Ванна кімната з душовою кабіною

Плануючи ремонт квартири, її власники не залишають без уваги і приміщення ванної кімнати. Кожному хочеться мати ванну кімнату, інтер'єр якої хоча б трохи нагадує фото, розміщені в журналах, присвячених будівництву та ремонту житла. На жаль, велика частина житла в нашій країні має санвузли досить скромних розмірів, що не дозволяє урізноманітнити дизайн цих приміщень.

душова кабіна у приватному будинку

Якщо бути більш точним, то можна застосувати словосполучення - «не дозволяло різноманітити». Ще до появи у продажу душових кабін, домашні умільці намагалися розширити простір в приміщенні ванної кімнати. Шляхи для цього вибиралися різні, залежно від можливостей планування квартири.

Заощаджуємо простір

в стилі модерн з парогенератором стильна душова кабіна в інтер'єрі

Самим екстремальним способом була відмова від ванни, замість якої влаштовувався слив прямо в підлозі і пристрій закріпленого на стіні душа. Для того, щоб уберегти інший простір від бризок води, район душа відокремлювали фіранкою з пластику. Звільнилася площу можна було використовувати для зберігання пральної машини, установки шафки.

кабіна зі скла dushevye-kabiny_06 dushevye-kabiny_07 dushevye-kabiny_08

З появою у продажу різноманітних моделей душових кабін, на них в першу чергу звернули увагу власники малогабаритних квартир. Оскільки практично в той же самий час почали активно купувати автоматичні пральні машини, то з'явилася необхідність виділити місце для установки цього корисного агрегату. У малогабаритній кухні, де насилу розміщувалися плита, стіл і холодильник місця не було.

Стильний інтер'єр завдяки склу

dushevye-kabiny_09 dushevye-kabiny_10 dushevye-kabiny_11 dushevye-kabiny_12

Єдиний можливий варіант, який можна було використовувати для цієї мети - змінити інтер'єр ванної кімнати, замінивши звичну ванну компактної душовою кабіною. Для основної маси власників житла можливість отримати в ванном приміщенні вільне місце і стало стимулом відмови від ванни на користь душових кабін.

Якщо подивитися на фото в каталогах компаній, що займаються продажем сантехніки, то видно, наскільки різноманітний дизайн пропонованих покупцям душових кабін. Вони розрізняються за зовнішнім виглядом, за розмірами, а також за функціональністю.

в єгипетському стилі dushevye-kabiny_14 dushevye-kabiny_15 кабіна зі зручною поличкою-підставкою

Самим раціональним варіантом покупки (оскільки йдеться про малогабаритній ванній кімнаті), буде придбання компактної напівкруглої душової кабіни, за допомогою яких інтер'єр стане більш сучасним, а саме приміщення отримає достатньо місця для установки пральної машини.

Вибираємо піддон

Найменший розмір піддону у душових кабін, що визначає площу займаного нею місця, виробники пропонують 70 х 70 см, але не слід очікувати від такого душового пристрою особливої ​​функціональності. У випадку, якщо є можливість виділити під кабіну площа, розмір якої 90 х 90, то можна разом з кабіною отримати в користування гідромасаж, пристрій для масажу ніг, сауну, програмування температури води і ще багато всяких «корисностей».

dushevye-kabiny_17 OLYMPUS DIGITAL CAMERA обробка плиткою dushevye-kabiny_20

На фото можна помітити, що глибина піддону теж буває різною. При відсутності в приміщенні ванній глибокий піддон, наявний в душовій кабіні, стане вельми корисний. Його можна використовувати для дрібної прання, замочування білизни, а деякі навіть використовують його для купання маленьких дітей.

dushevye-kabiny_21 dushevye-kabiny_22 стильні розсувні дверцята варіант з підсвічуванням душова кабіна з гідромасажем

Якщо вдало підібрати душову кабіну за кольором, вибрати гарне і зручне виконання її дверей, вдалий дизайн зовнішнього вигляду, то вона радикально змінить весь інтер'єр приміщення, перетворивши його в сучасну і стильну ванну кімнату.