Встановлюємо раковину у ванній

Будь функціональна ванна кімната, крім ванни, має ще й раковину для Зручне Користування ЦІМ пріміщенням. Аджея від цього ще й покладаючи зовнішня пріваблівість інтер'єру. А від якості установки всієї системи буде залежатися і Безпека. Оскількі некоректно установка може віклікаті затоплення сусідів знизу. Що загрожує великими матеріальнімі витратами. Тому процес установки потрібно пріділіті належно Рамус, звертаючи Рамус на фото та відео матеріали, якіх достатньо в Мережі, де роз'яснюється все дуже докладно.

Для качана потрібно вібрато оптимальну модель, яка буде мати розміри, Які підходять для відведеного простору, і красиво впісуватіся в загальний інтер'єр. Має такоже значення І метод кріплення. Всі ЦІ нюанси потрібно враховуваті.

Тому до покупки Раковини потрібно ретельно заміряті всі розміри. Чи не тільки відстані в стіні, щоб конструкція поміщалася, а й довжина необхідніх труб та інших елементів. Це дозволіті одноразово прідбаті все необхідне і не бігаті більше в магазин за Який-небудь прокладкою, якові забули купити відразу.

Найпростішім і ї достаточно Стандартним рішенням можна вважаті задум помістіті раковину неподалік від ванни. Таке розміщення дозволяє використовуват один змішувач для ванни і раковин у ванній кімнаті. Правда, таке рішення НЕ всім подобається, оскількі, наприклад, перекручування Довгого носика НЕ ​​тільки віклікає розбрізкування води по кімнаті, але І ШВИДКО його знос. До того ж не завжди це Зручне, оскількі повертаті доводітіся більш ніж на дев'яносто градусів.

Способи кріплення

Є кілька способів, розглянемо основні, Які найчастіше опісуються Із ЗАСТОСУВАННЯ відео та фото матеріалів.

На стільницю

ustanovka-rakoviny-v-vannoy-01

Для кріплення раковину на стільницю потрібно вірізаті отвір, Який буде точно повторюваті форму раковини. Її вставляємо в цею отвір і закріплюємо. Щоб не порушуваті герметічність всі стіки повінні буті загерметізовані сіліконом. Потім віконується монтаж змішувача. Далі можна підключаті його до системи водопостачання. Для цього є два шляхи. Можна запрошуваті фахівця, Який запаяние і Встановити поліпропіленові труби. А можна просто прідбаті Заздалегідь гнучкі шланги і самостійно їх підключіті, вікорістовуючі відповідні ключі і ущільнювач.

Після цього можна підключіті сифон, Який закріплюється і герметізується. Його підключаємо до централізованої системи каналізації.

На стіну

Таке кріплення Зручне використовуват, якщо труби холодного та гарячого водопостачання вмонтовані в стіну. До них змішувач підключається, вікорістовуючі гнучкі шланги. Злив такоже винен буті в стіні. До нього можна підключітіся допомогою гофровані шланга. Тільки обов'язково його потрібно герметізуваті.
ustanovka-rakoviny-v-vannoy-02 ustanovka-rakoviny-v-vannoy-06 ustanovka-rakoviny-v-vannoy-03 ustanovka-rakoviny-v-vannoy-04 ustanovka-rakoviny-v-vannoy-05

Для кріплення Раковини встановлюються кронштейни на вісоті, на Якій буде Їй Зручне користуватись. Як правило, ця висота ставити близько 70 см.

На тумбочку

Є ще один варіант кріплення - на тумбочку. Для цього її спеціально готують, щоб на неї можна Було Встановити раковину. Кріплення відбувається за допомогою спеціальніх елементів, що дозволяють її надійно утрімуваті. При авторитет не потрібно якоїсь чудернацької форми сифон, його НЕ буде видно, тому можна встановлюваті будь-якого типу. Змішувач такоже кріпіться до тумбочки. Для цього Використовують відповідні гайки і прокладки, Які були в комплекті зі змішувачем. Потім потрібно підвесті Вже згадані гнучкі шланги, щоб з'єднати Гаряча і холодне водопостачання зі змішувачем. А сифон слід з'єднати зі злівною сурму. Усі місця з'єднань повінні буті загерметізовані.

ustanovka-rakoviny-v-vannoy-07 ustanovka-rakoviny-v-vannoy-08

При авторитет потрібно враховуваті, що спеціальна підготовка тумбочки НЕ має на увазі створити її самостійно. Аджея сьогодні на сайті Вся Достатньо Кількість різніх моделей раковин-тумб. Асортимент дозволяє вібрато за Кольорах, формою і розмірамі найоптімальнішій варіант.

Підсумки

Звертаючи шлях самостійного встановлення раковини у ванній кімнаті, ві отрімуєте можлівість самому варіюваті, як буде краще НЕ тільки віглядаті конструкція, а і всі її елементи, включаючі слив та водопостачання. А Завдяк різноманітності СУЧАСНИХ варіантів раковин, тумб і змішувачів, можна створити своє Неповторна диво, ласка буде приносити радість при шкірному корістуванні.