данє решение буде оптимальним варіантом.
  Если ж площа Вашої ванни маленька, можна Встановити змішувачі для раковини у ванній и для самой ванни.

Типи змішувачів

Сучасні змішувачі можна розділіті на Чотири основні типи:

 1. змішувачі одноважільні;
 2. двохвентільні змішувачі;
 3. змішувачі для ванної з термостатом
 4. каскадні.

Опішемо детально їх Особливості.

Одноважільні

Найелементарнішімі у вікорістанні змішувачамі можна назваті одноважелі. Процес установки такого душа не потребують виклику фахівця, его зазвічай монтуються самостійно.

І користуватись ним просто - й достатньо повернути кран, и вода почни змішуватіся.

змішувачі для ванни и душа

Двовентільні

Незважаючі на простоту использование одноважільного змішувача, Споживачі віддають більшу предпочтение двохвентільні змішувачів. Їх Вже зарахувалі до «сантехнічної класіці», и смороду НЕ Випадкове очолюють рейтинг змішувачів для ванної.

На даного змішувачі розташовані две ручки з вентилями - для холодної та гарячої води. Традиційна форма ручок для таких вентілів - «хрестики». Щоб відрегулюваті температуру нужно сделать немного более рухів, чем в Одноважільній (відкрутіті - закриття), но води при Авторитети вітрачається менше и температура регулюється краще.

Двохвентільні змішувачі віпускаються з гумових прокладками и керамічнімі дисками в якості гідроуплотнітелей. При жорсткій воде и наявності різніх домішок в ній краще вибрати прокладки з гуми, но ї смороду НЕ вічні - зношуються й достатньо Швидко, и їх необходимо буде міняті.

Керамічні прокладки набагато довговічніші, но немного дорожча. Крім того, смороду зніжують рівень шуму води.

змішувач для ванної з термостатом

Змішувачі з термостатом

Такі змішувачі для ванної кімнати стали віпускатіся не так давно. Смороду Прості и Безпечні в ЕКСПЛУАТАЦІЇ, Надійні и володіють усіма найкращими якости цього виду сантехніки. Зовні термостат представляет собою невеликі панель з рукоятками або кнопками для управління (включення, виключення и регулювання температури води).

Велика перевага таких термостатів Полягає в тому, что на ньом задаються и зберігаються потрібні опції. Термостат автоматично підтрімує необхідну вам температуру. Можна Задати, например, значення, рівне 38 градусів, Щоб не отріматі опікі при прійнятті душа, и ця температура буде вітрімуватіся.

Термостат Робить душ дуже комфортно, тому дуже Зручний, коли в сім'ї є діти. Змішувач для ванної з термостатом - найбезпечнішій у вікорістанні.

змішувачі для ванної з термостатом

Каскадні

І ще один вид змішувача - каскадний. Такий змішувач для ванної пропускає через себе набагато більшій потік води, неначе моделюючі водоспад, звідсі и з'явилася назва.

Каскадний змішувач Призначення для использование у великих ванніх кімнатах, ВІН має звічайна оригінальне дизайнерський оформлення.

Пропускаючі через себе в два рази более води, чем звічайній змішувач, в усьому ІНШОМУ прилад практично НЕ відрізняється від стандартного. Хіба что тім, что стоит на порядок дорожча.

змішувачі для ванної кімнати

Монтаж змішувача для ванни з душем

Если ві Вже визначили з тім як зверни змішувач для ванної, продумайте, де его Найкраще пріробіті.

Если у вас є відповідні навички, можна приступити до самостійного монтажу, Який здійснюється так:

 1. Відключають воду, це неважко сделать одним поворотом крана, розташованого на трубі подачі холодної води.
 2. Знімають заглушки з Відводів труб для холодної та гарячої води.
 3. До Відводів прікручують латунні перехідники, щоб потім до них можна Було монтуваті змішувач. змішувачі для раковини у ванній
 4. Деталь, яка после завершення монтажу закріє отвір в стіні, назівається відбівач. На даного етапі відбівач прікручують до перехідніка.
 5. Колі відбівач буде на місці, підключають до перехідніка сам змішувач.
 6. Стійку верхнього душу прікручують до змішувача.

Щоб стійка душа добро Тримай, ее необходимо прікріпіті до стіні Тримач для фіксації.

 1. До стійки прікручують диск верхнього душу.
 2. Гнучкий шланг ручного душу прікріплюють до змішувача, фіксують Затискач (ВІН об'єднаний кронштейном, Який в свою Черга фіксує стійку верхнього душу до стіні).
  Его можна буде зніматі при необхідності. Авторитети монтаж закінчений.
рейтинг змішувачів для ванної

Змішувач давно переставши буті Всього лишь краном. На сьогоднішній день ВІН ставши Важлива деталлю інтер'єру. Набір пропонованіх моделей Воістину широкий, тому вам залиша только вібрато ту, яка Ідеально впишеться в дизайн Вашої ванної кімнати.