Коли застосовується душ Алексєєва

На даний момент придумано досить багато різних водних процедур для поліпшення здоров'я і самопочуття. Одним з таких є душ Алексєєва. Він створює паралельні потоки води, які направляються до тіла на високій швидкості. Ця процедура може замінити дії масажиста. Таким чином, можна обзавестися власним «масажистом», який буде завжди поруч.

dush-alekseeva_7

Що це?

Цей душ здатний створювати потік води, який буде направлений паралельно землі на відстань до п'яти метрів, не розсипаючись. І навіть якщо стати на цій дистанції, буде відчуватися вітерець від струменів води. Коли відбувається процес, це нагадує водоспад. У цьому випадку вода при зіткненні з перешкодою створює водну пил у великій кількості.

dush-alekseeva_3

За своєю суттю, душ Алексєєва являє собою єдину водну процедуру із застосуванням високого тиску, яка може застосовуватися в домашніх умовах. Підключити пристрій під силу навіть дитині - настільки простим у використанні воно є.

dush-alekseeva_5

Це не просто процедура для гігієни, такий душ дає можливість виробляти ефективне лікування деяких захворювань: целюліту, варикозної хвороби та остеохондрозу. При цьому організм буде розслаблятися завдяки струменям води і повітрю, що нагадає дію хорошого курорту.

dush-alekseeva_1

Особливості

Характерною конструктивною особливістю душа є сопла спеціальної форми. Діаметр отвору на виході складає близько 0,7 мм, а на вході - 5 мм. Подібне рішення не застосовується ні в яких інших пристроях. Це оригінальна розробка.

dush-alekseeva_6

В результаті утворюються тугі нитки води, які не розсипаються на відстані до 5 метрів, після чого перетворюються в дрібнокрапельне склад. Це все можна побачити на відео та фото.

Функціональні можливості

По суті, душ Алексєєва - це відразу кілька масажерів. По-перше, це голчасті пристрій високого тиску. Воно не має великої сили, оскільки її ще не знайшли струменя води.

dush-alekseeva_4

По-друге, це приємний і одночасно «сильний» прилад, який замінює флюідопунктури, - пристрій для стимуляції акупунктурних точок.

По-третє, це гідроіонізатор повітря, що створює гідроіонних в належному співвідношенні.

Душ Алексєєва нормалізує кровообіг, дозволяє ефективно лікувати, крім зазначених вище захворювань, ожиріння, набряки, захворювання опорно-рухового апарату. Адже багато складності можна легко пережити, якщо капіляри і судини організму знаходяться в доброму стані. Від цих складових залежить якість клітинного харчування.

dush-alekseeva_2

Не секрет, які зараз продукти можна придбати в рядовому супермаркеті. Їх склад, як правило, потрібно важко і довго вимовляти. І якщо такі продукти доводиться приймати в їжу, значить, потрібно якимось чином очищати організм. І багато в чому для цього знадобиться душ Алексєєва. Причому процедура відмінно підійде, наприклад, після алкогольного отруєння. Стан організму покращиться, здоров'я поправиться.

Головні особливості душа Алексєєва

  • Прекрасний масаж. Завдяки зміні напору води можна регулювати вплив: від легкого до потужного масажу.
  • Домашній доктор. Дозволить вилікувати безліч захворювань. При цьому буде ефективним при перевтомі і усуненні наслідків стресів.
  • Економія. Не потрібно витрачати великі гроші на фізіотерапевтичні процедури, а витрата води буде настільки малий, що витрати на процедуру виявляться мінімальними.