Як вибрати сидячу ванну 120х70

Наші обмежені «квадрати» квартир створюють певні проблеми при бажанні створити комфортне і функціональне житло.

Доводиться викручуватись, вигадувати різні прийоми, щоб результат вийшов найкращим. Якщо говорити про ванній кімнаті, то такі приміщення є одними з найменших за площею. Щоб розмістити в такому обмеженому просторі все необхідне, доводиться думати і експериментувати. І тут важливо спочатку постаратися спроектувати кожну дрібницю.

vybrat-sidyachuyu-vannu_8

Оскільки ванна - основний елемент ванної кімнати, слід правильно її розмістити, а також підібрати розмір. Якщо немає можливості або бажання встановлювати повнорозмірне виріб, можна розглянути сидячий варіант.

Детальніше про рішення

Дійсно, сидяча ванна - відмінне рішення для обмеженого простору. Сьогодні сантехнічний ринок пропонує великий вибір виробів. Тому кожен може підібрати для своїх умов свій формат, розмір і зовнішній вигляд. Найпоширеніший розмір виробів - 120х70.

Таке рішення прийшло до нас з давніх часів. У тій же Японії існувала традиція купання у високих дерев'яних бочках, де вода могла діставати шиї. Зараз на зміну деревини прийшли нові зразки: металеві, акрилові, скляні, кам'яні і так далі.

vybrat-sidyachuyu-vannu_3

Відмінне рішення - сидячий варіант. Хоча, звичайно, для повноцінної сім'ї такий виріб не є універсальним. Тому краще його використовувати як доповнення або як вихід, виходячи з обмеженого простору ванної кімнати.

Види

Матеріал

До речі, про матеріал. Сидячі ванни, як і інші, можуть бути:

  • чавунними;
  • сталевими;
  • акриловими.

Сьогодні дизайнерські рішення і технології дозволяють створити вироби самих незвичайних форм і розмірів. Сидячі варіанти зустрічаються закруглені, з плавними лініями. На фото можна побачити приклади.

vybrat-sidyachuyu-vannu_2

Якщо говорити про розміри, то стандартами передбачені такі зразки:

  • 100х70 см;
  • 120х70 см;
  • 150х70 см;
  • 120х110 см.

Сучасні зразки мають дверцята, що дозволяє більш комфортно використовувати виріб. Дверцята закривається, набирається вода, виконується процедура, зливається вода, відкривається дверцята.

vybrat-sidyachuyu-vannu_7

Чавунні сидячі ванни 120х70 - відмінний вибір. Вони прекрасно зберігають тепло, досить практичні, не вимагають особливих умов догляду. Єдиний їхній недолік - велика вага, який викликає складності при транспортуванні і монтажі. Однак ці проблеми лише разові, а при експлуатації велику вагу тільки покращує стійкість виробу.

vybrat-sidyachuyu-vannu_4

При цьому чавунні моделі дуже довговічні, тому їх не доведеться міняти через кілька років після установки. А якщо їх доповнити зручними ручками, тоді комфорт забезпечений.

vybrat-sidyachuyu-vannu_1

Тим не менш, певною популярністю користуються моделі розміром 120х70, виконані зі сталі або акрилу. У першому випадку споживач отримує невелику вагу, на відміну від чавунних виробів. При цьому вартість зразків вражає своєю доступністю. Однак потрібно бути готовими до шуму від удару води об дно ванни, а також тому, що матеріал погано утримує тепло. І якщо при експлуатації сталося пошкодження покриття, реставрацію потрібно проводити дуже швидко, оскільки експлуатація в такому стані може призвести до швидкого розвитку корозії і руйнування матеріалу - на фото.

vybrat-sidyachuyu-vannu_6

Акрилові сидячі ванни 120х70 - це більш сучасне рішення. Вони легкі, практичні, хоча і вимагають певної акуратності при експлуатації. На них не слід лити дуже гарячу воду, кидати предмети. Зате матеріал добре утримує тепло, в такій ванні приємно перебувати. Коли набирається вода в акрилову ванну, не створюється такого неприємного шуму, як у випадку зі сталевими виробами. При цьому в мінімальної цінової категорії моделі можуть позмагатися і з іншими, виконаними зі сталі або чавуну. Щоб підтвердити високу якість таких виробів, багато виробників дають гарантію на свою продукцію строком до десяти років.

vybrat-sidyachuyu-vannu_5

Сидяча ванна 120х70 - відмінний вихід для малогабаритній ванній

Яким би не був вибір: чавунна, акрилова або сталева ванна, важливо пам'ятати, що головне в цій кімнаті - комфорт. І навіть якщо приміщення дуже маленьке, завдяки застосуванню виробу розміром 120х70 з ручками та іншими доповненнями можна істотно поліпшити якість водних процедур. Це підтверджують і відгуки. Тому залишається лише звернути увагу на деякі функціональні та естетичні особливості моделей, щоб зробити остаточний вибір, який буде радувати при експлуатації за всіма показниками.