Ванна з джакузі - релаксація у вашому будинку

Ванна з джакузі поки ще залишається показником статусу, але при цьому вона є корисним пристроєм, який в силах підняти настрій ввечері після напруженого робочого дня. Відгуки власників таких моделей це підтверджують. Тому такий пристрій рекомендується всім. Важливо тільки, щоб габарити кімнати і бюджет дозволяли виконати підключення.

Користь джакузі

  1. Потоки води позитивно впливають на нервові закінчення, що знаходяться на шкірі. Тому від процедури тіло отримує розслаблюючий ефект, які дуже необхідний після стресів. І відгуки в Мережі підтверджують такий ефект.
  2. Струмки води точково впливають на ділянки тіла, завдяки цьому з крові виходять токсини, починає швидше рухатися лімфа. Все це призводить до нормалізації обміну речовин. Тому все тіло людини відчуває сприятливі відчуття.
  3. Жири більш оперативно розщеплюються в результаті впливу потоків води з бульбашками повітря. Такий ефект найбільш важливий для слабкої половини людства. Адже жінки часто зациклені на проблемі зайвої ваги, навіть якщо його немає. Допоможуть гідромасажні процедури і в боротьбі з целюлітом. Шкіра стає пружною і еластичною. Для цього можна спробувати зробити фото до і після.

Джакузі в інтер'єрі

Вибираючи ванну з джакузі, варто звернути увагу не тільки на її розмір, а й на матеріал, з якого вона виконана. Адже продумати потрібно заздалегідь, де і як буде розміщена ця конструкція, оскільки важливо не тільки зберегти дизайн інтер'єру, але і підкреслити його, зробити гідним хорошого фото.

vanna-s-dzhakuzi-01 vanna-s-dzhakuzi-02 vanna-s-dzhakuzi-03 vanna-s-dzhakuzi-04 vanna-s-dzhakuzi-05

Звичайно, якщо розміри приміщення невеликі, тоді можна зупинити свій вибір на кутовий моделі, і за відгуками це найпопулярніший шлях. Однак при достатній кількості простору в кімнаті можна розмістити круглої або овальної форми конструкцію прямо в центрі приміщення.

Особливості конструкції

При невеликих розмірах ванни конфігурацію слід підбирати так, щоб форсунки були спрямовані на поперек, стопи і шию - основні ділянки, найбільш чутливі до масажу.

Управляється конструкція з джакузі по-різному. У простих моделей може бути і один режим, що значно обмежує отримання задоволення - ефект тільки від одного виду масажу.

Більш дорогі і функціонально насичені системи можуть створити складні види масаж, мати пристосування для ароматерапії. Це тільки посилює розслаблюючий ефект.

Пристрій

Сучасні зразки функціонують так. З ванни береться вода, яка вирушає в систему. Там вона змішується з повітрям, а потім під тиском подається назад в ємність.

Тому особливу увагу при виборі ванни слід приділити гідромасажною системою, оскільки від неї залежить ефект джакузі.

А продуктивність гідромасажу залежить від кількості та конфігурації форсунок.

Матеріал

Що стосується матеріалу, то така конструкція може бути виконана з метакрила, куарила, проте найпоширенішим залишається акрил. Це прекрасний матеріал, який дозволяє створювати самі мудрі форми.

Вибираючи виріб, варто оглянути:

  • структуру поверхні матеріалу, з якого виконана конструкція. Вона повинна бути однорідною;
  • ніяких плям бути не повинно, колір повинен бути однорідним;
  • при цьому товщина матеріалу не повинна бути менше п'яти міліметрів.

Що стосується альтернативних матеріалів, то зараз ще можна знайти чавунні і сталеві зразки. Однак враховуючи їх високу теплопровідність, вони істотно поступаються перерахованим вище, тому й використовуються мало.

Форма і розмір джакузі

vanna-s-dzhakuzi-06 vanna-s-dzhakuzi-07 vanna-s-dzhakuzi-08 vanna-s-dzhakuzi-09 vanna-s-dzhakuzi-10

Збираючись підключити ванну з джакузі, неможливо не погодити її форму і розміри з приміщенням, де вона знаходитиметься. Тому дуже часто наші співвітчизники віддають перевагу кутовим пристроям. Такі моделі не тільки підходять для більшості існуючих у нас ванних кімнат, але й істотно збільшують вільний простір.

Стандартні ж ванни прямокутної форми можуть мати різні конфігурації у різних виробників. Це також слід врахувати при виборі.

Розміри

Слід знати, що для гарного гідромасажу буде потрібно глибина більше 40 см, а завдовжки хороша ванна повинна бути не менше 150. Такі розміри дозволяти отримати максимальне задоволення від використання цього пристрою з джакузі.

Що стосується конструкцій меншого розміру, то в них часто можна розміститися тільки сидячи. І їх використовувати варто тільки в тому випадку, якщо розміри ванної кімнати не дозволяють встановити більшу за габаритами модель.

Висновок

Вибравши відповідне пристрій, не забудьте озброїтися знаннями за самостійним підключенню або скористайтеся послугами фахівців. У будь-якому випадку варто почитати відгуки, тоді це прекрасне розслаблюючу винахід буде допомагати вам відпочивати після важкого робочого дня.