Як зробити ремонт ванної кімнати в хрущовці

З думкою, що хрущовки не надто зручні для проживання, погодяться багато. Вузькі передпокої, прохідні кімнати зовсім не зручні, на вузькій кухні незатишно, а про ванну кімнату вже і говорити не доводиться.

Методи, якими користуються сучасні будівельники, дозволяють перетворити хрущовку в квартиру, де ви будете почувати себе комфортно.

Ваша квартира буде виглядати дуже стильно. Крім того, кожен квадратний метр буде використовуватися максимально раціонально, а це означає, що житло стане не тільки затишним, але і практичним.

ванна в хрущовці після ремонту вийшов ремонт в одній з хрущовок v-hrushevke_08 plitka-hrushevka_04

Поради від професіоналів

У цьому зв'язку варто окремо згадати про ванній кімнаті в хрущовці. Всім відомо, яку маленьку площу мають санвузли в будівлях подібного типу, тому багатьом здається, що її не так вже й просто зробити зручною, практичною і стильною.

Якщо ви запланували виконати ремонт у ванній кімнаті, зверніться до фахівців, щоб вони склали для вас детальний план майбутнього інтер'єру.

Ситуація ускладнюється тим, що на кількох квадратних метрах необхідно розмістити ванну (душову кабінку), унітаз, умивальник, пральну машинку, багато господарів цей список доповнюють ще й бойлером.

Оптимальним варіантом у даному випадку стане установка кутових елементів - так вам вдасться звільнити досить багато простору. Якщо ви не любите приймати ароматичні ванни, то тоді заощадити простір ви зможете, замінивши душовою. Тим більше, що на сучасному ринку сантехнічної продукції ви зможете знайти самі різні моделі, частина з яких оснащена спеціальними місцями для сидіння. Так ви зможете розслабити свої ноги, частково зануривши їх у воду. Для установки і підключення системи запросіть майстра.

v-hrushevke_12 plitka-hrushevka_07 v-hrushevke_13

На місці, яке вам вдалося заощадити, ви можете поставити пральну машину, а рукомийник вибрати не стандартний, а сучасний, модний і стильний умивальник. Тим більше, що в магазинах ви побачите оригінальні дизайнерські моделі.

Під умивальником легко можна облаштувати зручний шафка, в якому сховається водопровідна труба, а також розмістяться самі різні предмети, починаючи з шампунів і бальзамів і закінчуючи милами, пральними порошками та іншими миючими засобами. При цьому важливо пам'ятати про те, що підхід до всіх елементів був вільним. Також в шафці або в лжестенках «ховають» основні труби.

Ми вже говорили про те, що в хрущовках санвузол, як правило, поєднаний. Якщо сім'я невелика, то така особливість не принесе великих незручностей жителям великих проблем. Але що ж робити якщо на одній площі проживає більше двох осіб.

Багато хто говорить, що приміщення, в якому одночасно знаходяться і унітаз і душова, виглядає малопривлекательно і громіздко. Однак якщо плануванні підійти професійно, то ванна кімната буде досить простора.

Збільшити площу санвузла, правда, на цей раз тільки візуально, вам допоможуть маленькі секрети, якими користуються дизайнери інтер'єрів. Про це, власне, на самому початку. Мова йде про колірних рішеннях. Оскільки така кімната - найменша, то для її обробки вам потрібно використовувати тільки світлу плитку. Це може бути поєднання декількох кольорів (не більше трьох) або рельєфний малюнок. Для стін ви можете використовувати водостійку фарбу, на підлогу укладіть міцну плитку.

plitka-hrushevka_09 v-hrushevke_15 plitka-hrushevka_13

Да буде світло!

І найголовніше - не забудьте про правильне освітлення. Ванна кімната повинна висвітлюватися з декількох джерел. Над умивальником і дзеркалом він може бути локальним. А ось на стелі він повинен виходити з декількох джерел і розсіюватися по всьому приміщенню. Фахівці рекомендують встановлювати у ванній кімнаті підвісні стелі. За допомогою різних рівнів ви можете добитися того, щоб світло виходило з різних рівнів, висвітлюючи різні куточки приміщення.