Велика ванна кімната з вікном - як облаштувати інтер'єр

Якщо правильно підійти до оформлення великої ванної кімнати з вікном, то можна отримати затишний, красивий і просторий інтер'єр. Дуже часто в сучасних умовах ванна кімната стає повноцінним приміщенням поряд з іншими житловими кімнатами. А якщо вона ще й має великі розміри, тоді фантазії є де розгулятися, тому оформити можна дуже «смачно».

Будь дизайн бере початок з технічної складової. У нашому випадку - проведення електропроводки, водопостачання. Адже потрібно враховувати і естетичну, і технічну складову. Оскільки ті ж освітлювальні прилади повинні виглядати гармонійно і стильно, при цьому бути безпечними у використанні в приміщенні з підвищеною вологістю. Тому дроти краще проводити не всередині ванної кімнати, а з її зовнішнього боку. У цьому приміщенні виводити тільки відгалуження проводів.

Оздоблення і колірне рішення

Ще до виконання декоративної обробки потрібно попередньо обміркувати, де і які будуть встановлені елементи: ванна або душова кабіна, унітаз, умивальник і так далі.

bolshaya-vannaya-komnata-01 bolshaya-vannaya-komnata-02 bolshaya-vannaya-komnata-03 bolshaya-vannaya-komnata-04

Завдяки наявності великого простору така ванна може бути розбита на зони. Наприклад, унітаз може бути відділений від основного простору стильною ширмою зі скла. А ванну можна підняти, як на подіумі.

Визначившись з плануванням, можна приступати до вибору колірної гами. Не варто обмежуватися стандартними для цього простору білим, синім або сірим кольором. Вибирати колір можна, виходячи з бажання створити певний настрій в цьому приміщенні. Наприклад, екзотичну атмосферу створять спектральні відтінки, спокійний настрій створять неяскраві тони, а небесно-блакитний допоможе розслабитися.

bolshaya-vannaya-komnata-05 bolshaya-vannaya-komnata-06 bolshaya-vannaya-komnata-07 bolshaya-vannaya-komnata-08

Враховуючи великий простір і наявність вікна, можна експериментувати з різними контрастами. Наприклад, вогненно-червоні стіни відмінно поєднуються з білим підлогою і хромовим блиском.

Тому варіантів оформлення ванної кімнати безліч, їх фото можна подивитися у великій кількості в Мережі. Найвдаліші - це база для створення свого стилю.

bolshaya-vannaya-komnata-09 bolshaya-vannaya-komnata-10 bolshaya-vannaya-komnata-11 bolshaya-vannaya-komnata-12

Враховуючи цей вибір, можна підбирати декоративні матеріали. Найпопулярніші: вінілові шпалери, плитка, камінь, акрилова фарба.

Стилі оформлення

Вибір стилів величезний: від мінімалізму до відомого всім бароко. Стиль вибирається виходячи з власних уподобань.

Кантрі

Так, любителям комфорту, затишку і тиші підійде «кантрі». Це стиль, який заснований на натуральних кольорах. Йому потрібно простір, чого достатньо великою ванною. На підлозі в приміщенні, оформленому в такому стилі, укладається плитка, поверх якої розміщують килимки з орнаментами. Що стосується стін, то вони можуть бути оброблені деревиною або каменем.

Сюди підійдуть плетені кошики для білизни, дерев'яні або плетені меблі, вишиті рушники та інші саморобні аксесуари.

Бароко

Якщо ви цінитель розкоші, тоді вибирайте «бароко». А великий простір ванній буде тільки на допомогу такому рішенню. Для такого стилю характерно також достаток декору і яскравість фарб.

Прекрасним доповненням такого оформлення стане масивна ванна з додатковими елементами. Стіни можуть бути оброблені мармуром, а на них можна повісити дзеркала. Все це доповнюється статуетками, вазами і навіть картинами.

Морський стиль

Таке рішення досить часто застосовується у ванних кімнатах. Фото таких інтер'єрів в достатній кількості представлені в Мережі. Основна особливість такого стилю - мінімальна кількість меблів, максимальний простір і безліч аксесуарів.

В якості оздоблювальних матеріалів можна використовувати шпалери, фарбу, плитку або деревину - вибір за вами. Що стосується кольору, то, звичайно, основним мотивом є блакитний або білий з синім. Прекрасно, якщо вдасться придбати ванну в морському стилі, як і умивальник у вигляді черепашки. Все це можна доповнити елементами та аксесуарами, що підкреслюють морську тематику.

Вікно можна також цікаво декорувати. Наприклад, зробити з нього ілюмінатор. Або обклеїти напівпрозорої плівкою, що самоклеїться з морським малюнком.

Висновок

Наведені стилі оформлення великої ванної кімнати з вікном є найпопулярнішими, однак це не означає, що нічого іншого не можна придумати. Все обмежується нашою фантазією, і має бути закріплено почуттям стилю. Що в підсумку дозволить створити неповторний дизайн інтер'єру.