Асиметричний ванна: оригінальне рішення для нестандартних інтер'єрів

Зручна ванна - це одна з неодмінніх умів комфортного життя. Однак на шляху втілення мрії може встати обмежена площа санвузла. Вірішіті проблему нестачі метрів ї достаточно доладно.

Один Із Шляхів травень - підбір нестандартної сантехніки, прикладом якої можуть послужити асіметрічні ванни. асиметричний ванна

Якими бувають ванни?

Сучасні ванни відрізняються НЕ тільки за ціною, але і за розміром, формою і матеріалом виготовлення. Крім того, є ванни, оснащені Додатковий функціямі, наприклад, гідромасажем.

Ванни виготовляють з чавуну, полімерних матеріалів, стали, натурального каменю, дерева, скла. Звичайний, ванну з масив дерева або з натурального мармуру Рідко встановлюються в типових квартирах.

Як правило, це варіанти для ВЛАСНА будинків, та й коштують Такі моделі й достаточно дорого. Тому, в основному, людей цікавлять звічні варіанти.

Ванни чавунні

ванна чавунна асиметричний

Чавун - це традіційній матеріал для виготовлення ванн.

Переваги подібної сантехніки відомі:

 • Це Міцні моделі, Які можуть прослужіті НЕ Одне десятиліття.
 • Чавун володіє хорошою теплоємністю, тому в такій ванні можна Довго насолоджуватіся водними процедурами, вода в ній остігає повільніше.
 • При наборі води НЕ створюється шуму.

Альо ї Недоліки у таких моделей Присутні, основним негативним моментом є солідній вага ванни. Ця обставінні ускладнює доставку виробів і їх монтаж.

У більшості віпадків, ванни з чавуну віпускають традіційної овальної форми і стандартних Розмірів. Альо сучасні Виробники Готові Запропонувати і оригінальні рішення. Наприклад, може буті Придбай чавунна ванна асиметричний.

ванна асиметричний

Як правило, це кутові моделі. Така сантехніка - це прекрасна можлівість більш раціонально використовуват площу санвузла, Аджея ванна позику Всього лише кут.

Потрібно зауважіті, що ванна чавунна асиметричний - це відмінний вибір і для просторах ванніх кімнат. Такі моделі дозволяють створюваті оригінальні дизайнерські проекти і вібудовуваті Нестандартні Інтер'єри.

Для зручності установки ванни асіметрічні віпускаються в двох варіантах - ліво- і правосторонні. Ця обставінні полегшує планування інтер'єру ванної кімнати.

Основний якісною характеристикою ванни з чавуну є склад її емалі. Тільки в тому випадка, якщо емалювання виготовлений за сучасности технологіямі и з використаних якісніх матеріалів, ванна буде служити Довгий.

При віборі ванни з чавуну потрібно особливо уважний озірнутіся її поверхні.

Емаль НЕ вінніх мати відколів, подряпін, патьоків. Чи не Винне буті ділянок, що відрізняються від решті поверхні по колірному відтінку.

ванна асиметричний акрилова

Звертатися з емальованої ванни слід Дбайливий, так як відновіті пошкоджену емаль ї достаточно Важко.

Вага чавунної ванни візначається її виробника. Так, сучасні моделі, як правило, більш Легкі, ніж Раніше, оскількі Виробники намагають Зменшити товщина стінок ванни. Ця обставінні НЕ позначається на міцності моделі, а от процес її монтажу стає простіше.

При ПОКУПЦІ ванни з чавуну слід перевіріті чі входять у комплектацію Регульовані ніжки-опори. Їх наявність Значний полягли монтаж.

Сталеві ванни

ванна сталева асиметричний

Цей Різновид ванн часто вібірається з-за їх невелікої ваги і доступної ціни. Крім того, сталь - матеріал більш пластичний, ніж чавун, тому асиметричний сталева ванна може мати більш варіантів форм і Розмірів.

Якісні ванни зі Сталі мают емалеве покриття, ласка Довго служити і додає сантехніці Привабливий вигляд, Зберігаючі гарний Блиск і білізну.

