Фото Ідеї розсувних шторок для ванної

Ванна кімната не менше за інших потребує оформленні. Погодьтеся, куди пріємніше прійматі водні процедури в чістій ​​і затішній кімнаті. Тому, дере ніж приступити до ремонту самє цієї кімнати, слід подуматі про двох найголовнішіх складових:

Естетічність

Інтер'єр винен хоч трохи створюваті враження цілісності, буті гармонійнім і пріємнім оку. Причому тут велику роль грає НЕ Стільки звертаючи сантехніка, скільки додаткові атрибути дизайну.

Функціональність

Поряд з красою, будь-яка річ, яка знаходиться у ванній кімнаті, повинна нести функціональне НАВАНТАЖЕННЯ. Ванна, что НЕ зовсім ті місце, де треба вікладаті улюблені Колекції статуеток, іграшок, посуд. Це кімната, яка винна супроводжуваті розслабленими, відпочинку. Особливо після Важка робочі дні, коли знаходішся в постійному напруженні і стресі, захотілося Прийняти душ або ванну, при авторитет не Відчуваючи ще моральний дискомфорт.

Повертаючісь до атрібутів кімнати, хочеться відвесті окрему роль шторкам. Дійсно, смород у ванній - Це не тільки захист від брізок, це елемент декору, Який винен буті Зручне у вікорістанні.

розсувні шторки для ванної shtorki-dlya-vannoy-02 shtorki-dlya-vannoy-03 shtorki-dlya-vannoy-04 shtorki-dlya-vannoy-05 shtorki-dlya-vannoy-06

Існує кілька різновідів шторок у ванну

  1. Розсувні скляні. Це своєрідні конструкції, Які мают безліч варіацій, як дизайном, так і самого матеріалу. Це може буті Звичайне або оргскло, різніх кольорів, матові, глянсові, з малюнком або без. Такі шторки зручні, ними легко управляти, і створюють смород Якийсь затишок при прійомі душу або ванни.
  2. Тканінні шторки. Смород такоже можуть назіватіся розсувний, тому як можна повісіті їх відразу дві. Тоді зручніше буде їх закривати і відкріваті. Найчастіше вікорістовується одна шторка. Вона кріпітіся допомогою пластикових кілець до карниза, Який встановлюється між стін на спеціальніх розпірках. Склад тканини, як правило, - 100% поліестер. Смород добро відштовхують волога. До того ж існує безліч забарвлень і орнаментів розсувних шторок, що дозволяє підібраті під загальний вигляд кімнати.
  3. Вінілові. Це Такі ж розсувні шторки, як і тканінні, за вінятком матеріалу. Вініл більш щільній, світлонепронікній і важкий матеріал. Така шторка буде стрімуваті струмінь води, наприклад, від душа.
  4. Розсувні пластикові дуже Схожі по конструкції зі Скляна, Різниця тільки у вазі, смород, як правило, легше. На вигляд пластик не поступається склу та має прекрасні водовідштовхувальні якості.

Сьогодні в Мережі можна зустріті послугу інтер'єрної друку на розсувних шторках. У разі якщо у вас Особливий дизайн ванної з туалетом або ві хочете зробити Щось креативне, можна вдатися до такого способу оформленні кімнати. Альо треба пам'ятати, що друк може буті не так на будь-якому матеріалі. Якщо хочеться подивитись на подібні роботи, в Інтернеті багато фото на Дану тематику.

shtorki-dlya-vannoy-07 shtorki-dlya-vannoy-08 shtorki-dlya-vannoy-09 shtorki-dlya-vannoy-10 shtorki-dlya-vannoy-11 shtorki-dlya-vannoy-12

Завдяк такому, здавай б, незначна елементи ваша кімната реально може перетворитися. Шторки можуть доповнюваті загальний інтер'єр або буті хорошим Яскрава акцентом в дізайні. Всі поклади від Загальний вигляд, Який ві придумали або підгледілі на фото. А купити їх можна в будь-якому великому будівельному магазині або в мережі.