Раковина зі штучного каменю для ванної

Штучна кам'яна раковина

Важлива складова частина будь-якої ванної кімнати, це звичайно раковина. Вона може бути виготовлена ​​не тільки з фаянсу, майоліки і металу, але навіть зі скла або дерева. А як на рахунок кам'яної раковини, наприклад, зі штучного каменю? Це дуже хороший варіант, який має більше плюсів, ніж мінусів. Багато хто віддає перевагу саме цьому виду раковин, і зараз ви дізнаєтеся чому.

переваги

Сантехнічні прилади зі штучного каменю відносяться до продуктів сучасних технологій.

Перевагами цих популярних на сьогоднішній день виробів, є:

  • Стійкість до стирання і ударів;
  • довговічність;
  • термостійкість;
  • вологостійкість;
  • гігієнічність;
  • Відсутність швів;
  • Легкість у догляді;
  • Незвичайність форм;
  • Багатий вибір кольорів;
  • Хороша альтернатива натуральному каменю і в ціні і в вазі.
Переваги умивальників зі штучного каменю для ванноїПлюси штучних кам'яних раковин у ваннійПереваги раковин зі штучного каменю

недоліки

Незважаючи на переваги даних раковин, деякі з них все ж не відповідають зазначеним вище вимогам.

Вироби з акрилового каменю, особливо глянцеві, легко дряпаються. У зв'язку з цим рекомендується вибирати їх в світлих і неоднорідних тонах, щоб ушкодження, якщо раптом вони все-таки з'являться, не сильно кидалися в очі. Виробники ж запевняють, що така неприємність без особливої ​​складності реставрується прямо на місці. Але ж не кожен захоче витрачати на це додаткові гроші і час.

Умивальники з агломерату міцніші, але через низьку пластичності матеріалу є ймовірність його деформації у вигляді мікротріщин, які відразу можуть бути і непомітні, але в подальшому послужать основною причиною для утворення великої тріщини, або ще гірше відколу.

Недоліки раковин зі штучного каменю

Також варто зазначити, якщо поверхня агломерованого каменю глянсова, то краще не користуватися абразивними засобами, щоб зовнішній вигляд виробу залишався блискучим і новим.

Загальний недолік всіх видів раковин зі штучного каменю - це зміст чималої кількості хімічних елементів, які використовують при виробництві. Однак інші виробники стверджують, що не всі вони так шкідливі, як здається, тому справа вибору залишається тільки за покупцем. Якщо вас це насторожує, подивіться раковини для ванної кімнати з натурального каменю.

види матеріалів

До складу штучного каменю входять різноманітні натуральні і синтетичні компоненти. Отримана з них суміш піддається термічній і механічній обробці, в результаті чого утворюється даний матеріал різного типу, але має практично однакові характеристики. Він однорідний, поверхня виходить ідеальною, гладкою, абсолютно непористої, що забезпечує гігієнічність і водовідштовхувальні властивості.

Виділяють наступні види штучного каменю:

керамограніт

Цей штучний матеріал отримують шляхом пресування і випалу гомогенізований суміші речовин. Маса складається з беложгущейся глини, кварцу, каоліну, пегматитов, води і польового шпату. В ході обробки кристалічна структура знаходить властивості каменю, з якого виготовляють раковини, стільниці та облицювальну продукцію. Колірна палітра дуже різноманітна.

Вироби з керамічного граніту дуже довговічні - до ста років служби, якщо не піддавати їх сильним навантаженням.

Раковина зі штучного каменю керамогранітаШтучний умивальник з керамічного гранітуКерамогранітна штучна раковина для ванної

композитний камінь

Матеріал досить різноманітний. Багато виробників мають свій фірмовий рецепт сировини. Найбільш відомий за складом композит виготовляють з гранітної, або мармурової крихти з синтетичними сполучними. Такий камінь не має швів, простий у догляді через його Негігроскопічний поверхні.

Раковина з штучного композитного каменюУмивальник з композиту в ванну кімнатуРаковина з штучного композитного матеріалу для ванної

Деякі вироби з цього типу каменю виділяються своїм дещо штучним зовнішнім виглядом.

Раковина для ванної з штучного композитного каменю (литтєвий мармур)

агломерат

Агломерований камінь виробляють з кам'яної крихти різних гірських порід. Це може бути мармур, граніт або кварц. Для поліпшення якості в сировину додають піщані, або скляні частки, а також фарбувальні пігменти, для різноманітності фактур. Елементом виступають полімерні смоли.

Даний матеріал виглядає досить натурально, текстура гладка і холодна. Він не вбирає запахи, не змінює з часом кольору фактури і стійкий до активних хімічних препаратів. Агломерат досить важко піддається обробці, тому вироби з нього не мають складної конфігурації.

Раковини з агломерату для ванноїШтучна кам'яна раковина з агломерату для ванноїУмивальник зі штучного агломерованого каменюРаковина з агломерованого каменю для ванної кімнатиРаковина в ванну кімнату з агломерату

акриловий камінь

При виробництві цього пластичного каменю використовують мінеральні речовини, акрилову смолу і фарбувальні пігменти. Суміш компонентів викладається в форму для застигання, після чого готовий матеріал піддається подальшій обробці - надання форм.

Акрил зовні дуже схожий з натуральним каменем. З кращих його якостей виділяють звуковбирну здатність, гігієнічність і стійкість до хімічно активних засобів.

Кам'яна штучна раковина з акрилуРаковина з акрилового каменюШтучна кам'яна акрилова раковина

форми

Штучний камінь дозволяє виготовити раковини будь-якої конфігурації. Вибір тієї чи іншої конструкції залежить від типу каменю, так як тільки деякі мають яскраво вираженими пластичними властивостями. У цьому випадку природа стане кращим джерелом для натхнення і зразком для наслідування.

Раковини з штучного каменюНезвичайні форми раковини з штучного каменю для ванноїШтучна кам'яна раковинаФорми умивальників зі штучного каменю для ванноїРаковини з штучного каменюФорма раковин зі штучного каменю

При виборі форми вироби слід пам'ятати про місце розташування підведення труб.

До якого інтер'єру підходить?

Умивальники зі штучного каменю прикрасять будь-яку ванну кімнату. Наприклад, витонченої форми сантехнічні предмети будуть органічно виглядати в кожній ванній, ніж масивні геометричні вироби. На думку архітекторів, інтер'єр прикрасять простіші і чіткі форми, ніж химерні.

Пропонуємо вашій увазі невеликий огляд.

Інтер'єр ванної з раковиною зі штучного каменюРаковини з штучного каменю в інтер'єрі ванноїУмивальники зі штучного каменю в інтер'єрі ванноїШтучний камінь в інтер'єрі ванноїШтучні кам'яні раковини в інтер'єрі ванної кімнатиРаковини з штучного каменю в інтер'єрі ванної кімнатиДизайн ванної з раковиною зі штучного каменюШтучні кам'яні раковини у ванній кімнатіВідповідний інтер'єрі ванної з умивальниками зі штучного каменю

Володіючи інформацією про особливості раковин зі штучного каменю, ви грамотно підійдете до вибору сантехніки, зваживши всі «за» і «проти». І не забувайте вимагати гарантії на придбані товари.