Установка гідромасажною ванни: інструкція по кроках

Установка гідромасажною ванни своїми руками, нерідко званої джакузі, є й достаточно складання процесом. Вона має, в порівнянні зі звічайна аналогами, кілька відмінніх Особливе.

У даній статті ми розповімо про ті, як зробити монтаж цього пристрою правильно. установка гидромассажной ванни

Що потрібно врахуваті, при віборі джакузі

У джакузі вбудовується система гідромасажу. Вона складається з насоса, водозабірніком і форсунок.

Вода насосом вікачується через водозабірна прістосування, проходити по шлангах і подається під лещата у форсунки для гідромасажу. Смород влаштовані так, що вода, на віході з них, перемішується з повітрям. Завдяк авторитет посілюється Вплив струменів Повітря.

Підключення гідромасажною ванни

Перед ТІМ, як Встановити гідромасажну ванну, Врахуй, що види форсунок Різні. Від цього буде залежатися тип масажу, наприклад, спини або попереково відділу.

Деякі моделі джакузі мают аерокомпрессор. ВІН дає можлівість запускаті турбо режим, Який посілює струмінь, подаючись більш Повітря.

Є ванни і з режимом аеромасажу. Здійснюється ВІН Особливе форсунками, що знаходяться на дні джакузі. Подібна дія відмінно тонізує м'язи.

Дорогі різновиди ванн володіють Додатковий опціямі:

 • хромотерапією - Лікувальний Вплив світлом;
 • озонотерапією - Лікування кіснім;
 • ароматерапією - Цілющий Вплив різніх запахів.

Дані Функції включаються регуляторами, кнопками або кранами. Смород управляються пневматика, Завдяк авторитет досягається абсолютна електрична безпека.

У джакузі змішувач ставити прямо на неї. ЦІМ Підключення гідромасажною ванни відрізняється від звічайна аналогів, для якіх крани кріпляться на стіні.

Система зливу і переливу на джакузі напівавтоматічна. Ручкою, что розташовується, зазвічай, на отворі переливу, треба Відкрити клапан в злівному отворі. Якщо вода доходіті до рівня переливу, то просто злівається в отвір, розташованій під ручкою.

І Останнє, що треба знаті перед ТІМ, як Встановити ванну з гідромасажем - деякі моделі джакузі володіють дренажем. При його допомозі вода Постійно ціркулює в чаші.

Монтаж гідромасажною ванни

 1. як Встановити гідромасажну ванну

  Джакузі розраховуються на Тиск в системі водопостачання в 4/5 атмосфер.
  Зазвічай, в наших Мережа дані величина не перевіщує. Альо, краще підстрахуватіся і захістіті дорогий Пристрій від несподіванок.
  Тому, спочатку поставте на ванну редуктор тиску.

 2. Такоже треба змонтуваті і фільтри для очищення води. Вода в наших водопровідніх системах немає відрізняється особливо чистотою, в ній багато різніх домішок.
  Форсунки джакузі чутліві до якості води, якщо віні обладнаєте ванну багатоступінчастої фільтрацією, смород Швидко засмітяться.
 3. Колі відбувається установка ванни з гідромасажем, бажано, щоб при розводці труб у ванній Водопровідні труби розташовуваліся близько до водоспожівальні прілаштуваті.
  Враховуйте і та обставінні, щоб доступ до ділянки з'єднання джакузі і труб БУВ легким, це Суттєво спростить роботу, якщо вінікне потреба у від'єднанні ванни, якщо вінікне питання як зробити ремонт у ванній.
 4. Далі, чашу потрібно поставити на ніжки там, де ві визначили для неї місце. Точно за рівнем, за допомогою регулювальна болтів, виставте висота джакузі.
  Слід Зазначити, що іноді ванна монтується на особлівій кріпільної рами.
 5. Злив джакузі, обов'язково, винен буті трохи віщє, ніж каналізаційний розтруб.
  Колі вами встановлюється гідромасажна ванна своїми руками, Зараз параметр винен буті не менше ніж 10 см. В основному, монтаж злівної системи для джакузі такий же, як і для звічайна аналогів.
 6. До Водопостачання подібні ванни підключається, такоже, за звічайна схемою. Не забудьте, при авторитет, герметізуваті всі Вузли з'єднань, а такоже ущільнюваті їх, у міру необхідності, допомогою прокладок.

Підключення ванни до електрики

Зверніть увагу!

Підключення ванни з гідромасажем до електромережі є найбільш відповідальною стадією робіт. Вода - це відмінний провідник електрики.

Тому, всі елементи джакузі, під'єднуються до мережі і мают безпосередній контакт з водою, вімагають граничної акуратності при монтажі.

Підключення ванни з гідромасажем

Ділянка Здійснення електротехнічніх робіт обесточьте Повністю. При монтажі ванною в пріміщенні відключіть рубильник. При роботах з електрощітом, відключіть і його.

Колі встановлюється ванна з гідромасажем - інструкція Говорити про ті, що підключаті її до мережі необхідно допомогою три кабелю.

Розетка обов'язково винна мати заземлення і розташовуватіся таким чином, щоб перебуваючих в джакузі, ві не могли до неї дістаті.

Іншімі словами, відстань від неї до краю ванною Винне буті не менше 0.7 м. Оптимальний же варіант, коли розетка Взагалі перебуває поза пріміщенням.

Її потрібно підключаті до щита через Пристрій захисних Відключення (УЗО), а такоже автомат. Врахуй, що ПЗВ винен буті окремим, а не загально для Всього будинку або квартири. Для цієї мети, перед ТІМ, як підключіті гідромасажну ванну до мережі, віведіть від розетки тріжільній кабель (тобто - фаза, заземлення та нуль).

Такоже можна здійсніті під'єднання джакузі до Електрика і через вимикач. Смород часто входять в комплектацію ванни. Його, такоже, Найкраще поставити поза межами ванного приміщення. Вимикач заземлюється, як і розетка, допомогою три кабелю.

Поєднуючі мережеві проводиться та кабелі, що йдут від гідромасажною ванни, будьте гранично уважні. Їх не можна плутаті, стежте за ТІМ, щоб нуль дрота з'єднувався з нулем джакузі, фаза - з фазою, а заземлення Було прієднано до заземлення.

Останній факт про ванни з гідромасажем - установка її у ванній кімнаті в панельному або приватному будинку полегшується тією обставінні, що дрота в усьому світі мают єдину колірну маркування.

Блакитний колір означає нуль, коричневий, білий або червоний - це фаза, жовто-зелений позначає заземлення. Так що, насправді, помілітіся тут ї достаточно Важко.