Дизайн ванної кімнати з газовою колонкою

Вибираючи нове житло, ми в першу чергу звертаємо увагу на наявність комунікацій і їх стан. І ось, зачувши наявність у ванній кімнаті газової колонки, представляється московська комуналка з величезним агрегатом над ванною, до якого страшно підходити. Все це не так. Сучасні водонагрівальні системи дуже прості в обігу і компактні.

gazovaya-kolonka-01

А якщо важко собі уявити, який ремонт робити у ванній з газовою колонкою, можна звернутися до існуючих фото прикладам дизайну. Тому що навіть саме акуратне і маленький пристрій можна невдало розташувати, в підсумку буде утруднятися використання ванної кімнати.

Газова колонка: ховати або показувати?

Це предмет обов'язковий найчастіше, тому як будинки, в яких встановлені газові колонки, - або приватні, або багатоквартирні, що не мають попросту системи гарячого водопостачання. Тому його розміщення - важлива частина ремонту, адже наявність неминуче.

gazovaya-kolonka-02 gazovaya-kolonka-03 gazovaya-kolonka-04

Звичайно, більшості захочеться все заховати, зробити мінімальним наявність побутових приладів, особливо, якщо ванна кімната невеликих розмірів. Але колонку можна ховати по техніці безпеки, однак її можна акуратно розмістити. Наприклад, зробивши для цього спеціальну нішу. Найкраще колонку розміщувати над ванною, умивальником, пральною машиною, тобто так, щоб вона не забирала зайвий простір. Взагалі можна за допомогою гіпсокартону зробити спеціальну невелику нішу, в якій буде розміщуватися і машинка і колонка, тобто побутові прилади, які неминуче повинні бути у ванній (бо як в будинку часто альтернативного місця для пральної машини немає).

gazovaya-kolonka-05 gazovaya-kolonka-06

Нішу можна задекорувати керамічною плиткою, штучним каменем, зробити у вигляді колон або акуратних панелей. Але нішу не можна робити впритул до колонки, оскільки це суперечить техніці безпеки. Все залежить від загального дизайну та побажання господарів.

Головні принципи установки газової колонки

Загалом, неважливо, в якому кутку кімнати буде знаходитися агрегат, головне - дотримання основних норм.

  1. Техніка безпеки. Для колонки повинні бути всі умови безпечної роботи. Також їй забезпечується вільний доступ.
  2. Зручність використання. Для того щоб включити або виключити колонку, людина не повинна стає на драбину або залазити у ванну. Тому, вішаючи колонку, варто переглянути момент в експлуатації. Тобто висіти вона повинна на зручній відстані, щоб дорослі члени сім'ї могли вільно нею керувати.

Напрям в дизайні

За великим рахунком, колонка не заважає втілювати різні дизайнерські задуми в життя. І при правильному виборі місця вона не буде псувати ні загальний вигляд в інтер'єрі, ні обраний стиль. До того ж можна вибрати колонку за своїми уподобаннями, це стосується форм, кольорів і габаритів. Також можна використовувати будь-які оздоблювальні матеріали, але краще за все ті, що не підтримують горіння і не плавляться, адже пристрій може трохи нагріватися.