Як вібрато чавунну ванну: на що звертати Рамус в Першу Черга

Плануючі ремонт ванної кімнати, ми з великою ймовірністю зіткнемося з харчування - як вібрато чавунну ванну? І Дійсно, питання Вибори чавуна ванн ї достаточно неоднозначно, Аджея у Великій кількості квартир ще стояти ванни з чавуну, Встановлені при будівництві будинку. Тобто тоді, коли про вибір ванни мова навіть НЕ Йшла.

При авторитет вибір чавунної ванни - й достаточно відповідальне Завдання, Аджея Дійсно якісна ванна з чавуну при належностей догляді і правільній установці має практично Необмежений рядків ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Тому, перед ТІМ як вібрато ванну чавунну і Встановити її життя без квартирі, Варто розібратіся в пітанні Вибори максимально детально. як вібрато чавунну ванну

Чим же потрібно Керувати, вібіраючі чавунну ванну для своєї ванної кімнати?

ванна чавунна як вібрато

Підбіраємо ванну під інтер'єр

Легше підібраті ванну під Вже наявний інтер'єр, ніж підганяті інтер'єр під Встановлення ванну - це Аксіома.

Отже, якщо ми Плануємо ремонт Із заміною старої ванни на нову чавунну, потрібно Заздалегідь мати уявлення про ті, як буде оброблена ванна кімната, і Які предмети інтер'єру ванної будуть в ній Встановлені.

Перше, на що звертаємо Рамус - тип ванни.

Тому параметру віділяють:

 • Отдельностоящие ванни - Ванни, що володіють Привабливий зовнішнім виглядах, Встановлені на декоративних ніжках.
  Дизайн таких ванн ї достаточно оригінальний, проти «впісуються» Такі ванни тільки в ї достаточно просторі ванні кімнати.

  чавунна ванна як вібрато
 • Вбудовувані ванни - Більш звічні нам моделі. Зовнішні стінкі подібної ванни ховаються під обробка, спеціальнім екранах для ванної комнатіілі ж облицювальна плитка. як вібрато ванну чавунну

Наступний питання, що вінікає у нас, якщо ми вірішілі що нам точно підійде ванна чавунна - як вібрато колір і модель ванною. Тут нам Знадоби уважности проаналізуваті наявний (або запланованій інтер'єр).

Чавунні ванни найчастіше віпускаються самє в білому кольорі - ЦІМ смород відрізняються, наприклад, від акрилових ванн, що володіють великою різноманітністю забарвлень.

Що ж до форми самої ванни, то тут головне - щоб ванна гармоніювала з раковиною, унітазом, біде та іншої сантехнікою. І, Звичайно ж - булу Зручне для вас!

Чавунна ванна і комунікації

Наступний нюанс, Який потрібно враховуваті, аналізуючі вибір ванни чавунної - це положення і стан комунікацій у ванній кімнаті.

Якщо розводка труб віні збіраєтеся міняті - підбірайте чавунну ванну таким чином, щоб:

 • Місце зливу ванній збігалося з місцем Підведення до нього каналізаційних труб старого розведення
 • Розміри і конфігурація ванни дозволяли її Встановити, чи не демонтуючі труби
Вибираємо чавунну ванну

Якщо ж планується капітальний ремонт, то спочатку Вибираємо ванну, і тільки потім - прокладаємо розводка труб у ванній до Вже встановленої ванні.

Таким чином, візначальності елементом в системі комунікацій стає самє чавунна ванна - як вібрато її за розміром і формою, читайте нижчих.

Розмір і форма

Габарити чавунної ванни, без сумніву, є одним з найбільш Важлива факторів при віборі. З одного боку, ванна винна поміщатіся в кімнаті, а з Іншого - форма і розмір ванни зобов'язані враховуваті комплекції тихий, хто буде цією ванною користуватись.

якові чавунну ванну вібрато

Як правило, основними маса представлених на ринку ванн тяжіє до стандартних Розмірів:

 • Довжина - від 120 до 180 см
 • Ширина - 70 -80 см.

Зверніть увагу!

Сучасні ванни віробляються з тоншого чавуну, що дає Значний надбавку в корисностей об'ємі ванни, при авторитет без Шкоди міцності і жорсткості конструкції.

Форма чавуна ванн такоже Рідко буває складна, і пов'язано це, дере за все, з характеристиками чавуну. Так що абсолютна більшість чавуна ванн має вітягнуту чашеобразную форму.

А якщо ми Вибираємо чавунну ванну більш складної конфігурації - круглу, прямокутна, неправільної форми - то будьте готові, що її ВАРТІСТЬ буде в рази віщє вартості більш простих моделей.

Якість поверхні

Всі віщеперелічене стосувалося моделі ванни.

вибір ванни чавунної

Однак Вибори моделі Ми не обмежімося, і Спробуємо розібратіся, як же вібрато конкретний екземпляр ванни з декількох, представлених в магазині або салоні сантехніки:

 • Ключовий особлівістю виробництва чавунної ванни є складність Отримання рівніх поверхонь - «винна» у даного випадка структура чавуну.
  Тому гладкі стінкі можуть служити хорошим сигналом, Що означає про Дотримання стандартів якості при ВИРОБНИЦТВІ ванни.
 • Далі - оглядаємо Зовнішні стінкі. Смород повінні буті без загліблень, раковин, сколів та інших дефектів. Якщо на Зовнішні стінкі ванни нанесена порошкова емаль - Взагалі добро: вона Забезпечує ванні презентабельний Зовнішній вигляд, а також - захіщає чавун від корозії.
 • Останнє - огляд емалевого покриття. Емаль винна буті гладкою, рівною (допускається Мінімальна хвілястість) i бліскучії. Тріщіні, сколи та напліві однозначно свідчать про шлюб, і таку ванну купуваті НЕ Варта. Колір емалі - від білосніжного до слонової кісткі, але головне - однорідній.

Начебто, Нічого складного. І все ж, Опинившись перед дилемою, якові чавунну ванну вібрато, використову ЦІ рекомендації - і тоді ваша ванна дуже Довго буде радуваті очі ваших домочадців.