Ванна кімната в стилі спа

Кожен середньостатистичний чоловік починає свій день з відвідин ванної кімнати. Комусь достатньо почистити зуби й умитися, а хтось віддає перевагу прийняти контрастний душ. Тому ці самі перші хвилини нового дня часто визначають наш настрій на найближчий час. У зв'язку з цим враження від відвідування ванною повинні бути максимально позитивними і тривалими.

vanna-spa_1

Тому тут є місце для експериментів у всьому. Тим не менш, приміщення в будь-якому випадку має бути функціональними, затишним і сучасним. Саме таким воно представляється в стилі спа.

vanna-spa_2

Головне завдання цього напряму - заспокоїти і розслабити. Розглянемо ж характеристики такого дизайну інтер'єру.

vanna-spa_3

Ванна

Прекрасний варіант для цього стилю - ванна з дерева. Адже це особливий матеріал, що має певну енергетику і дарує умиротворення. Тому вибір повинен лягти саме на нього. Не забуваємо, що основне завдання спа інтер'єру - розслаблення. Крім цього, також дерево посприяє позбутися тривожності і навіть болів. Не даремно вважається, що ванна з дерева здатна загоїти рану.

vanna-spa_6

І такий виріб не створюється масово. Не кожен майстер може зробити таке. При цьому матеріал повинен не тільки володіти природними якостями, а й бути захищеним від впливу підвищеної вологості. Підійде венге або модрина.

vanna-spa_5

Форма може бути різною. Це може бути якийсь оригінальний підхід. Наприклад, ванна, виконана у вигляді човна або барильця. Таке нестандартне рішення стане чудовим акцентом в дизайні.

vanna-spa_4

Освітлення

Цей показник відіграє істотну роль у ванній кімнаті, як і в багатьох інших приміщеннях. Тут повинен бути джерело яскравого світла. Добре, якщо він буде природним, тому нетрадиційне для ванної вікно може бути присутнім.

vanna-spa_7

При цьому варто подбати про світло, яке буде підкреслювати атмосферу спа. І тут в будь-якому випадку знадобляться светорегулятори. Світильники повинні розміщуватися по обидві сторони від дзеркала на рівні очей.

vanna-spa_8

Текстури

Шафи і двері можуть бути зроблені з вільхи, вишні або берези. В якості оздоблювального матеріалу варто розглянути дерев'яні панелі, скляну або керамічну плитку. Можна поекспериментувати з матеріалами та їх поєднанням. Але головне - комфортний і м'який інтер'єр.

vanna-spa_9

Звичайно ж, матеріали повинні бути вологостійкими, оскільки мова йде про ванній кімнаті.

Сантехніка

У сантехніці варто проявити дух мінімалізму. Чим менше буде елементів помітно, тим краще. Якщо використовувати хромовані деталі, належного відпочинку не вийде.

vanna-spa_10

Атмосфера спа

Хіба можна собі уявити сучасну ванну кімнату без дзеркала? Ось і в стилі спа воно повинно бути присутнім. При цьому його бажано викрити в яку-небудь оригінального виду рамку. Вона може бути зроблена з дерева. При цьому допускається поєднання з ванною. Якщо дозволяє приміщення, замість одного дзеркала, можна розмістити відразу декілька, розподіливши їх по периметру.

vanna-spa_12

А далі можна додавати аксесуари. Наприклад, улюблену багатьма плетений кошик, милу миску з дерева і так далі. При цьому доповнить інтер'єр ванної кімнати красива мочалка і мило. А біля умивальника можна поставити великі білі свічки.

Як відомо, для розслаблення велику роль відіграє запах. Він повинен тут розташовувати до релаксації. Це не повинні бути якісь аерозолі - запахи теж повинні бути натуральними.

vanna-spa_11

Спа - релакс

Щоб розслабити тіло, думки, ванна кімната в стилі спа - відмінний вихід. Вона стане тим самим засобом, який подарує сили і радість. Створюючи подібний інтер'єр, варто пам'ятати про мінімалізм, необхідності застосування натуральних матеріалів, які створять особливий затишок, як це показано на фото.