Невелика вага ванн, Виконання Із Сталі, полегшує монтаж. Альо, в тій же година, змушує вдаватся до Особливе прійомів. Так, щоб ванна в процесі ЕКСПЛУАТАЦІЇ НЕ Хіта, рекомендується:

 • Крім використання ніжок, Які йдут в комплекті з ванною, під дном встановлюваті додаткові опори.
 • Роблять ЦІ опори з цегли або пінобетону.
 • Щіліні між опорами і дном ванни Заповнюють піною монтажної.

Для того щоб вісіхаюча монтажна Піна НЕ підняла легкий од Стальова ванну, її завдаючі тільки після того, як в ванну буде набрана вода.

асиметричний акрилова ванна
 • Прімікання бортіків ванній до стіні Заповнюють Прозоров сіліконовім герметиком.

Виробники Постійно вдосконалюють моделі ванн, розшірюючі асортимент і вікорістовуючі полімерні добавки. Тому сучасна ванна асиметричний сталева практично позбавлена ​​недоліків, Які прітаманні колішнім ванн зі Сталі.

Використання полімерних добавок підвіщує теплоємність матеріалу, тому тепер вода у ванні остігає набагато повільніше. Крім того, Значний зніжується рівень шуму, під час набору води, а в міру Наповнення ванни непріємній звук зникає зовсім.

Оскількі сталь - це й достаточно пластичність материал, форми Стальова ванн можуть буті різнімі. Однак при ПОКУПЦІ потрібно обов'язково звертати Рамус на такий Показник, як товщина стінок.

Так, хороша ванна сталева асиметричний матіме стінкі, товщина якіх становіть не менше, ніж 3,5 мм. Коштуваті така модель буде дорожча, ніж стандартна ванна зі Сталі, а й прослужіті вона набагато довше, тому додаткові витрати окупляться.

Акрилові ванни

акрилова ванна асиметричний

Ванни з акрилу - це відносно новий Різновид сантехніки. Альо смород Швидко почали користуватись високим Попит, Завдяк своїми експлуатаційними якости.

Серед достоїнств таких ванн:

 • Невелика вага акрілової ванни. Це, мабуть, найлегша Різновид ванн.
 • Різноманітність форм. З акрилу виготовляють Самі Різні моделі - круглі, квадратні, багатокутні, у великому асортименті представлені і акрилові асіметрічні ванни.
 • Стійкість до стирання.
 • Різноманітність і стійкість забарвлення. Фарбувально пігмент що вводить до полімерну масу в процесі її виготовлення, тому колір зберігається до останнього дня ЕКСПЛУАТАЦІЇ ванни.
 • Можлівість ремонту та реставрації ванн. При неакуратному зверненні на поверхні акрилу можуть Залишити подряпіні, але їх можна й достаточно легко усунуті.
 • Можлівість використання різніх аксесуарів. Так, ванна асиметричний акрилова може буті Доповнено системою гідромасажу, на ній можна Встановити підсвічування. Змішувач легко можна поставити на бортик ванни в будь-якому Зручне місці.

ванна акрилова асиметричний

Крім того, асіметрія у ваннах з акрилу може віявлятіся НЕ тільки зовні, але і зсередини. Так, асиметричний акрилова ванна може буті забезпечен віїмкамі для тіла, підголівнікамі, підлокітнікамі, Поличка і іншімі прістосуваннямі, Які поклікані зробити гігієнічні процедури більш пріємнімі.

Чи не Варто вібіраті ванну, вражаючу великою кількістю звівістіх ліній і складання рельєфом.

Праворуч в тому, що якісному акрилу й достаточно Важко надаті Химерну форму, тому велика ймовірність, що така ванна або має дуже тонкі стінкі, або Зроблено з нізькоякісного полімеру.

Сучасні Виробники пропонують найрізноманітніші моделі. Чи не залежних від стилю оформлення і його колірного рішення може буті підібрана акрилова ванна асиметричний, яка Ідеально впишеться в інтер'єр.

Такі моделі - прекрасне рішення для невеликих ванніх кімнат, так як ванна акрилова асиметричний позику менше місця, ніж модель стандартної форми. А якщо площа санвузла велика, то можна підібраті простору ванну складної форми, яка таборі основою, навколо якої буде створюватіся інтер'єр.

Розміри і форми ванн

асіметрічні ванни

При віборі ванни обов'язково потрібно звертати Рамус на розмір моделі та її форму. ЦІ параметри дуже Важливі, Незалежності від того, купується чи традиційна модель з чавуну або вібіраються акрилові ванни асіметрічні.

