Дизайн ванної кімнати в стилі лофт

Стиль лофт родом зі Сполучених Штатів. Старт його історії покладений на початку минулого сторіччя. Тоді спостерігався пік зростання промислових гігантів і передових мегаполісів. За рахунок якоїсь демократичності та вільності такого стилю інтер'єру міські жителі вельми полюбили лофт.Ето дитя століття урбанізації представляється великим і світлим простором, який об'єднує функціональні зони, позбавлене безлічі меблів та аксесуарів.

vanna-loft_6

Це такий собі «горищний» стиль. Якщо подивитися на такий інтер'єр поверхово, то здасться, що він виглядає абсолютно неадаптованих до проживання, і навіть убогим. Тут нема чого приховувати: такий простір підійде не всім. І тому актуально буде розглянути основні положення стилю лофт.

Особливості

Подібний дизайн не передбачає того, що загальне приміщення буде ділитися на окремі кімнати. В основному воно являє собою велику квартиру з високими стелями. В якості поділу між функціональними зонами використовуються не традиційні перегородки та двері, а зміна обробки підлоги і стін. Що стосується розглянутого приміщення, ванної кімнати, то цей простір може бути огороджене перегородкою.

vanna-loft_1

Головний використовуваний матеріал - рельєфна штукатурка, голий бетон або нерівна цегляна кладка. Стеля прикрашають дерев'яні балки. Пол ж може бути зроблений у вигляді неотціклеванних дощок. Уздовж стін можуть проходити відкриті вентиляційні труби.

Вікна повинні бути великими і не прикрашатися фіранками. Нічого не повинно заважати проникненню сонячного світла, а також споглядання пейзажу міських вулиць за вікном.

Меблі

Враховуючи великий простір, основний акцент в такому інтер'єрі повинен бути зроблений на меблях. Вона повинна бути таким собі центром кімнати, привертати увагу. І в цьому ключі лофт пропонує гармонійно поєднувати різноманітні предмети меблів. Тут можуть бути присутніми раритетні предмети поряд з ексклюзивними елементами.

У цьому дизайні має бути чимало посадочних місць. Якщо простір у ванній кімнаті дозволяє, тоді й тут повинні бути стільці або просто лава. А у вітальні, наприклад, варто встановити величезний диван, журнальний столик.

Матеріал може бути різним: і хромований метал, і необробленого виду дерево.

У ванній також можуть бути присутніми ніші. Це пріоритет перед традиційними шафками. Стелажі застосовуються тільки відкриті.

При цьому похвально, якщо меблі зроблені так, щоб її можна було легко переміщати. Це дозволить в будь-який момент зробити перестановку, якщо захотілося. Завдяки цьому створюється «живий» інтер'єр ванної кімнати.

Декор і аксесуари

Це тільки на перший погляд здається, що стиль лофт розхлябано і невибагливий. Насправді, предмети декору зобов'язані відповідати урбаністичному духу. Така основна думка при оформленні ванної кімнати в такому дизайні. І тут велику роль відіграє наявність побутової техніки. Причому не будь, а саме найбільш сучасною. Це підкреслює напрямок стилю на передові тенденції. Наприклад, на тому ж голом бетоні може бути закріплена дорога плазма з великим екраном. Це стосується і сантехнічних приладів. Та ж ванна повинна бути ультрасучасної.

vanna-loft_14

Це підкреслить приналежність оформлення приміщення до стилю лофт. Можна зробити і по-іншому. Ванну вибрати раритетну, а сантехніку підібрати з особливо привабливою хромованою поверхнею з передовими можливостями.

vanna-loft_15

Причому в даному випадку у ванній не повинен бути присутнім текстиль, вази та інші неактуальні речі для урбаністичного спрямування. На стіну можна прикріпити щось, що буде «кричати» про підтримання міського духу. Наприклад, це може бути дорожній знак.

vanna-loft_12

Вироби різних стилів можуть бути аксесуарами в такому інтер'єрі. Так, серед балок на стелі прекрасно може вписатися великих розмірів люстра. При цьому допускається поєднання різних матеріалів.

vanna-loft_11

Лофт - це міське життя

Ванна кімната, оформлена в такому стилі, повинна підкреслювати пріоритети власника, бути просторою, з мінімальною кількістю техніки і меблів. Дизайн повинен бути експресивним, особливим. Тому подібні рішення дуже часто вибирають люди творчого складу розуму. Наприклад, художники. Фото того, як все може виглядати, можна подивитися додатково.

vanna-loft_10 vanna-loft_7 vanna-loft_8 vanna-loft_9 vanna-loft_5 vanna-loft_2 vanna-loft_3