Кутові Раковини для ванної з тумбою: Переваги установки

Ванна кімната - це святая святих в будинку або квартирі. До ее облаштування необходимо підійті з усією ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ. Важлива враховуваті всі ее СКЛАДОВІ: ванну, раковину, компакт, если санвузол суміщеній, пральну машину. Скласти план їх Розташування, віходячі з Розмірів ванної та Розташування комунікацій.

Більш докладно давайте розглянемо вибір и установку раковин. Найбільш Оптимальний варіант при облаштуванні ванній - це кутові Раковини для ванної з тумбою. кутові Раковини для ванної з тумбою

Переваги Кутового раковин

Если у вас невелика ванна кімната, то необходимо максимально ефективного використовуват ее простір, например, будь-який вільний куточок. У кут можна Встановити комплект кутовий Раковини з тумбою, а на стіні повісіті дзеркало або шафа.

Комплект кутовий Раковини з тумбою Виглядає дуже мило, акуратно и компактно у ванній кімнаті.

Непрімітній кут превращается в таку Собі багатофункціональну структуру:

 1. раковина, де ві можете вільно поміті руки;
 2. тумба під раковину, куди можна сховаті побутову хімію и труби комунікацій.
кутові Раковини з тумбою для ванної

Над раковиною в кут можна повісіті дзеркало зі світільнікамі або Дзеркальна шафа, Які ще более перетворять інтер'єр ванної кімнати. Насправді кутові комплекти меблів для ванної кімнати дуже Популярні в наш час, и Виробники ОХОЧЕ віпускають їх у Великій кількості та асортименті.

Мі, ПОКУПЦІ, звіклі до того, что меблі у ванній и сантехніку треба вібудовуваті в одну лінію, до стіні. Альо насправді кутові Раковини з тумбою для ванної звільняють достаточно місця в центрі кімнати, и тоді вона НЕ Виглядає такою захаращеній, збільшується корисний простір.

Маленька ванна кімната змушує нас шукати НЕ віправдовують собі варіанти:

 • Мі купуємо вузькі раковини, в якіх тісно и незручно міти руки,
 • маленькі шафка, в Які мало чого поміщається.
 •  Пітається, а навіщо собі обмежуваті? Кращий варіант для маленької ванної - це кутова раковина з тумбою, з Кутового шафамі и дзеркалом.

Если у вас маленька ванна кімната, чи не обмеже собі вузькими раковинами и шафамі. Краще раціонально використовуват кут и поставити туди кутову раковину з тумбою.

Например, кутова раковина з тумбою шириною 90 см займає Всього лишь по 60 см на Кожній з двох стін. А Якби ви поставили прямокутній раковину до стіні, то вона би була розміром Рівно 60 см, що не более.

Для Деяк спожівачів цього мало. Краще поставити кутову раковину, яка буде на 3 см ширше. Вісь вам и вся геометрія. Як бачим, кутові комплекти економлять простір.

Матеріали для меблів ванної кімнати

тумба для ванної кутова

У ванній кімнаті, особливо после Прийняття водних процедур, часто спостерігається підвіщена вологість. Тому меблі для ванної кімнати винна буті стійка до Волога и перепадів температур.

Кутові тумби для ванної кімнати віробляються з таких матеріалів:

 • натуральне дерево;
 • вологостійкі панелі МДФ и ДСП.

Тумби з натурального дерева буду коштуваті природно дорожча, чем з других матеріалів. Дерев'яні меблі віготовляється НЕ з цілісного масиву дерева, а з декількох пресованості шарів, Які покріваються вологостійкім просоченням. Просоченням покріває лишь поверхнево кулю.

При трівалому впліві волога и парі дерево может деформуватіся. Тому дерев'яні меблі требует хорошої вентиляції и великих Розмірів ванної кімнати.

Дерев'яні меблі можна встановлюваті у ванній кімнаті великих Розмірів и з хорошою вентіляцією. Для маленької ванної краще взяти меблі з МДФ.

Найпошіреніші матеріали, з якіх виготовляють тумби, та й всі меблі у ванній - це МДФ и ДСП.

 • МДФ - це мелкодисперсная Стружкові плита, яка стійка до вплівів перепаду температур и підвіщеної вологості.
 • ДСП - Це теж плита з дерев'яної стружки, но вона Менш стійка до Волога и температури, чем МДФ.
Раковини з тумбою для ванної кутові

Тому сам корпус тумби виготовляють з ДСП, а фасади, Які закрівають меблі, виготовляють з МДФ. Такі меблі коштує дешевше, чем дерев'яна, но вона володіє необхіднімі якости для клімату ванної кімнати.

Тумба для ванної кімнати кутова продається в комплекті з раковиною. Тому вам не придется підбіраті, спочатку тумбу, а потім раковину для ванної.

Розміри таких комплектів могут буті Різні:

 • 35х35 см;
 • 40х40 см;
 • 50х50 см;
 • 60х60 см;
 • 70х70 см.

Це сіметрічні комплекти, а такоже є тумби з раковинами подовженої форми. Такий комплект можна поставити в кутку, де одна сторона более, а Інша менше. Например, в кут, Який Межує з вікном.

Такі комплекти могут буті:

 • Правобічній варіант - Раковина находится з правого боку, Пласка Поверхня зміщена вліво;
 • Лівобічній варіант - Раковина находится зліва, плоских поверхонь зміщена вправо.

Зверніть увагу!

Правобічні и лівосторонні комплекти раковин з тумбою дозволяють підібраті необхідну для Вашої ванної конфігурацію.

кутові тумби для ванної

Раковини з тумбою для ванної кутові - це Ідеальне рішення для ванної кімнати маленьких Розмірів. Такі комплекти гармонійно впісуються в кут, звільняючі более вільного простору по центру, и дозволяють ефективного використовуват его.

Раковину можна Встановити необхідніх Розмірів. Тумба пріховає розводка каналізаційних и водопровідніх труб у ванній, а такоже дозволити зберігаті побутову хімію.

У такій ванній кімнаті вам Ніколи НЕ буде тісно, ​​а меблі та сантехніка кутовий форми створять Затишне та комфортну атмосферу.

При віборі сантехніки та меблів у ванну кімнату Заздалегідь сплануйте їх Розташування, определена з розмірамі и дизайном. Намагайтеся максимально ефективного використовуват простір ванної. У магазинах присутній великий вибір комплектів меблів та сантехніки - Вже готових РІШЕНЬ, Які допоможуть вам создать комфорт и затишок у ванній будь-якіх Розмірів и дизайну.