Унітаз з інсталяцією в інтер'єрі

Сучасні рішення в облаштуванні простору для життя дозволяють реалізовувати різні завдання, які раніше не були доступні. Наприклад, унітаз з інсталяцією дає можливість прибрати зайві елементи, звільнити простір на підлозі, а також значно поліпшити інтер'єр туалету.

unitaz-s instalyaciey_1

Адже не секрет, що багато хто з нас орієнтовані на те, щоб зробити простір для життя функціональним, комфортним і сучасним. І зараз це доступно і для меблів, і для сантехніки. Старі однотипні унітази замінюють більш досконалі моделі, які можна бачити на фото. Завдяки деяким змінам в конструкції сантехніка стає набагато зручніше.

unitaz-s instalyaciey_2

Тому є привід розглянути моделі унітазів з інсталяцією. Як вони виглядають, можна подивитися на фото. Такі вироби якісніше виконують свої функції, прекрасно виглядають в інтер'єрі, звільняють простір.

unitaz-s instalyaciey_3

Переваги

 1. Кожна сучасна господиня і мешканці будинку по достоїнству повинні оцінити зручність обслуговування подібної сантехніки. Адже їм не тільки зручно користуватися, а й доглядати. Мити підлогу з такою конструкцією - одне задоволення, адже виріб знаходиться в підвішеному стані.
 2. Такі моделі чудово вписуються в будь-який стиль, створюючи відчуття легкості.
 3. Гігієна. Прибирати під унітазом, як зазначалося, дуже зручно. Зі стандартною конструкцією так не пройде.
 4. Компактність. Це дуже важливо для тих, хто є власником малогабаритної квартири. Якщо нова конструкція займає до 15 см простору, то звичайна - до 30 см.
 5. Надійність. Як свідчать виробники, виріб здатний витримати до 400 кг. При цьому пристрій встановлюється на надійний металевий каркас.
 6. Швидкість монтажу. Для установки інсталяції потрібно всього один день. Тут складність тільки в тому, що спочатку робиться монтаж інсталяції, потім виконується обробка, а тільки після цього підвішується сам унітаз. І для цього дійсно потрібен час.
 7. Легкість обслуговування. Таку сантехніку просто ремонтувати. І для цього не потрібно розбирати стіну: знімається кнопка зливу, після чого можна дістатися до основних вузлів.
 8. Дизайн. Вибір просто величезний. Кожен може підібрати для свого інтер'єру оптимальну модель: якого кольору, форми і розмірів.
 9. Захист від бактерії. Так, навіть таке передбачено в цій конструкції. Виріб покривається спеціальним складом, що робить поверхню менш пористої. У підсумку бруд не залишається, а змивається з потоком води.
 10. Економічність. Завдяки можливості вибору, можна регулювати кількість води для змиву. Якщо, наприклад, бачок вміщує дев'ять літрів, то вилити можна і шість літрів.

unitaz-s instalyaciey_4

Вибір

Якщо унітаз з інсталяцією - ваш вибір, залишилося тільки підібрати модель. По-перше, потрібно врахувати розміри і місце монтажу. По-друге, купувати потрібно комплект, щоб унітаз і інсталяція поєднувалися. По-третє, варто врахувати спосіб кріплення інсталяції:

 • Рамкова. Регулювання висоти закріплення здійснюється набором металевих рамок. Для монтажу задіюється чотири точки кріплення (дві на стіну, дві на підлогу). Тому така конструкція підійде навіть для кріплення на некапітальних стінах.
 • Блокова. Установка досить проста. Для цього застосовуються анкерні болти. Кріпиться конструкція до капітальних стін. У комплект входять: бачок, пластини для кріплення, болти, обв'язка.
unitaz-s instalyaciey_5

Варто приділити увагу при виборі і зовнішніми даними. Інсталяція повинна бути не тільки зручною, але і симпатичною. Вона повинна гармонійно вписуватися в інтер'єр.

unitaz-s instalyaciey_6

Не можна обійти стороною і комплектацію. Її необхідно перевіряти при покупці. Адже деякі виробники передбачають неповну комплектацію. Щоб не було складнощів при монтажі, цей нюанс варто врахувати.

unitaz-s instalyaciey_7 unitaz-s instalyaciey_9

Унітаз з інсталяцією - нове слово в дизайні

Дійсно, така конструкція є не стільки функціональної і практичною, скільки оригінальної з точки зору оформлення. Адже унітаз знаходиться в підвішеному стані, кнопка впроваджена в стіну - це стильно, компактно і зручно. Подібним рішенням хочеться користуватися, його хочеться реалізовувати.

unitaz-s instalyaciey_8 unitaz-s instalyaciey_11 unitaz-s instalyaciey_12 unitaz-s instalyaciey_10