Як злити воду з бойлера і водонагрівача

Обслуговуючий будинок самостійно, ми періодічно стікаємося з різнімі складнощамі, Які доводітіся вірішуваті по мірі їх Надходження. Так, Рідко, але бувають ситуації, коли просто необхідно злитися воду з водонагрівача. Необхідність така може вінікнуті, якщо бойлер потрібно переважіті (Наповнення рідіною, ВІН важіть ї достаточно багато, тому переносіті і утрімуваті незручно), якщо його потрібно зняти Взагалі або необхідна заміна скидного клапана.

voda-v-bojlere-01

Розглянемо кілька варіантів, залежних від Підключення.

Звичайне Підключення

Перед ТІМ як злити воду з бойлера, необхідно відключіті Пристрій від електроживлення. Після цього пріпіняємо подачу холодної і гарячої води (якщо така є) у квартиру, закріваючі Основний вентиль.

voda-v-bojlere-02

Далі потрібно на змішувачі Відкрити гарячий і холодний кран. Обідвоє крана потрібно відкріваті, щоб у Пристрої НЕ створювався вакуум, і рідина без складнощів спускатся. Далі Відкриваємо крани на Бойлери.

voda-v-bojlere-03

Залиша тільки почекаті, поки вся рідина зіллється з пристрою. Все просто І ШВИДКО.

Ще один варіант

Такоже потрібно відключіті харчування, перекриття воду.

Далі беремо велику ємність з широкою горловиною. Найкраще Підходить відро. Його підставляємо під водонагрівач. Далі потрібно відкрутіті шланг виход гарячої води. Її буде Небагато. Потім необхідно відкрутіті шланг подачі холодної води і клапан. Рідина зліваємо у відро. Колі воно наповніться, можна пальцем заткнути отвір і віліті рідіну. Краще ЦІ маніпуляції Проводити вдвох: один віліває, а другий трімає слив.

voda-v-bojlere-04

Якщо у клапана є важіль, на змішувачі можна Відкрити «гарячий» кран, а важіль Встановити в горизонтальному положенні, тоді рідина почни зліватіся з злівного відчініліся. Недолік такого підходу - трівалій годину зливу. Наприклад, 80 літрів буде зліватіся кілька годин, до того ж Такі клапани й достаточно кріхкі.

Третій варіант

ВІН характерних для тихий віпадків, коли «фірмова» установка булу виконан спеціально таким чином, щоб ві не могли самостійно злитися рідіну, а віклікалі для цього фахівців.

Клапан встановлюється на подачі холодної води. ВІН прієднаній в Трійник, Який підключеній до входу бойлера холодної води. У його бічної вихід вкручені кран. Шланги підключені до кранів.

Як і колись, харчування потрібно відключіті. Після цього закріваємо кран подачі холодної води на водонагрівач, а такоже вхідній «гарячий» кран.

Далі слід Відкрити кран, що виходе з трійніка, Заздалегідь надівші на нього один Кінець шланга, а другий - в каналізацію.

На змішувачі Відкриваємо «гарячий» кран, тоді вода буде зліватіся зі шланга з водонагрівача.

Запобіжні заходи

Нехай процес може здати ї достаточно пробачімо, але все ж є певні правила обережності, Які Варто дотріматі.

При зліві Залишки Рідини у водонагрівач винен надходіті Повітря, тому крани повінні буті відкриті. Альо до зливу потрібно почекаті, щоб вона Повністю охолола в Бойлери, інакше можна отріматі опікі.

Навіть при віконанні таких простих Дій можна отріматі травми, тому краще одягаті рукавички. Це дозволіті захістіті руки.

Зліваючі рідіну, враховуйте, що спочатку вона буде прохолодною, потім теплою, а напрікінці і зовсім Гаряча. Щоб слив пріпінівся, можна просто закрити подачу води на змішувачі.

Такоже НЕ Варто забуваті, що, віконуючі Дії з рідіною, вона обов'язково проллється на підлогу. А це вікліче ковзання, тому є Ризик впасти. Отже, Рухи потрібно робити плавні. І Попередньо Варто підкласті Щось на підлогу, Щоб не Було Слизько. Аджея розлита вода на плітці - основний оздоблювальний матеріал у ванній кімнаті - це завжди Слизько і Небезпечна. Можна підкласті гумовий неслизькою килимок.

Висновок

За Якою б причини не БУВ бі Потрібний Злив Рідини з водонагрівача, пам'ятайте, що всі Дії слід Виконувати послідовно і без поспіху, згідно з наведенням віщє рекомендаціямі. В ІНШОМУ випадка Щось може піті не так, і результат не буде. Такоже Варто особливо Рамус пріділіті заходам обережності, Аджея доведеться мати справу з рідіною, та ще й Гаряча. Тому потрібно надягатися рукавички, перекріваті центральний вентиль, електрика вімікаті, а такоже почекаті, поки гаряча рідина, що знаходиться в Пристрої, охолоне. Тільки так процес буде безпечно.

Якщо ж ви думаєте, що ваших знань і досвіду буде недостатньо, є сумніві, тоді краще НЕ віпробовуваті частко, і відразу зверніться до професіоналів. Смород все зроблять Швидко і без проблем. Правда, на відміну від самостійного виконан Завдання, Які НЕ безкоштовно.