Акрилова ванна: Недоліки та Особливості

Поряд з традіційнімі чавуна і сталевими ваннами Значний частко Сайти Вся ціх сантехнічних приладів становляться ванни акрилові. Переваги і Недоліки акрилових ванн Вже Неодноразово опісані, і все ж єдиної думки на їх рахунок НЕ існує.

Одні вважають, що акрилові ванни є краща варіантом з усіх можлівіть, Інші - що встановлюваті акрилову ванну можна, тільки якщо ніяка Інша НЕ Підходить.

акрилова ванна Недоліки

Істина, як відомо, знаходиться приблизно посередіні. І все ж, щоб Забезпечити максимально об'єктивний вибір, в даній статті ми Не будемо зупінятіся на перевага, а проаналізуємо наявні у акрилових ванн Недоліки. Може, не все так погано як стверджують скептики?

Альо для качана - що ж являються собою акрилові ванни?

Акрилові ванни: загальна інформація

Акрилові ванни (як це віпліває з їх назви) віробляють Із спеціального полімерного Речовини - акрилу.

Існує дві технології виробництва акрилових ванн, і відповідно, всі акрилові ванни поділяють на:

 • Екструдовані
 • Литі

Пластічність акрилу дозволяє віробляті з нього ванни самої різної форми і розміру, вісь чому його Використовують для виготовлення дизайнерських моделей ванн.

ванна акрилова Недоліки

Для міцності акрилові ванни зовні покрівають епоксидних смол і встановлюються на Спеціальний металевий каркас.

Недоліки і переваги акрилових ванн широко опісані в інтернеті, і ми постараємося максимально неупереджено проаналізуваті всі ЦІ факти.

Акрилові ванни: Критично аналіз

Недоліки ванн з акрилу

Отже, необхідній мінімум інформації про те, що являються собою акрилові ванни, нами отримав. Пора аналізуваті, чому, власне, погана ванна акрилова: Недоліки чи це насправді, або Особливості, з Якими за Певної умів можна мирити.

акрилових ванн Недоліки

Отже, недоліки:

 • Недостатньо висока опірність високим температурам. Як правило, акрил, Який вікорістовується для виготовлення ванн, має температуру плавлення до 160 градусів Цельсія.
  Природно, такий температурної навантаженні ванна з акрилу піддаватіся НЕ буде - але є прецеденти, коли заповнені Гаряча водою акрилові ванни деформують.
  Звичайний, це стосується ванн з економії-сегменту, але якщо у вас, наприклад, встановлен ванна сталева - Недоліки такого роду можна Взагалі ігноруваті, на відміну від ситуації з акриловим ванною.
 • Іншім недоліком акрилових ванн є їх механічна кріхкість. По-перше, під вашою вагою акрилова ванна може прогінатіся і «грати», що Цілком може доставляті Певний дискомфорт.
  А по-друге, при падінні в акрилову ванну й достаточно важкий предмета в ній може утворітіся тріщіна або пробоїна. Знову ж таки, можна полагодіті - але сама ситуація НЕ з пріємніх.
 • Третій недолік - це чутлівість акрилу до побутової хімії. Якщо Стальова або чавунну ванну можна чістіті практично будь-яким Засоба (віключаючі зовсім Вже агресівні хімікаті та абразиви), то для акрілової ванни доведеться купуваті Спеціальне чістячій засіб.
  А якщо ві спробуєте «пройтися» по акрілової ванні більш традіційнімі чистять складами, будьте Готові до подряпін, помутніння і Зміни кольору акрилу.
ванна сталева Недоліки
 • Вартість акрилових ванн (з урахуванням їх обмеженою терміну ЕКСПЛУАТАЦІЇ) такоже не можна Віднести до достоїнств.
  Ванна з якісного акрилу коштує ї достаточно дорого, а її Термін служби в 10-20 років Робить це фінансове вкладення ще Менш Виправдання.

Зверніть увагу!

«На око» візначіті якість і справжність акрилу й достаточно доладно. Тому є Ризик, що куплена вами ванна Вже через кілька місяців ЕКСПЛУАТАЦІЇ Втрата Блиск і пожовтіє.

Це означає, що при віготовленні ванни вікорістовувався або Вкрай нізькоякісній акрил, або - простий пластик.

Переваги акрилових ванн

І все ж, незважаючі на Значний список недоліків, часто переважують самє гідності акрилових ванн:

 • Акрилові ванни добро зберігають тепло, і вода, налита в таку ванну, набагато довше залішається теплою.
 • Акрилових ванн не страшні пошкодження емалі для ванни - Біч ванн Із Сталі й чавуну.
 • Акрилові ванни (природно, якщо смород віготовлені з якісного акрилу) легко міють. У більшості віпадків ї достаточно обполоснуті ванну теплою водою і протерті насухо.
 • Ну, і Нарешті - дизайн акрилових ванн Значний різноманітніші, ніж дизайн ванн Із Сталі й чавуну.
достоїнства і Недоліки акрилових ванн

Таким чином, Висновок напрошується Цілком очевидна: акрилові ванни, як, втім, і ванни з будь-якого Іншого матеріалу, что НЕ ідеальні. Смород мают ряд недоліків, Які для когось будуть несуттєвімі, а для когось стануть крітічність і послужать причиною для відмові від покупки.

У будь-якому випадка, вібіраючі сантехніку, что НЕ Варто принципова обходити Увага акрилові ванни: Переваги і Недоліки ціх ванн дуже часто врівноважують один одного, і як мінімум оцініті ту чи іншу модель все ж Варто!