Вентиляція у ванній кімнаті

У наші дні не так Вже ї часто можна зустріті людей, Які НЕ розуміють, навіщо у ванній кімнаті потрібно встановлюваті вентіляцію. Відомо, що її Основна функція в даного випадка - Висновок назовні надмірної вологості.

На жаль, в квартирах старої споруди подібні системи, як правило, не передбачало, але в СУЧАСНИХ квартирах дана проблема вірішена.

Нерідко в житлових пріміщеннях, Які зводу ще за Радянського часів можна Побачити маленьке віконце, встановлення замість вентиляції. Однак таке рішення НЕ завжди є можливо і, Звичайно ж, вікно НЕ є повноцінною заміною системи вентиляції.

Як працює конструкція?

вентилятор для ванної кімнати

Головними компонентами системи є витяжною вентилятор (ВІН може буті оснащених світлом) i повітропровід, Який через дах виводу назовні. Контроль над витяжною вентилятором відбувається Завдяк стінного Вимикач. Його запускають до качана водних процедур.

У Деяк випадка вимикач може буті прієднаній до спеціального годин механізмом, що дозволяє волозі віддалятіся навіть після того, як ві завершите водні процедури або измерителю вологості, запускаючій в роботу витяжку, якщо для цього є показники.

Пам'ятайте, що витяжні вентилятори ПЕРШИХ поколінь під час роботи створюють Чимаев шуму, тому, Звичайно ж, краще прідбаті сучасности модель, яка НЕ ​​буде створюваті Ніякого дискомфорту.

Для перевіркі роботи системи краще запрошуваті фахівця, щоб Вчасно знайти Можливі неполадки і усунуті їх. Крім того, у професіонала є набір спеціальніх ІНСТРУМЕНТІВ і ЗАСОБІВ, допомогою якіх поломка буде Вчасно Виявля.

У якіх випадка без фахівця вам не обійтіся?

установка вентилятора у ванній

Отже, приводом для виклику майстра повінні дива Такі випадки:

  • освіта в Галузі стелі та стін вологих плям;
  • ВИНИКНЕННЯ корозії на металевих поверхнях;
  • відлущування фарби або шпалер
  • З'явившись на віконному плям

Одним з Головня показніків нестачі вентиляції є висока вологість.

Фахівці стверджують, що дуже часто Їм доводітіся стікатіся НЕ зі Зламане воздуховодами, а з неправильно організованім Виведення систем повітропроводів. Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ правило, ласка вам потрібно засвоїті - це ті, що Висновок витяжної вентиляції з ванної кімнати винен відбуватіся назовні. Ні В якому разі ні на горище, ні у вікно, а тільки назовні І, Найкраще - через дах.

У Деяк варіантах ОКРЕМІ частини повітропроводів розходяться, тому волога з воздуховода можуть віходіті через щіліні. Оскількі дефекти подібного роду ї достаточно доладно помітіті, то для перевіркі роботи конструкції знадобітіся перевіріті весь шлях воздуховода, до самого даху.

Якщо обладнання Було віведено на горище, можливе осідання волога на ізоляції, що віробляті до зниженя її функцій. А конденсація на стінах - причина цвілі, гніття, Руйнування штукатурки.

Як уникнути негативних наслідків?

Проводити установку системи вентиляції слід строго відповідно до рекомендацій фірми-виробника.

Устаткування Довго буті Виготовлення їх оцінкованої Сталі, пластику та інших твердих матеріалів. Чи не використову гофровані повітроводи, прізначені для сушильних машин.

Чи не забувайте про ті, то не можна систему Виводити Всередині будинку. У місці виход винна буті встановлен сітка (решітка), яка НЕ ​​дозволіті пронікнуті всередину пернатих і гризун. Такоже обов'язковий захисний козірок. Довжина воздуховода винна буті мінімальною, оскількі від цього покладів, як Довго буде втягуватіся Вологе Повітря, і наскількі напружености буде працювати вентилятор.

Відео інструкція

Якщо повітропровід НЕ ізолюваті, то в пріміщенні утворюється конденсат.