Ідеї ​​декору дзеркала у ванній кімнаті

Будь ванна кімната увазі установку дзеркала. Напевно, немає таких фото цього приміщення, які б їх не мали. Цей незмінний атрибут може видозмінюватися, приховувати різного роду полички, бути декорованим, але він має бути.

Його вигляд багато в чому залежить від загального стану інтер'єру. Розглянемо кілька варіантів для створення декору, використовуючи звичайну дзеркальну поверхню.

Прямокутні або квадратні

Робити декор цього виду дзеркала набагато простіше. Його можна взяти в акуратну рамочку, яка буде вигідно виділятися на тлі всього дизайну ванної кімнати. Для цього можна використовувати МДФ панелі, пластик або гіпсові елементи.

прикраса дзеркала у ванній кімнаті декор рамкою з позолотою єгипетські мотиви декор дзеркала камінням

Також рамку можна зробити, пофарбувавши краю дзеркальної поверхні. Наприклад, можна його «зістарити». Для цього використовується спеціальна фарба і розпилювач. А на дзеркало наклеюється лист ПВХ плівки, щоб залишалися видно тільки 3-7 см від краю. Потім туди наноситься фарба. При необхідності зверху можна зробити аплікацію або малюнок, після чого дається час на висихання. Коли фарба добре просохла, можна знімати плівку. У підсумку вийти вельми оригінальний декор, а головне, він буде абсолютно індивідуальним.

Ще на краю можна нанести матовий лак, використовуючи трафарет. Тоді вийде гарна вибіркове лакування, яка додасть конструкції цікавий вигляд.

Круглі і овальні

З цими формами трохи складніше. На овальне або кругле дзеркало можна зробити спеціальний козирок, в якому будуть закріплені вбудовані світильники. У підсумку вийти дуже гарна підсвічування.

Фарбувати і декорувати краю можна таким же способом, що і квадратні форми. При наявності електролобзика можна зробити наступним чином.

Взяти квадратний або прямокутний пласт дерева або ДСП, і в середині за формою дзеркала проробити вікно. Потім за допомогою двостороннього промислового скотча приклеїти поверхню із зворотного боку. У підсумку вийде поєднання двох форм. З гарним оформленням це буде дуже оригінальне рішення. До речі, вибираючи матеріал для кріплення, якщо найближчим часом не планується зміна дзеркала, краще вибирати рідкі цвяхи або спеціальний клей, це все-таки буде надійніше.

прикраса квітами і метеликом

Можна декорувати поверхню, використовуючи окремі елементи. Наприклад, спеціальні клеяться зображення. Вони можуть бути різних текстур, кольорів і форм. Це найпростіший спосіб, завдяки якому можна прикрасити дзеркало. Але вид вийде гідний доброго фото матеріалу про ванних кімнатах.

декорування біжутерією оригінальність і стиль

Також до конструкції можна прикріпити спеціальну поличку, яка буде зручно розташовувати необхідні засоби гігієни.

Для любителів декору «під старовину» можна використовувати ковані елементи, зістарити їх спеціальними фарбами.

Або пустити по всьому периметру дзеркальної поверхні невеликі світильники. Це можна зробити, використовуючи спеціальні панелі, які можна вибирати будь-якого кольору.

Завдяки добре оформленим дзеркала можна вигідно перетворити всю ванну кімнату, навіть візуально збільшити її. Головне, дотримуватися правильні пропорції, тоді декор вдасться.