Візначальності фактором при віборі форми і габарітів ванни є площа, яка віділена для її встановлення. Аджея в СУЧАСНИХ ванніх кімнатах, крім самої ванни, як правило, встановлюється Додаткове обладнання - умивальник, пральна машина, душова кабіна, меблі та ін.

акрилові асіметрічні ванни

Якщо місця під ванну практично немає, то Варто вібрато компактну модель. Наприклад, може підійті ванна асиметричний 90 90. звічайна, в такій «Малятко» не можна з комфортом полежати в піні, однак, наявність навіть маленької ванни дозволіті урізноманітніті гігієнічні процедури.

Для маленьких площ прізначені моделі, що мают Довжину 135 см. Ванні таких нестандартних Розмірів є в асортименті багатьох віробніків. Незважаючі на свою мініатюрність, Такі ванни й достаточно зручні. З їх допомогою можна зробити комфортним і самий скоромної за площею санвузол.

акрилові ванни асіметрічні

Для кімнати Середніх Розмірів підійде ванна асиметричний 150. Ширина моделей може буті різною, залежних від моделі. Місткість ванни візначається її глибино, а такоже товщина стінок. Як правило, в ванни завдовжкі 150 см входити від 140 до 200 літрів води.

Просторі санвузли можна обладнаті ваннами довжина від 180 см і більше. У авторитет випадка, можлива установка двомісніх моделей, місткістю перш 1000 літрів.

Що ж до форми ванни, то вона візначається, як площею санвузли, так і Бажаном господарів. Так, у просторі кімнати можна брати ванни круглої або, наприклад, шестікутної форми, так як Такі моделі вімагають багато місця. А вісь кутові і асіметрічні акрилові ванни прекрасно підходять для гігієнічних кімнат будь-якіх Розмірів.

Поради з установки ванн

асіметрічні акрилові ванни

Слід зауважіті, що установка ванни - це непроста робота. При відсутності досвіду і будівельних навічок НЕ Варто братися за неї самостійно, особливо, якщо це моделі з чавуну або асіметрічні ванни акрилові.

Якщо при установці БУВ припущені шлюб, то доведеться вдать до перевстановлення ванни або навіть до проведення ремонту в кімнаті. Тому економія може прізвесті до Виникнення Додатковий витрат.

При установці ванни потрібно пам'ятати, що Кожна модель має відмінні характеристики й Особливості монтажу. Тому, дере ніж братися за роботу, слід уважности вівчіті монтажні інструкції, Які дає виробник в паспорті до вироби.

Загальний порядок установки будь-якіх моделей ванн такий:

 • Відключення подачі води.
 • Зняття старої ванни.
 • Установка всіх елементів відведення води - стічних решіток, переливу.
 • Кріплення несучих каркаса.
 • Установка нової ванни.
 • Вірівнювання ванни допомогою регулювальна ніжок.

При вірівнюванні ванни слід використовуват рівень.

Як правило, бортики віставляються Рівно по горизонту, робити ухилу у БІК зливу немає необхідності, оскількі ВІН спочатку Закладення в конструкцію ванни.

асіметрічні ванни акрилові
 • Приєднання стоку ванни до стояка каналізації. Важлива, щоб ухилу труб, провідніх до стояка, БУВ не менше, ніж два сантиметри на погонний метр труби.
 • Перевірка системи на герметічність. Для проведення тесту у ванну набірають воду, а потім злівають її, спостерігаючі за станом з'єднань. При віявленні протікання, вжівають ЗАХОДІВ до їх Усунення.
 • Фіксація ніжок ванни до підлоги.

Тут наведені ЗАГАЛЬНІ етапи роботи. При установці конкретної моделі може вінікнуті необхідність у проведенні Додатковий операцій. Так, наприклад, якщо монтуються ванни акрилові асіметрічні Кутового виконан, то часто потрібно попереднє вірівнювання стін в кутку установки, оскількі кут їх перетин НЕ Ідеально прямій.

Висновки:

Асіметрічні моделі ванн - це прекрасна можлівість створити оригінальний інтер'єр, а такоже обладнаті маленьку ванну кімнату відповідно до СУЧАСНИХ уявлень про комфорт.