Установка акрілової ванни: правильна послідовність

Сьогодні все більше власніків квартир і будинків роблять вибір на Користь ванни, віконаної з акрилу.

Розглянемо, як може буті виконан установка акрілової ванни своїми руками. установка акрілової ванни

Переваги і Недоліки акрилових ванн

У будь-якому великому магазині, що торгує сантехнікою, можна Побачити Величезне асортимент ванн з акрилу. Моделі відрізняються за Кольорах і формою і віглядають дуже сучасности, так що вінікає питання як вібрато акрилову ванну правильно.

Які ж достоїнства є у акрилових ванн?

 • Самперед, хочеться віділіті їх зовнішню пріваблівість. Акрил - це полімер, Який НЕ віцвітає з Годін і здатно вітрімуваті ї достаточно серйозні НАВАНТАЖЕННЯ.
 • Ванни з акрилу відмінно утрімують тепло і володіють гладкою поверхнею. Остання обставінні НЕ тільки підвіщує комфортність використання ванни, але і полегшує догляд за нею.
 • Акрилові ванни Важа Небагато, тому з їх монтажем може впоратіся одна людина.

До недоліків слід Віднести:

 • Чи не дуже великий Термін служби, якщо порівнюваті з якіснімі моделями з чавуну.
 • Чутлівість до механічніх пошкоджень. Хоча цею недолік ї достаточно умовний, оскількі ремонт акрилових ванн можна зробити самостійно, скоріставшісь ремкомплект, Які продаються в тихий же магазинах, що і ванни.
 • Якщо Придбай ванна акрилова - установка проводитись з використаних Жорсткий каркаса, інакше ванна Швидко Втрата форму.

Критерії Вибори акрілової ванни

установка кутовий акрілової ванни

При віборі ванни слід звернути Рамус на наступні деталі:

 • Розмір і форма. Вибір тут поклади від бажання покупця і Розмірів приміщення, В якому планується ставити ванну. Ванни з акрилу віпускають у великому асортименті.
  Можна знайти і класичну форму купелі, і орігінальну багатокутну ванну. Слід пам'ятати, що якщо звертаючи кутова акрилова ванна - установка моделі потребують мінімум площі. А от для монтажу круглої ванни, навпаки, потрібно пространстве приміщення.
 • Ідеальність поверхні. Перед покупкою модель слід уважности озірнутіся, поверхня винна буті Ідеально гладкою і рівною.
  При віявленні подряпін, горбків, нерівномірності відтінку Варто відмовітіся від покупки, тому що ЦІ дефекти вважаються браком.
 • Товщина листа. Внутрішня Поверхня ванни з акрилу, як правило, утворена листом полімеру товщина 2 або 4 мм, рідше - 6 мм.
  Щоб Побачити фактічність товщина шару потрібно уважности озірнутіся бортик ванни, на якому можна Побачити всі шари матеріалу.
 • Крім акрилу для виготовлення ванни Використовують Кріпильні шари, що додаються ванні жорсткість. Це може буті скловолокно або поліуретан.
  Щоб дізнатіся, Який з ціх матеріалів застосовання, й достаточно провести по Зовнішній поверхні ванни Долона. Скловолокно дає ребристий рельєф, а поліуретановій куля буде абсолютно гладким.

Можна провести кілька простих тестів, щоб візначіті якість ванни.

По-перше, Варто постукаті по бортику ванни, звук при авторитет винен буті глухим.

По-друге, потрібно докласті до зовнішнього бортику ванни запалений кишеньковий ліхтарик, якщо з внутрішньої сторони не буде видно світла, значіті, ванна якісна.

Крім того, хороші ванни НЕ видають різкого хімічного запаху, на відміну від дешевих підробок.

ванна акрилова установка
 • Далі коштуваті уточніті, що входити в комплектацію ванни. Якщо модель продається в базовій КОМПЛЕКТАЦІЇ, то, як правило, крім самої ванни в неї входити лише інструкція з використання.
  При прідбанні розшіреній КОМПЛЕКТАЦІЇ, покупцеві запропонують раму-каркас для установки, слив-перелив, декоративний екран, набори для монтажу.

Кріпильна рама-каркас - це конструкція, необхідна для установки ванни, вона НЕ може буті універсальною, оскількі розробляється окремо для кожної Серії ванн.

 • Зрозуміло, Варто звертати Рамус і на ті, де проведена ванна. Перевагу потрібно віддаваті зарекомендувалі Собі маркам.
  Наприклад, великою популярністю корістуються ванни тритон. Цей виробник пропонує Величезне асортимент ванн, що відрізняються за формою і наявності різніх опцій.

Методи установки акрілової ванни

акрилова ванна установка

Після того як ванна звертаючи ї куплена, її потрібно Встановити. Причому зробити це потрібно правильно, інакше вона Незабаром деформується.

Майстри застосовують Такі методи установки ванн з акрилу:

 • Установка на ніжки і раму-каркас, яка продається в комплекті з ванною. Цей варіант з установкою на каркасі є Найшвидший у віконанні.
  Деякі майстри радян ставити ванну на раму з бруса (при відсутності ніжок в комплекті), однак це рішення не можна назваті вдаліну, оскількі дерев'яні деталі Швидко руйнуються під вплива волога.
 • Установка ванни на каркас, виготовлення з цегли.
 • Комбінований спосіб, що Полягає у вікорістанні і Заводська ніжок і підставок з цегли.

Який спосіб вібрато? Діло хазяйське. Однак слід пам'ятати, що якщо монтуються акрилові ванни - установка на цегляний каркас вважається найбільш надійною.

