Вибираємо сидячу ванну хрущовку

На жаль, при всьому бажанні поліпшити житлові умови багато людей як і раніше живуть в стандартних квартирах. У більшості випадків це хрущовка. Це будинки кінця 50-х - початку 60-х років будівництва, де, на відміну від так званої «сталінки», квартири були більш компактними. Хрущовка будувалася за програмою «боротьби з архітектурними надмірностями». Тобто це були 5-ти поверхові будинки з відсутністю ліфта. Екстер'єр будівель був максимально простим, не було навіть елементарного ганку. Все чітко просто і без «надмірностей», як і передбачала програма.

А що це таке?

Хрущовка - в основному це одне двох і трикімнатні, з максимальним розміром кімнати не більше 15-16 м2. Що в порівнянні з будинками 50-х років, де кімнати могли досягати і 30м2, а стелі 3-х і більше метрів, дуже небагато. До того ж більшість кімнат були суміжними. Для того щоб побачити хрущовку, не потрібно шукати фото або картинки проектів, досить вийти на вулицю і проїхатися в старий робочий район практично будь-якого міста колишнього Союзу.

Окремо варто сказати що в хрущовці ванна кімната дуже маленького розміру. Як правило, ванна в хрущовці - це була невелика кімната, буквально 1,5 - 2 м2. До того ж більшість санвузлів у цих будинках, якщо не все, були суміщеними. І зараз часто при ремонті цієї кімнати саме обмеженість простору і неможливість розділити кімнату є дійсно клопіткою питанням. А коли справа стосується вибору ванни, тим більше.

Ідеальним варіантом для крихітної суміщеної кімнати буде сидяча ванна. Тим більше що в сьогоднішніх магазинах сантехніки існує безліч модифікацій.

сидяча ванна маленька сидяча ванна - економить простір популярний варіант будь-яка форма на ваш смак варіант з поличкою

Цей атрибут прекрасно впишеться в інтер'єр, а головне, заощадить дорогоцінний простір. Адже в більшості випадків ванна вміщує в себе пральну машину, умивальник, сушку для білизни і корзину для нього ж. Ось тому і купується саме сидяча ванна.

сидяча ванна в інтер'єрі хрущовки акрилова sidyachaya-vanna-08 варіант з підлокітниками sidyachaya-vanna-10

Переваги

  • Компактність. Сидяча ванна маленького розміру, добре встановлюється в кут, дає можливість установки унітазу. А умивальник, до речі, цілком можна розташувати над сидячою ванною (в одному з її кутів) або над пральною машиною.
  • Зручність. Розслабитися в сидячій ванні можна не гірше. І це також її перевага при невеликих розмірах.
  • Асортимент. Існують різного роду сидячі ванни невеликих розмірів. Є сталеві, чавунні і акрилові, вартість залежить від матеріалу. Також є кутові ванни, вони дуже добре підходять під загальний інтер'єр ванни і також економлять достатньо простору.

Варто відзначити і один недолік, наприклад, дизайн інтер'єру ванної з душовою кабіною виглядає набагато ефектніше і цікавіше, ніж оформлений сидячою ванною.

Якщо ви серйозно зайнялися вибором даного виду сантехніки, варто звернути увагу на фото та відгуки, в Інтернеті дуже багато характеристик, які можна переглянути. Це допоможе більш конкретно підібрати сидячу ванну, що відповідає всім вимогам і комфорту, і габаритів кімнати в хрущовці.