Дизайн чорної ванної кімнати

Чорний колір завжди виглядає строго і елегантно. Його часто використовують в одязі, адже напевно у кожного чоловіка в гардеробі є чорний костюм, а у жінки маленьке плаття чорного кольору, яке доповнене прикрасами можна одягти в будь-якій життєвій ситуації. Чому ж цей унікальний колір використовують так рідко, коли оформляють інтер'єр будинку?

Зменшує простір

візуально зменшує кімнату поєднання з сірим і білим кольором інтер'єр темних тонів chernaya-vannaya-04

Справа в тому, що чорний колір, незважаючи на всю його елегантність, при тривалому впливі на людину починає його втомлювати. Тому, розробляючи дизайн житлових приміщень, цей колір практично не застосовують. Проте дизайнери в своїх каталогах вельми часто представляють фото ванних кімнат, інтер'єр яких виконаний з використанням чорного кольору, що виглядають надзвичайно привабливо.
Секрет такої привабливості показаних на фото дизайнерських проектів ванних кімнат в правильному використанні чорного кольору. Проблема в тому, що у цього елегантного класичного кольору є одне негативна властивість - він поглинає світло, перетворюючи приміщення в місце темне і похмуре. Тому дизайнери використовують його з великою обережністю, рекомендуючи застосовувати його у поєднанні з іншими квітами.

chernaya-vannaya-05 chernaya-vannaya-13 chernaya-vannaya-08

При цьому існує правило, згідно з яким, чим менше площа приміщення, тим менша частина чорного кольору повинна використовуватися при створенні його інтер'єру. Дизайнери допускають повністю оздоблені чорною керамічною плиткою стіни тільки у випадку, якщо приміщення досить просторе і має джерело природного освітлення, тобто вікно.

Варіація квітів

як в нічному клубі chernaya-vannaya-10 chernaya-vannaya-11 chernaya-vannaya-12

Інтер'єр ванної кімнати буде виглядати привабливо, якщо використовувати сантехніку та аксесуари світлих тонів (білий колір необов'язковий, навіть краще, якщо це буде світло-блакитний, світло-салатовий), адже чорний колір відмінно поєднується практично з будь забарвленням. На фото в каталогах інтернет-магазинів видно, що сантехніку необхідної забарвлення підібрати неважко.

Предмети інтер'єру

chernaya-vannaya-07 chernaya-vannaya-14 chernaya-vannaya-15

Для кращого використання природного освітлення, на стіні, розташованої навпроти вікна необхідно повісити дзеркало, яке відбитим світлом додатково освітить приміщення. Пол і стеля оформляється у світлих тонах і обов'язково, крім стельових світильників використовується додаткове підсвічування в місцях, де розташований умивальник, шафки і декоративні прикраси. Дизайн такого приміщення ванною. обробленою чорної плиткою буде виглядати чудово.

Ще одне дизайнерське рішення з використанням кераміки чорного кольору полягає в тому, що частина чорної плитки замінюють дзеркальною, завдяки чому приміщення теж отримує додаткову освітленість і темні стіни стають менш похмурими.