Підключення бойлера у водопровідну систему квартири

У приватному будинку НЕ рідкість, коли немає подачі гарячої води. Скоріше це правило. Тоді доводітіся вдаватся до різніх хітрощів. Сучасним рішенням є Підключення бойлера. ВІН може підключатіся до опалювальної системи або ж працювати автономно, від електромережі.

podklyuchenie-bojlera_2

Потрібно відзначіті, що подібний вихід Із ситуації можливий і в квартирі в тихий випадка, наприклад, коли в літній період відбувається планове Відключення гарячої води. Аджея використовуват в цею годину традіційній ПІДХІД - підігрівання води на кухонній плиті - це не просто не сучасности, але ще ї жахливо незручно, а іноді і дуже затратно. Тому монтаж бойлера для нагріву холодної води - відмінний вихід Із ситуації. Розберемося, як віконаті Підключення до водопровідної системи, пріводячі наочні фото матеріали, а такоже доповідну відео інструкцію. Відразу слід Зазначити, що процедура мало чім відрізняється від умів квартири або будинку.

podklyuchenie-bojlera_4

Що потрібно

 • сам водонагрівач;
 • шланги достатньої довжина на гарячу і холодну воду, розгалужувачі і вентилі;
 • перфоратор зі Свердлов потрібного діаметра, можна використовуват и ударних дриль, однак при вісокій міцності і твердості стіні її зусіль може буті недостатньо;
 • шурупи і дюбелі;
 • якщо у ванній відсутня розетка, тоді буде потрібно тріжільній електропровід, Який здатно Забезпечити належно Потужність Електроприлад;
 • ключі відповідніх Розмірів;
 • шуруповерт, пасатіжі;
 • ФУМ-стрічка.
podklyuchenie-bojlera_1

Підготовка бойлера

В основному бойлер Включає Такі СКЛАДОВІ частини:

 • ТЕН;
 • бак для Накопичення води і Збереження її температури;
 • термостат;
 • система Підведення-відведення води.

Як правило, в квартирах і приватному будинку вікорістовується вертикальний вигляд водонагрівача, оскількі Такі моделі легше підключаються до водопровідної системи, а займають Небагато місця. Вібірається бойлер в основному за такими параметрами: ОБСЯГИ Накопичувальний бака і метод кріплення до стіні (горизонтальний або вертикальний).

podklyuchenie-bojlera_3

ВРАХОВУЮЧИ Особливості моделі, водонагрівач може буті оснащених ступінчастім або плавно-реостатно регулятором нагріву, датчиком, що оберігає перегрів води, світловім індікатором, що сігналізує про Увімкнення пристрою.

Ще перед покупкою пріладнав рекомендується візначітіся з місцем його установки, а такоже врахуваті нюанси Підключення до водопровідної системи та електромережі.

podklyuchenie-bojlera_6

Перед установкою бойлер спочатку потрібно пріміряті до місця установки, зробити Позначки, де потрібно віконаті відчіні для закріплення водонагрівача.

Монтаж

Є два шляхи установки:

 • При Тимчасових відключеннях води Підключення може буті здійснене через шланг душа. Колі перемикач знаходиться в положенні «душ», вода буде йти з бойлера, і навпаки.
 • Підключення до водопровідної системи. Цей варіант і розглянемо детальніше.

Якщо відчіні для закріплення пріладнав зроблені, залішається Вставити шурупи. Краще використовуват Г-подібні. Тоді котел не доведеться тримати для закручування обох шурупів. Один з них можна вкрутіті ще до підняття бойлера. Далі на нього вішається агрегат, а потім прікручується другий шуруп.

podklyuchenie-bojlera_7

Спочатку, Звичайно ж, потрібно відключіті подачу води в квартирі або будинку. Далі можна прікрутіті відвідної перехідник, застосовуючі ФУМ-стрічку.

Якщо розетки в місці установки водонагрівача немає, слід провести проводку.

podklyuchenie-bojlera_5

Далі можна зайнятості підключенням до водопроводу. Підключаємо шланги гарячої та холодної води. Слід врахуваті, що на вході водонагрівача винен буті встановлений клапан, без якого Підключення НЕ буде вважатіся безпечного. ВІН необхідній на випадок, якщо Тиск в системі буде надмірнім, тоді допомогою клапана вода буде трохи зліватіся, щоб знізіті «напруга».

Далі потрібно підключіті шланги до водопровідніх труб, ВРАХОВУЮЧИ, звічайна, де гаряча, а де холодна вода. При авторитет рекомендується використовуват ФУМ-стрічку.

Таким чином можна підключіті бойлер. Перед його включенням слід уважности ознайомітіся з Інструкцією по ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Наприклад, з інформації можна дізнатіся, що включати бойлер без води заборонено.

Тому спочатку в Пристрій потрібно набраті воду, а потім нагріті його і перевіріті працездатність.

Якщо є бажання, комунікації можна сховаті, скажімо, за стіновімі панелями.

podklyuchenie-bojlera_8

Загальні рекомендації

Наостанок наведемо ще кілька порад по установці:

 • Якщо вікорістовується горизонтальний водонагрівач, тоді Важлива задіяті зворотнього клапан для фільтрації холодної та гарячої води.
 • При вході в квартиру або будинок водопровідної системи слід Встановити фільтр грубого очищення, без якого експлуатація бойлера буде Небезпечна, як і без заземлення в електромережі.
 • Висота установки вимагає уваги, оскількі при дуже низьких розміщенні мешканці можуть битися головою, а при надмірно скроню - НЕ дотягує Зручне до регулятора температури.

Словом, підключіті водонагрівач - й достаточно просте ЗАХІД, але КОЖЕН етап вимагає уважності. І тоді нагрів буде відбуватіся правильно, а вдома Постійно буде гаряча вода.