Дизайн інтер'єру ванної кімнати в дерев'яному будинку

Цікаві дані не так давно оприлюднили вчені. Виявилося, що людина за своє життя проводить у ванній близько трьох років. Також в ході аналізу з'ясувалося, що ті моменти, які ми проводимо в цьому приміщенні, серйозно впливають на настрій людини. Адже всі маніпуляції в цьому приміщенні нами робляться перед походом на роботу або перед сном, тому впливають на наш стан при відпочинку і в праці.

Отже, виконуючи ремонт у ванній кімнаті, потрібно дуже уважно до цього поставитися. Зокрема, якщо це стосується дерев'яних будинків, в яких є свої особливості.

Вибираємо колір

Ще до початку ремонту у ванній кімнаті, слід взяти за основу якусь концепцію, якої потрібно дотримуватися протягом всього ремонту в дерев'яному будинку. Найпопулярніші кольори, які зустрічають на фото таких приміщень:

  • пастельні відтінки, в основному бежевий;
  • салатовий;
  • блакитний;
  • рожевий.

Після цього можна ознайомитися з фото матеріалами, яких достатньо в Мережі, професійних дизайнерів, щоб на їх основі можна було створити щось своє. Так би мовити, взяти ідею і відредагувати її.

vannaya-v-derevyannom-dome-01 vannaya-v-derevyannom-dome-02 vannaya-v-derevyannom-dome-03 vannaya-v-derevyannom-dome-04

Далі необхідно визначити, який потрібен комплект сантехніки, враховуючи особливості кожного мешканця будинку.

Вибір сантехніки

Вибираючи сантехніку, слід орієнтуватися на такі норми. Сучасну ванну кімнату, навіть в дерев'яному будинку, неможливо собі уявити без ванни або душової кабіни. І вибір тут лежить у площині ваших можливостей і бажань. Тобто, якщо вам подобається більше душова кабіна, тоді вибирайте її. Якщо ж кімната занадто мала, тоді цей варіант також буде єдино правильним.

vannaya-v-derevyannom-dome-05 vannaya-v-derevyannom-dome-06 vannaya-v-derevyannom-dome-07 vannaya-v-derevyannom-dome-08

Якщо ж місця вдосталь, тоді можна дати волю фантазії і придумати найрізноманітніші способи для оформлення цього приміщення. Наприклад, можна встановити класичну конструкцію або кутову, або ванну з гідромасажем.

Решта меблі може бути куплена одним комплектом, тоді все буде виконано в єдиному стилі: шафки, умивальники, дзеркала та інші елементи. Фото таких комплектів широко представлені в Мережі.

vannaya-v-derevyannom-dome-09 vannaya-v-derevyannom-dome-10 vannaya-v-derevyannom-dome-11 vannaya-v-derevyannom-dome-12

Щоб оформити ванну кімнату для однієї людини, це одна задача, а придумати і реалізувати дизайн інтер'єру для декількох людей, наприклад, подружжя - вже набагато складніше завдання.

Доведеться враховувати деякі нюанси:

  • якщо дозволяє площа, можна встановити дві раковини. Це дозволить подружжю не сваритися, якщо вони збираються там в один і той же час. Чоловік зможе спокійно поголитися, а дружина - причепуритися;
  • кожному чоловікові краще зробити окремий куточок, де він зможе зберігати свої речі: шампунь, гель для душу і так далі.

Тому, коли інтер'єр вибирається кількома людьми, доведеться шукати компроміс. Без цієї єдності неможливо реалізувати жодну, навіть саму геніальну, ідею.

Дитячий варіант

Створюючи ванну в дерев'яному будинку, не можна не врахувати інтереси дитини, якщо він буде там жити. А для дитини, по суті, нічого особливого не потрібно, за винятком атмосфери приміщення і фізичних розмірів. Адже дитині набагато важче дотягнутися до раковини, рушники, якщо вони встановлені на рівні дорослого.

Це накладається також додаткові обмеження. Наприклад, стіни дерев'яного будинку у ванній кімнаті також доведеться обкласти плиткою, оскільки малюк все одно буде розбризкувати воду при купанні. Тому обробка дерев'яною вагонкою, покритої водостійким лаком, припустима тільки для приміщення, якщо ним користуються виключно дорослі.

Особливості дитячої кімнати

Плитка повинна бути барвистою і яскравою. Для хлопчиків підійдуть зображення спайдерменів, машинок, кораблів або піратів, а також персонажів мультфільмів. Якщо ж потрібно виконати обробку для дівчаток, тоді підійдуть зображення повітряних кульок, сердечок, принцес та інших ніжних елементів.

Пам'ятайте тільки, наскільки вистачить зробленого інтер'єру. Якщо потрібно продовжити термін «життя» дизайну, тоді варто віддати перевагу універсальної плитці, яка застосовується для різних віків.

У приміщенні повинно бути побільше яскравих елементів: мильниця, шторка, зубна щітка і стаканчик для неї, рушники.

Можна оснастити кімнату також навчальними елементами, щоб дитина, граючи, щось міг вивчити. Майже завжди актуальна морська тематика. Цей варіант також може бути компромісом, якщо в будинку живе дві дитини різних статей.

Всі розміри в дитячій ванній кімнаті в дерев'яному будинку повинні бути розраховані на дітей. Вигадуючи концепцію приміщення, варто не забувати про «родзинку»: блискучі і барвисті аксесуари, дзеркальна стеля або мозаїчна підлога. Все це може підійти.

Підсумки

Враховуючи навіть те, що будинок дерев'яний, це не особливо позначається на варіантах обробки. Інтер'єр такого приміщення може бути будь-яким. Все залежить від бажань і можливостей господарів.