Дизайн інтер'єру ванної 4 кв. м.

Перетворити приміщення ванної кімнати 4 кв. м. в затишний і комфортний куточок квартири не так складно, як це здається з першого погляду. Зрозуміло, що помістити всю необхідну сантехніку в маленькій ванній набагато складніше, але сучасні виробники випускають великий асортимент продукції, серед якої є і досить компактні пристрої, що дозволяють значно економити місце, необхідне для їх установки.

4-kv-m_21 4-kv-m_22 4-kv-m_23 4-kv-m_24

Дотримуючись певних правил, можна цілком комфортно організувати простір таким чином, щоб вона не тільки виглядала стильно і затишно, але й була досить функціональна. Основне призначення ванної кімнати - дати можливість власнику житла помитися.

Розсуваючи простір

4-kv-m_25 4-kv-m_26 4-kv-m_27 4-kv-m_28

Це означає, що першою з виникаючих при плануванні приміщенні ванній проблем, стає вибір пристрою, за допомогою якого можна цей процес здійснити. Зрозуміло, що поніжитися у ванні великого розміру подобається кожному, але ж так проводити час вдається рідко, а традиційна ванна займає дуже багато місця, настільки дорогоцінного в маленькому приміщенні.

4-kv-m_01 4-kv-m_02 4-kv-m_03 4-kv-m_04

Якщо власнику житла важко відмовитися від ванни, то можна підібрати її альтернативний варіант, що дозволяє більш раціонально використовувати площу приміщення. Існують сидячі ванни, кутові, асиметричної форми, що дає можливість економити простір, не обмежуючи при цьому свої інтереси. Особливий інтерес викликають ванни, що мають асиметричну форму, так як вони не тільки займають менше місця, але й надають приміщенню оригінальність.

А може душову кабіну?

4-kv-m_05 4-kv-m_06 4-kv-m_07 4-kv-m_08

Проте в маленькому приміщенні 4 кв. м. краще вибрати більш раціональний варіант - душову кабіну. При цьому, вибравши її дизайн у вигляді куточка, власник отримує таке необхідне вільний простір, адже душовою куточок займає з кожного боку стіни всього лише близько 90см. При цьому функціональність сучасної душової кабіни настільки висока, що невеликий куточок замінює безліч корисних для здоров'я пристроїв. Миє навіть мати функції сауни або російської лазні.

4-kv-m_09 4-kv-m_10 4-kv-m_11 4-kv-m_12

Якщо приміщення 4 кв. м. являє собою суміщений санвузол, то при установці унітазу теж є можливість економії площі, встановивши компактний кутовий варіант стильного дизайну. При цьому цілком можна обійтися без бачка, так як існують унітази з пристроєм примусового змиву. Отриманий при цьому вільний кут над унітазом можна використовувати для установки поличок або шафки.

small bathroom design small bathroom design small bathroom design small bathroom design

Наступний обов'язковий для ванної кімнати предмет - раковина. Краще придбати її відразу вбудованої в тумбу, так як зайвих шафок ванній не буває. Він не повинен бути занадто широким, тому що навіть при наявності місця, він буде візуально зменшувати простір приміщення. Вище умивальника знайдеться місце для не надто глибокого шафки з дзеркалом на його дверцятах. Дуже зручно розмістити над ним оригінальний світильник, що дозволяє змінювати напрямок світла.

4-kv-m_17 4-kv-m_18 small bathroom vanities 4-kv-m_20

Кахельне покриття світлих тонів і правильне освітлення, що не залишає в приміщенні темних кутів, а також використання скла в дизайні полиць і шафок додадуть інтер'єру ванної кімнати 4 кв. м. легкість і легкість.