Фото фарбованих стін в інтер'єрі ванній кімнаті

Ремонт у ванній! Здається, все так просто, подумаєш, маленька кімнатка, ну що там можна робити? Але коли «справа доходить до справи», стає зрозуміло, що все не так просто, як здається. І питання лежить не тільки у фінансовій площині, а й у виборі дизайну, а головне, матеріалів для обробки.

Чомусь багато хто звик вважати, що фарбувати стіни у ванній - це пережиток радянського ладу, коли в кожної отриманої квартирі були ванні кімнати з пофарбованими стінами. Насправді, все це не так. І крім різних текстур, ринок будівельних матеріалів пропонує безліч цікавих фарб, що створюють різні ефекти. А головне, частина з них на спеціальних еластичних основах, які допомагають кольором лягати рівномірно і гладко. Це те, чого не вистачало подібним покриттям років 25-30 тому.

Фарбувати чи ні?

Безумовно, чи будуть стіни вашої ванної пофарбованими або обкладеними плиткою, залежить від смаків, уподобань і подальшого використання. Звичайно, не володіючи певною часткою фантазії, не дивлячись фото каталогів, що не черпаючи інформацію, важко собі уявити, що можна зробити з фарбою на стінах, окрім як нанести в кілька шарів.

Приклади забарвлення

Часткова

У цьому випадку можна поєднати «приємне з корисним». Наприклад, зонувати кімнату за допомогою обробки керамічною плиткою та кількох забарвлених елементів. Можна зону умивальника з дзеркалом виділити відповідним під колір плитки кольором, і пофарбувати. При правильному підборі такий варіант буде виглядати дуже незвично і красиво.

krashennye-steny-01 krashennye-steny-02

Тим же способом можна виділити і зону ванній, пральної машини та інших куточків кімнати. При цьому, у разі якщо колір набридне, його можна легко перефарбувати. Головне, щоб новий також поєднувався з наявною обробкою.

Більшою мірою

krashennye-steny-03 krashennye-steny-04 krashennye-steny-05

Хорошим варіантом, який зараз частенько використовується, - це повна фарбування стін поряд з частковою обробкою штучним каменем або мозаїкою. Подібний хід додасть приміщенню східні нотки і трохи таємничості, особливо, якщо буде поєднання пісочних відтінків. Наприклад, стіни фарбуються в світло-бежевий колір, а кути і виступи відбуваються штучним каменем а-ля сланець (в тон). Виходить ефект старовинного житла, що поряд із сучасними приладами буде виглядати цікаво.

Креативна

krashennye-steny-06 krashennye-steny-07 krashennye-steny-08 krashennye-steny-09 krashennye-steny-10

Цей спосіб фарбування для людей, що люблять мріяти і не бояться експериментів. За допомогою фарб можна відтворювати будь картини і ефекти. Також можна зробити художній розпис на стінах. Наприклад, під гжель. Така ванна буде виглядати цілком незвично, але красиво. Якщо знайти фото приклади такої роботи, можна побачити всю красу і незвичність такого ходу. Взагалі, маючи достатньо мистецького хисту і різні фарби під руками, ванну кімнату можна зробити справжнім витвором мистецтва. При цьому за кількістю витрачених коштів це буде дешевше, ніж укладання плитки. Стіни в даному випадку виступають великими полотнами, на яких може народитися будь-який сюжет.

Краса або несмак

До цих пір можна почути, що пофарбовані стіни у ванній кімнаті - це ознака поганого смаку, надто нудно і примітивно. Але описані вище способи допоможуть фарбі на стінах заграти по-новому, а інтер'єру стати незвичайним, цікавим і нестандартним.

Матеріали

Сучасні фарби - це відмінні синтетичні суміші, які, крім фарбувальних властивостей, здатні вирівнювати стіни, маскувати дрібні дефекти. При цьому наносити їх - одне задоволення. А що стосується забарвлення, то це вже точно на вибір господарів, бо кольори, які додаються в основну суміш, настільки різноманітні, що годі й шукати якийсь колір не просто важко, а неможливо.

Тому все залежить від того, як підходити до питання. Якщо подивитися на все з точки зору творчості, то пофарбовані стіни можуть перетворитися на прекрасні види, на справжні картини, які прикрасять ванну кімнату, додадуть їй лиску і солідності.

Підіб'ємо підсумки

Вибирати фарбування на догоду укладання плитки або навпаки - особиста справа кожного, але не варто списувати з рахунків звичні старі добрі матеріали, адже їх завжди можна застосувати по-новому.