У тій же година, цею спосіб найскладнішій, оскількі вимагає проведення найточнішіх розрахунків та вміння Виконувати кладку.

Установка прямокутної ванни з акрилу на ніжки

акрилові ванни установка

Розглянемо для качана найбільш простий варіант установки ванни прямокутної форми.

Нижчих наведена інструкція з встановлення акрілової ванни, скоріставшісь Якою провести всі роботи зможите і один чоловік.

 • Установка ванни на ніжки - це спосіб, передбачення виробника, тому ВІН, як правило, докладно описаний в інструкції.
 • Перший етап роботи - установка ніжок на акрилову ванну. Спочатку робиться розмітка, згідно з вказівкамі в інструкції, потім просверливаются відчіні для кріплень.

При просверливании отворів Важлива НЕ зробити їх надмірно глибокими І, ТІМ більше, что НЕ просвердліті ванну наскрізь.

Тому при віконанні роботи слід встановлюваті обмежувачі на Свердлов.

 • Після формування отворів, до ванни прікручуються спочатку направляючі каркаса, а потім і Самі ніжки.
 • Наступний етап роботи, коли монтуються ванни акрилові - установка сифона. Відбувається вона у три етапи. Спочатку підключається Верхнє, а потім нижня Зливні відчіні, після чого здійснюється складання сифона.
 • Тепер потрібно Встановити саму ванну і відрегулюваті горізонтальність її бортіків по рівню. Після того як ванна буде вірівняна, слід зробити Позначки на стінах, а ванну тимчасово відставіті убік.
 • Тепер по наміченої Лінії (відступівші на ширину бортика) слід Встановити монтажні гаки, Завдяк Яким ванна не буде деформуватіся, і відходіті від стіні.
 • Ванна ставити на місце. Тепер залиша тільки Встановити екран, щоб закрити монтажні конструкції і комунікації.

Установка ванни з акрилу на цегляний каркас

на Цеглина

Якщо ванна продавав без ніжок, то для її установки необхідно спорудіті цегляний каркас. Слід знаті, що спосіб установки на цеглу більш складні, тому при відсутності досвіду слід вдатися до допомоги фахівців.

Для установки ванни на цеглу слід побудуваті підставу з Цеглина так, щоб воно НЕ заважало Встановити сифон. У місцях прилягання ванни до стіні зручніше скористати такими ж даками, як і при установці ванни на ніжки. При вікорістанні комбінованого методу установки, ванну спочатку ставлять на ніжки, а потім роблять додаткові підпорі з цегли.

Установка кутовий ванни з акрилу

установка кутовий ванни акрілової

Кутові моделі ванн - це відмінне рішення для приміщень з невелика площею.

Розглянемо, як проходити установка кутовий акрілової ванни поетапна.

 • На Першому етапі слід перевіріті кут, під Якім сходяться стіні в місці установки ванни. Найчастіше, віявляється, що для Досягнення прямого кута потрібне проведення штукатурних робіт. Зробити це потрібно ще до того, як буде покладаючи плитка або Виконання Інший варіант ОБРОБКИ стін.
 • Після того, як стіні вірівняні (точність слід перевіряті Косинцев), можна класти плитку, так як ванна встановлюється Вже після завершення ОБРОБКИ.
 • Потрібно зауважіті, що установка кутовий ванни акрілової, так само, як і ванни прямокутної форми, можлива двома способами - тільки на ніжки або з прістроєм Додатковий підпірок з цегли. Другий спосіб більш трудомісткій, але і більш надійний.
 • Після того, як ніжки будуть прікручені, ванна ставити на місце. Необхідно, вікорістовуючі регулювання ніжок, вірівняті її так, щоб вона стояла строго горизонтально.
  Тепер потрібно зробити Мітки на стіні, відзначаючі Розташування бортіків ванни. Крім того, потрібно заміряті відстань від підлоги до дна ванни.
 • Тепер потрібно викластись підпорі з цегли. Смород повінні буті трохи нижчих, ніж заміряне відстань від підлоги до дна ванни. Для цегляної кладки можна використовуват звічайній розчин на Основі цементу.
 • Перший етап завершено, щоб краще запам'ятати послідовність операцій, Варто наочно подивитись, як проходити установка кутовий акрілової ванни - відео інструкції можна знайти на сайтах, присвячений ремонту та будівництву.
 • До наступного етапу можна приступати не раніше, ніж через 12 годин, так як розчин винен встігнуті вісохті.
 • Потрібно перевіріті сполучення систем зливу ванни і каналізації, всі стики труб слід промазаті герметиком.
 • Тепер можна встановлюваті ванну. Рекомендується підставу перед установкою змастіті герметиком, а зазор між дном ванни і підставою заповнити монтажною піною.
 • Після установки ванни і Підключення до системи каналізації, в неї слід набраті воду і дати Постоята до застігання піні.
 • Кріплення ванни до прілягла стін здійснюється так само, як і при установці Прямокутній ванн.

Щіліні між стіною і бортом ванни слід закрити клеїться стрічкою з сілікону.

Висновки:

Таким чином, роботи з установки ванн з акрилу Цілком можуть буті віконані однією ЛЮДИНОЮ, навіть якщо ВІН НЕ має відповідного досвіду. Перед Качаном робіт слід уважности ознайомітіся з Інструкцією і подивитись в інтернеті, як проходити установка кутовий ванни акрілової - відео краще будь-якого Опису дасть ВІДПОВІДІ на всі питання.