Поєднана ванна кімната з туалетом в хрущовці

Деякі власники квартир у хрущовках вважають, що суміщений санвузол є найбільшим незручністю їх житла. Дійсно, якщо в квартирі досить велика кількість мешканців, то поніжитися у ванній стає нездійсненною мрією, а якщо з'являється потреба просто прийняти душ, то про це необхідно заздалегідь подбати, щоб під дверима не з`явилася черга спраглих скористатися унітазом.

Але більша частина все-таки жертвують можливістю усамітнення для отримання приміщення ванною більшого розміру. При суміщенні вигадувати зайві сантиметри, які найчастіше призначені не тільки для отримання більш вільного простору, а й для можливості встановлення пральної машини, якою в мініатюрній кухні теж неможливо знайти місце.

поєднана ванна кімната в хрущовці поєднана ванна кімната в хрущовці

Навіть за умови поєднання ванній з туалетом, приміщення цієї кімнати в хрущовці має невеликий розмір, що дозволяє обладнати його тільки найнеобхіднішими предметами. До них відноситься ванна, потім унітаз, а також раковина для вмивання. Встановлення пральної машини у ванній не передбачена.

Поєднуй і заощаджуй

поєднана ванна кімната в хрущовці поєднана ванна кімната в хрущовці

Вирішенням цієї проблеми може стати заміна стандартної ванни малогабаритної, у кутовому її виконанні. Така заміна дає пристойну економію площі в приміщенні, цілком достатню для того, щоб помістити вузьку пральну машину. Стандартний унітаз для економії місця теж слід замінити на кутовий, або настінний варіант, який має функцію глибокого змиву, у якого відсутня бачок.

поєднана ванна кімната в хрущовці поєднана ванна кімната в хрущовці

Природно, що така заміна сантехнічного обладнання, швидше за все, зажадає заміни комунікацій, так що про це потрібно подбати заздалегідь. У будь-якому випадку, якщо до цього комунікації не змінювалися, то їх заміна необхідна, так як поважний вік цих будинків напевно відповідає віку труб. Буде прикро, якщо після якісного ремонту потрібно їх термінова заміна.

Ставимо душову кабіну

sovmeshennaya_07 sovmeshennaya_08

Є ще один спосіб розширення вільного простору, але підходить він тільки тим, хто готовий відмовитися від ванни, віддавши перевагу душовій кабіні. Така заміна дасть можливість більш суттєвої економії площі, а оскільки кабіни мають скляні або дзеркальні стіни і двері, то простір розшириться ще й візуально.

sovmeshennaya_09 sovmeshennaya_10

Отримане таким чином вільне місце, дасть можливість встановити і повісити додаткові шафки, короб для брудної білизни і при цьому без перешкод пересуватися по приміщенню. Перед встановленням обладнання необхідно позбутися про обробку стін і підлоги. Застосування для цієї мети керамічну плитку світлих тонів послужить для візуального перетворення ванної кімнати в хрущовці в затишний куточок, яким цілком можна похвалитися перед гостями.

sovmeshennaya_11 sovmeshennaya_12

Одним словом, поєднана ванна кімната з туалетом дає вам можливість вибити ще трохи простору.