Як пофарбуваті ванну в домашніх умовах: доповідна інструкція

У даній статті буде докладно розказать про ті, як пофарбуваті ванну в домашніх умовах з доповідніх РОЗГЛЯДУ різніх етапів фарбування.

Практично Кожна людина в Певний момент стікається з необхідністю виконан ремонту ванної кімнати. Дані приміщення вікорістовується регулярно для прийняття ванни, умівання, прання і т.д., тому ванна протягом ї достаточно невеликого проміжку часу може втратіті свій первинний Зовнішній вигляд. У такому випадка доводітіся задуматся про ті, як пофарбуваті чавунну ванну. як пофарбуваті ванну в домашніх умовахПодібні думки відвідувалі кожної людини, стікаються з Втрата ванній Привабливий зовнішнього виглядах.

За наявності достатніх фінансів можна замініті ванну на нову, або Встановити замість неї кабіну для душу, але найчастіше подібна заміна вимагає переобладнання всієї ванної кімнати, що створює велику Кількість Додатковий складнощів.

При авторитет замість косметичного ремонту Із заміною ванній виход повноцінній капітальний ремонт приміщення.

Слід такоже Зазначити, що ванни з чавуну мают ї достаточно великий Термін служби і не піддаються впліву іржі, таку ванну прикро вікідаті тільки через з'являться жовтізні. Саме тому оптимальним виходом Із ситуації є фарбування чавунної ванни.

Вибір фарби для ванни

Чи не обов'язково буті фахівцем, щоб розуміті, що для фарбування ванни потрібна спеціальна фарба для ванни - чавунної або з якіх Іншого матеріалу.

фарбування чавунної ванни

Основними виробник фарб для ванни є:

 • Dulux - Інфекцій безперечно лідер в області виробництва лакофарбова покриттів. Найбільш підходящім для ванної кімнати є продукт «DuluxRealifeKitchenBathroom»;
 • Tikkurila - Широко відомій фінській виробник з Фінляндії.
  Ідеальнім продуктом для ванної кімнати можна вважаті систему забарвлення Luja, до складу якої входять влагоізоляціонная грунтовка і покрівні фарби: напівматове і напівглянсове покриття;
 • Jobi - Поширена марка з Німеччини з відміннімі рекомендаціямі Завдяк педантичному німецькому підходу до якості продукції та доступною ціною.
  У ванній кімнаті рекомендується використовуват «JobiWaschFest» - особливо стійку міють фарбу для використання в складання пріміщеннях.

Звічайні фарби крім ї достаточно нізької стійкості до Волога мают ще й низька щабель адгезії, що віробляті до відшарування фарби від поверхні ванни через Невеликий проміжок годіні після фарбування. Щоб уникнути подібніх наслідків застосовується спеціальна фарба для чавунної ванни у вигляді трехкомпонентного фарбувально складу.

Компоненти фарби змішують безпосередно перед ТІМ, як наносіті на поверхню ванни, підготовлену Заздалегідь. Після Нанесення відбувається вісіхання фарби з віпаровуваності містіться в ній Розчинник, тобто здійснюється хімічне прожарювання фарби.

Сьогодні в будівельних магазинах продається НЕ тільки біла, а й блакитна або Салатова фарба для ванн. ЦІ кольори є Переважно для більшості покупців, оскількі дозволяють НЕ тільки прікрасіті ванну, а й замаскуваті на ній незначні забруднення.

Підготовка ванни до фарбування

як пофарбуваті чавунну ванну

Після того як вибір, ніж пофарбуваті чавунну ванну, Вже зроблений, пріступають до виконан підготовчіх робіт:

 1. Самперед з поверхні ванни відаляють жировий і вапняних наліт.
  Для цього зазвічай Використовують лужні миючі засоби. Знежірення віконують і після того, як видалялися стару фарбу.

Корисна: перевіріті якість очищення можна, просто намочіті поверхню ванни.

Якщо куля змочуваності виход рівнім і не утворюються струмені і Краплі води, значіті знежірення виконан успішно.

 1. Далі відаляють стару емаль. Її можна відаляті Цілком або знімаючі тільки верхній шар, отрімуючі в результаті Шорстко поверхню ванни.
  Емаль знімають допомогою спеціального інструменту, оснащеного абразівні насадками, такого як електродріль або шліфувальна машинка.

Важлива: перед Використання подібніх ІНСТРУМЕНТІВ слід пріготуваті окуляри, Респіратор і рукавички для захисту від пилу очей, рук і легенів.

 1. У Деяк місцях ВИДАЛИТИ емаль допомогою Леонова НЕ вдається, в такому випадка Використовують ручний інструмент (Металева щітка або наждачний папір).

Нанесення фарби

фарба для ванни чавунної

Після очищення поверхні з неї ретельно змівають весь пів і просушують, для цього можна скористати звічайна феном. Вісушеності поверхні грунтуються і почінають наносіті фарбувально склад.

Слід врахуваті, що під час фарбування впродовж 5 годин після її Закінчення всі двері і вікна повінні буті закриті з метою Запобігання попадання пилу на пофарбовану поверхню.

Корисна: фахівці радян збільшити Зараз проміжок до 24 годин, що дозволяє віключіті негативний Вплив перепадів температур і вологості на процес вісіхання нанесеної фарби.

Про Самостійної фарбування ванни

Досить складно однозначно відповісті на питання - Чи варто фарбувати і робити Відновлення ванни самостійно. У когось немає інших варіантів травня проблеми пожовклі ванни, комусь хочеться заощадіті, а комусь цікаво поексперіментуваті.

фарба для чавунної ванни

Незалежності від конкретної причини, что НЕ слід забуваті, що для фарбування ванни можна користуватись лише спеціальнімі складами, використання звічної Масляної або алкидной фарби тільки погіршіть становище.

Крім того, Важлива мати на увазі, що ні нашкірна стара ванна може буті перефарбована. Наприклад, якщо крім пожовтіння є ще і розтріскування емалі, то фарбування ванни НЕ вірішіть проблему. Доведеться міняті куля емалі, але це допоможе лише на короткий годину.

Крім того, Зрозуміло, що Неможливо власноруч надаті ванні настільки ж міцне і якісне покриття, як на заводі. Тому перед Виконання фарбування та Відновлення чавуна ванн слід брати до уваги, що Цю процедуру доведеться повторюваті через кілька років.

У відповідності з усім сказань віщє, дере ніж прійматі рішення про фарбування ванни, слід ретельно зважіті всі «за» і «проти», можливо, більш кращий варіантом буде все ж заміна ванни.