Сифон для ванни: тонкощі Вибори и монтажу

У даній статті буде Розглянуто такий Пристрій, як сифон для ванни, а такоже окремо опісані Критерії Вибори, Який сифон для ванни - автомат або напівавтомат встановлюваті и приведена коротка інструкція з встановлення сифона.

Перед Наповнення ванни отвір для зливу закрівається кришкою, после чего в ванну наповнюється вода. Щоб избежать переливу бокова стінка ванни оснащена спеціальнім отвором, через Пожалуйста зліваються в сифон під ванну надлишком води. Сифон Включає в себе две труби - труба зливу и труба переливу, Які об'єднані перед затвором, после которого вода идет по одній трубі в каналізацію. сифон для ванниБудь-яке наявний в квартирі Сантехнічне обладнання, таке як раковина для ванної, мийка, ванна и т.д., необходимо оснастіті сифоном, что дозволяє запобігті Проникнення непріємніх запахів з каналізації у внутрішні приміщення Завдяк використанн водяного затвора.

Крім того, в Сейчас годину проводяться найрізноманітніші конфігурації ванн:

 • Класичні;
 • Овальні;
 • Трікутні;
 • З скроню або низьких бортами и т.д.
як Встановити сифон на ванну

Незалежності від конфігурації ванн, всі смороду в обов'язковому порядку оснащуються сифонами, розташованімі в різніх місцях залежних від форми ванни и виготовляють з самих різніх матеріалів, включаючі сталь, латунь, поліпропілен, ПВХ та других.

У зв'язку з ЦІМ для правильної установки сіфонів на передбачені посадочні місця їх форма не винна буті Жорсткий и монолітною. У сифонах застосовуються пластикові гнучкі труби, й достатньо легко Регульовані в Довжину и прізначені для Підключення сифона до каналізації.

Як вібрато сифон

сифон для ванни напівавтомат

Для ванн Використовують сифон, обладнані напівавтоматічнім и автоматичності Злив:

 1. Напівавтоматічній Злив оснащень тросом, Який з'єднує Механізми переливного и злівного блоку з ніжньої злівній пробкою.
  Для Відкриття або закриття злівного відчинили й достатньо просто повернути кришку переливу. До пріорітетамі напівавтоматічніх сіфонів можна Віднести Привабливий Зовнішній вигляд и зручність использование, оскількі немає необхідності низько нахілятіся для закриття чи Відкриття злівного відчинилися.
  Основним недоліком можна назваті заїдання троса после Закінчення Певного терміну ЕКСПЛУАТАЦІЇ в підробках и відносно недорогих моделях сіфонів.
 2. сифон для ванни автомат

  Автоматичний Злив Діє таким чином:

 • У переливні отвір встановлюються Стрижень, з'єднаній Із злівною заглушки зовні ванни;
 • На штірок одягають кришку;
 • При повороті кришки в одну сторону заглушка опускається в злівній отвір, що не пропускаючі воду;
 • При повороті в ІНШОМУ напрямку заглушка підводіться, зліваючі воду.

Корисна: сифон таких найвідомішіх віробніків, як Geberit, Viega и т.д., оснащені автоматичності Злив, мают в комплекті кришку и злівну заглушку.

При Авторитети воронки, заглушки и кришки часто купуються окремо при ПОКУПЦІ змішувача для ванної, з Дотримання загально стилю дизайну.

Монтаж сифона для ванни

сифон під ванну

Розглянемо, Нарешті, як Встановити сифон на ванну:

 1. Ванна оснащена двома стічнімі отворами, перше з якіх розташовано в ее днище, а друга - на вісоті в 35-40 сантіметрів в стінці ее передньої части.
  Відповідно, конструктивно сифони для ванни включаються в собі гофровані пластикові труби для стоку, что находится в стінці ванн, пластикові чашку для стоку, что находится в дніщі ванни, коліно и патрубок для з'єднання з каналізаційною системою;
 2. латунь

  Самперед слід Повністю зібраті сифон и перевіріті безпосередно під ванною его Розташування и ВІДСУТНІСТЬ будь-якіх перешкоду при установці. При Авторитети слід Заздалегідь продуматі размещения труб, пріділівші Рамус їх довжіні и товщіні;

 3. viega

  У верхньому отворі ванни встановлюються металевий обідок, до которого прікріплюють патрубок;

 4. Чашку зливу помощью болта прікріплюють до злівного відчинилися, розташованому в днище ванни;
 5. З'єднання сифона Із злівнімі отворами проводитися таким чином:
 • Розкручують знаходиться в круглій пластіні на ванні металевий болт;
 • Помощью болта патрубок сифона, что з'єднує ванну и пляшку, прікручується до відчинилися.
 1. Помощью розташованого на патрубку барабана пляшка прікручується до патрубка, что з'єднує ванну и пляшку; сифон для акрілової ванни
 1. Після повного складання Кінець гофри прієднується до стічної каналізаційній трубі;

Важлива: збіраючі сифон, Важлива стежіті за тім, Щоб не загубити Гумка ущільнювачів та Інші подібні дрібні елементи.

 1. Далі слід ретельно перевіріті всі стіки на герметічність, после чего ванною можна користуватись.

cхема Дії затвора

Корисні поради по установці сифона:

 • Зазвічай до сифона додається повна інструкція, что опісує его збірку и установку на ванну. Рекомендується спочатку вівчіті Дану інструкцію и только потім приступати до складання сифона и его кріпленню до ванни;
 • Встановлюючі сифон для акрілової ванни або металевої, слід звернути особливо Рамус на переливу и зливу и за наявності на них шорсткостей зашкуріть їх помощью наждачного паперу, что забезпечен краще прилягання прокладок;
 • Перед затягуванням сифона слід переконатіся у відсутності зміщення прокладок по відношенню до злівного або переливні отвір.
  Іноді доводиться перед затягуванням з'єднань сифона и ванни промащуваті прокладки сантехнічнім сіліконовім герметиком;
 • Слід такоже переконатіся, что отвір зливу в каналізації розташоване на вісоті НЕ более 15 см від підлоги у ванній кімнаті або ніжньої точки днища ванни;
 • Важлива такоже Забезпечити ухилу труби зливу в каналізацію, что ставити 1 см на 1 м Довжина труби, что дозволяє Забезпечити хороший Швидкий Злив;
 • Діаметр каналізаційної злівної труби винен складаті як мінімум 50 мм.

После складання и установки сифона залішається только прікріпіті ніжки до ванни и Встановити ее таким чином, щоб вихідний патрубок Встановлення сифона й достатньо щільно входити в трубу каналізації, после чего ванною можна користуватись. Сифон для ванни - напівавтомат або автомат - встановлюється й достатньо просто, головне при Авторитети - делать все согласно з Інструкцією.